NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pośrednictwa pracy w Holandii godne polecenia
Autor Wiadomość
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Pon Lut 22, 2016 9:05 pm   

przeniesiony :
damoart napisał/a:
Witam,Proszę o odpowiedź które z biuro na dzień dzisiejszy jest godne polecenia i które wy uwazacie za te które warto by można sie zahaczyć . Tematów sporo lecz interesuje Mnie rok 2016 a nie 2010 etc .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Hera 
MODERATOR
Hera


Pomogła: 8 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 952
Wysłany: Pon Lut 22, 2016 9:44 pm   

baileys napisał/a:
przeniesiony :
damoart napisał/a:
Witam,Proszę o odpowiedź które z biuro na dzień dzisiejszy jest godne polecenia i które wy uwazacie za te które warto by można sie zahaczyć . Tematów sporo lecz interesuje Mnie rok 2016 a nie 2010 etc .


Parę postów wyżej wymieniłam kilka biur pracy - między innymi Randstad, Adecco, Tempo-Team czy Start People, ale... no własnie zawsze jest jakieś "ale" które zależy od tego gdzie trafisz i na kogo trafisz.
Ja mieszkając już 8 lat w NL poszłam do pracy przez Randstad - jedno z najlepszych biur pracy o jakich do tej pory słyszałam. Niestety trafiłam na taki team, ze ręce opadały. Po 9 miesiącach wiecznej walki niemal o wszystko (jedynie wypłaty były terminowo i o dziwo się zgadzały) powiedziałam dość i zrezygnowałam.
To jest loteria. Równie dobrze może byc tak, że to co nie pasowalo mnie będzie odpowiadać tobie, bo np masz inną sytuację rodzinną, mieszkaniową czy jaka tam jeszcze...

Nie da się tak z czystym sumieniem polecić jakiegoś konkretnego biura pracy
_________________
Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło
Gdy cię walnie życia pięść
Nigdy nie poddawaj się dzisiaj nie jest łatwo
Jutro będzie lepszy dzień
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Wto Lut 23, 2016 7:49 am   

Hera napisał/a:
Nie da się tak z czystym sumieniem polecić jakiegoś konkretnego biura pracy


Zgadzam sie w 100% nawet jak sie trafi na solidne biuro to mozna byc oddelegowanym do pracy gdzie atmosfera nie jest najlepsza , jest norma itp
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
krolik607 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączył: 18 Lut 2016
Posty: 6
Wysłany: Czw Lut 25, 2016 4:10 pm   

Co sadzicie o covebo?
 
 
Roket1q
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Gru 2014
Posty: 4
Wysłany: Nie Lut 28, 2016 12:16 pm   

a teraz kiedy sie zaczyna sezon w holandii na prace marzec-kwiecien początek sezonu tak jaką polecicie prace zeby zarobic?mysle nad jakąs ofertą pracy w szklarni przy kwiatkach a wy jak to widzice?lepiej pojechac na 5miechów na szklarnie czy lepsza będzie produkcja??
 
 
jaroslaw 
Nieśmiały użytkownik
falubaz

Wiek: 59
Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 95
Skąd: ziomek
Wysłany: Nie Lut 28, 2016 7:59 pm   

Roket1q napisał/a:
a teraz kiedy sie zaczyna sezon w holandii na prace marzec-kwiecien początek sezonu tak jaką polecicie prace zeby zarobic?mysle nad jakąs ofertą pracy w szklarni przy kwiatkach a wy jak to widzice?lepiej pojechac na 5miechów na szklarnie czy lepsza będzie produkcja??
szklarnia pomidorow.Agencja Aldora z Kedzierzyna-Kozla
_________________
falubaz to magia!!!-falubaz to my!!!
 
 
 
hania9922 
Poczatkujacy
hania9922

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2016
Posty: 1
Wysłany: Wto Mar 01, 2016 2:51 pm   

Witam,
mam takie pytanie czy ktoś z Was wyjechał do NL za pośrednictwem agencji Select Job Jan Brylak z Opola ? ;) w połowie marca mam wyjechać z nimi do pracy lecz nigdzie nie umiem znaleźć żadnych opinii na temat tej agencji.. bardzo dziękuję za informacje ;)
pozdrawiam
 
 
Dragonek 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączyła: 16 Lut 2016
Posty: 2
Wysłany: Wto Mar 22, 2016 9:34 pm   

hania9922 napisał/a:
Witam,
mam takie pytanie czy ktoś z Was wyjechał do NL za pośrednictwem agencji Select Job Jan Brylak z Opola ? ;) w połowie marca mam wyjechać z nimi do pracy lecz nigdzie nie umiem znaleźć żadnych opinii na temat tej agencji.. bardzo dziękuję za informacje ;)
pozdrawiam


a co masz w umie napisane, co tobei gwarantuja w formei pisenej, za co masz placic?

