NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pośrednictwa pracy w Holandii godne polecenia
Autor Wiadomość
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Nie Lis 05, 2017 4:56 pm   

przeniesione, czesc postu edytowana

endoxx napisał/a:
Witam, poszukuje zaufanego biura pracy, gdzie bede mial stale godziny pracy, takze normalna wyplate gdzie bedzie ona sie zatrzymywac nawet w granicach 330 euro. Mam 21 lat, w zeszlym roku pracowalem na sortowni gruszek i zarabialem do 420 euro tygodniowo (oczywiscie z weekendem).

 
 
Dejwid 
Poczatkujacy

Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 2
Wysłany: Wto Lip 17, 2018 12:17 am   

Co powiecie o Job Service? Planuje wyjechać z Bydgoszczy we wrześniu i nie wiem czy mam szukać czegoś innego?
 
 
Kasiahaga12345 
Poczatkujacy

Wiek: 44
Dołączyła: 14 Sie 2018
Posty: 1
Skąd: Haga
Wysłany: Wto Sie 14, 2018 11:31 am   

Polecam biuro AB Zuid Holland, kolezanka pracuje przez nich na papryce w De Lier ma prawie 12 euro brutto na godzine, jest zadowolona bo wyplata zawsze na czas i sie zgadza
_________________
Kaha
 
 
foxi 
Poczatkujacy

Dołączyła: 01 Gru 2018
Posty: 2
Wysłany: Śro Gru 05, 2018 7:04 am   

Moi znajomi już kilka lat pracują w Holandii a mieszkają w Niemczech...ponoć wychodzi taniej. Moje życie trochę znalazło się na zakręcie i muszę zmienić otoczenie w tym pracę. Polecają mi agencję . Sama agencja opisuję się dobrze i oferują pracę w czterech różnych branżach.Opieka polskich koordynatorów na miejscu (ponoć mało która agencja może to zaoferować), zakwaterowanie i ubezpieczenie, zwrot kosztów dojazdów do pracy dla osób mieszkających prywatnie, pakiet okresowych podwyżek. Wszystkie formalności związane z wyjazdem załatwiane są online, nie trzeba fatygować się do biura.Brzmi świetnie a jak jest na prawdę, może jakieś informacje, - z góry dziękuję.
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Śro Gru 05, 2018 12:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ola-Step 
Poczatkujacy
Ola123

Dołączyła: 25 Sty 2016
Posty: 2
Wysłany: Śro Mar 11, 2020 11:19 am   



Link usuniety ,to jest ogloszenie o prace
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Śro Mar 11, 2020 11:35 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group