[ Dodano: Wto Mar 22, 2016 9:37 pm ]
jaroslaw napisał/a:
Roket1q napisał/a:
a teraz kiedy sie zaczyna sezon w holandii na prace marzec-kwiecien początek sezonu tak jaką polecicie prace zeby zarobic?mysle nad jakąs ofertą pracy w szklarni przy kwiatkach a wy jak to widzice?lepiej pojechac na 5miechów na szklarnie czy lepsza będzie produkcja??
szklarnia pomidorow.Agencja Aldora z Kedzierzyna-Kozla


warto tez zwroci uwage na to ze wg prawa holenderskiego na osobe pownni byc nimi 10 mkw jak jeden pokpj, nie liczone jako czesc wspolna.Posrednicy bardzo duzo sobei licza za miejsca w wieloosobowych ciasnych pokojach, to sa takie baradzi, jak nasze stare domki dzilkowe, zadane holender w tym nawet za darmo nie chce mieszkac... tez na to trzeba uwazac,,, warto poczytac to forum....
 
 
Sefi0000
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Kwi 2016
Posty: 1
Wysłany: Sob Kwi 02, 2016 11:32 pm   

Czytam i czytam i się załamuję. Czy ktoś w ogóle ma jakieś pozytywne opinie o którejś z agencji pracy ? Dostałam propozycję od job4everybody, ktoś się wypowie ?
 
 
durex_sed_lex 
Poczatkujacy

Wiek: 36
Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 6
Wysłany: Sob Kwi 02, 2016 11:34 pm   

czy ktos moze cos powiedziec na temat start people ?
 
 
rafex

Dołączył: 06 Kwi 2016
Posty: 0
Wysłany: Śro Kwi 06, 2016 5:25 pm   Biuro Do IT Zeewolde

Witam kojarzy ktoś biuro o nazwie do it które znajduje się w zeewolde nie długo jadę tam do pracy na produkcje sera może ktoś tam wcześniej pracował
 
 
amaru95
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Paź 2015
Posty: 11
Wysłany: Nie Kwi 17, 2016 4:57 pm   

Witam może ktoś polecić jakieś biura pracy z Podkarpacia , które wysyłają do pracy tymczasowej za granicę? Na razie cv wysyłałem do takich biur jak : Sherpa Force , Bis-Pol , NL Job . Z jednego biura nawet dzwonili , no ale niestety zadzwonili we wtorek a wyjazd w sobotę , to niestety się nie zdecydowałem , musiałem założyć konto walutowe ( oczekuję na kartę) i pozałatwiać sprawy w PL , no ale miła Pani mówiła że się jeszcze odezwie , no to zobaczymy . Mam zamiar jeszcze dziś , lub jutro zarejestrować się do takich biur jak : Covebo ,Randstad , Adecco , jeżeli ktoś znałby agencję godne polecenia będę wdzięczny , dodam że angielskim posługuje się w stopniu podstawowym .
 
 
Mieciu2000
Poczatkujacy
Mieciu2000

Dołączył: 19 Kwi 2016
Posty: 7
Wysłany: Wto Kwi 19, 2016 10:36 am   

amaru95
Byłem przez biuro NL Jobs w szklarni przy pomidorach, w okolicach Amsterdamu. Na początek mogę Ci polecić, bo aż tak dużych wałków nie ma jak w porównaniu z innymi agencjami. Godzin średnio 45, domki ok, czasem grzybek się trafi, net słaby ale jest. I uwaga jak to bywa z agencjami zależy gdzie trafisz bo zawsze jest to 5% szans, żę trafi się w nie najlepsze miejsce.

Mógłby ktoś się podzielić informacją o agencjach na których się nie zawiódł w ostatnim czasie i chętnie wybrałby tą samą jeszcze raz?
Miałem wybrać E&A lub AB Job ale po ostatnich wpisach na gowork/opinie sie wstrzymałem :D
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Mieciu2000 Wto Kwi 19, 2016 3:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
amaru95
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Paź 2015
Posty: 11
Wysłany: Wto Kwi 19, 2016 12:42 pm   

Dzięki Mieciu za odpowiedź , fajnie by było jechać przez biuro NL Jobs , zobaczymy czy się odezwą . Póki co wysłałem już swoje cv to 6 biur , może coś z tego będzie :) , fajnie by było gdyby udało się pod koniec kwietnia - maju wyjechać :D .

[ Dodano: Śro Kwi 20, 2016 8:11 pm ]
Witam znalazłem dzisiaj pewną ofertę pracy w Holandii , według mnie jest okej , tylko dziwi mnie że , zaliczki są raz w tygodniu , a całość po skończeniu pracy , czy może to być podejrzane ?
https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/sortowanie-szparagow/
 
 
Robee 
Poczatkujacy

Wiek: 29
Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 2
Wysłany: Pon Maj 09, 2016 1:56 pm   

Czy ktoś z was wyjechał przez pośrednictwo pracy contrain?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group