NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
APK - gdzie zrobie od reki?
Autor Wiadomość
deray 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 50
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 10:19 am   APK - gdzie zrobie od reki?

Witam.

Wlasnie moj mechanik mnie wystawil i zostalem na lodzie. Bylem umowiony na APK na dzis rano i zostalem odprawiony z kwitkiem.

Moze ktos na szybko polecic mi jakies zaklady gdzie zrobie APK? A najlepiej polskiego mechanika.

APk mam wazne do dzis i chcialbym jeszcze dzis zrobic przeglad.

Pozdrawiam
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 10:24 am   

zalezy skad jestes. sprobuj pogooglowac za "apk zonder afspraak"
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
deray 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 50
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 10:33 am   

Delft.

zaq dzieki, juz szperam.
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 10:39 am   

pierwsze wygooglowalo mi sie ogloszenie z marktplaats: http://diensten.marktplaa...r-afspraak.html
najlepiej zadzwon i zapytaj czy dadza rade :)
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
deray 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 50
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 11:36 am   

Niestety wiekszosc zakladow na dzis nic nie zdziala.

Wlasnie holender z pracy powiedzial mi, ze mam 2 miesiace czasu aby zrobic APK, czy moze to ktos potwierdzic?

Jesli to prawda nie bede sie goraczkowal i zrobie na spokojnie w piatek/sobote:)
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 11:39 am   

deray napisał/a:
Delft.


Kwik-Fit - jeden masz kolo rynku drugi kolo Gammy
http://www.aa-service.info/ i po drugiej strony hali turek ma warsztat 24h moze on zrobi
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 11:47 am   

deray, z tymi 2 miesiacami to o cos innego chodzi. mozesz zrobic apk wczesniej o 2 miesiace niz masz termin, a przedluzenie bedzie sie liczylo od daty do kiedy masz apk (np. badanie masz wazne do 1 maj 2010 i mozesz juz dzis pojechac i je zrobic, a termin nastepnego bedzie znowu na 1 maj). nie mozesz jezdzic samochodem bez waznego apk.
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 2:05 pm   

Dokladnei jest tak jak mowi zaq.
Jak APK konczy Ci sie 15 marca 2010 do juz 15 stycznia 2010 mozesz zrobic i zostanie przedluzone do 15 marca 2011. Jak zrobisz 14 stycznia 2010 to zostanie przedluzone do 14 stycznia 2011.

2 czy 3 miesiace przed powienes dostac list z RDW ze ci sie APK konczy
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
Dyszka 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 207
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 2:37 pm   

a jak apk mam do 30 marca, ide teraz zrobic apk , ale okazuje sie np. ze musze cos zrobic w aucie, teraz nie chce , naprawiam auto 28 marca, 29 marca robie nowe apk co auto przechodzi, czy w tym czasie pomiedzy apk 1-wszym co nie przeszlo moge autem jezdzic ?
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Pon Mar 15, 2010 2:59 pm   

Z tego co zrozumialem gosci przy APK to tak, ale nie wiem jak jest z oplata - czy nie trzeba drugi raz za apk placic
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 2:00 pm   

Jak nie zrobiles to ten warsztat kolo reaktora http://www.garage-randstad.nl/ prowadzi go turek, ale jest naprawde godny polecenia.
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
Ewa P 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 546
Skąd: NL
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 10:52 am   

Czy moze zna ktos jakis warsztat gdzie mozna zrobic apk od reki za wieksza oplata? Chodzi mi o to, ze potrzebuje warsztatu gdzie tylko wbija sie wazne apk. Mam problem z samochodem ktory chcialabym zabrac do Polski, niestety ma przeterminowane apk. Normalnie nie moge tego zrobic poniewaz jest za duze wydzielanie sie CO2, wiec normalnego apk nie zrobie, poniewaz juz to sprawdzilam w warsztacie i okazuje sie ze musieliby cos tam robic z silnikiem co moze kosztowac nawet 700 euro i nie jest powiedziane ze to rozwiaze ten problem,a cala reszta jest ok i auto jest w pelni sprawne i sprawdzone. Wiec chcialabym je zabrac do Polski i tam wykorzystac, i do tego celu potrzebuje apk- nie chce lawety i przerejestrowywania w Polsce.
Czy ktos moglby mi dac namiary na warsztat-zapewne marokanski lub turecki gdzie po zplacie okreslonej kwoty dostane apk?

Z gory dziekuje za odp.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 11:44 am   

Ewa P napisał/a:
Czy moze zna ktos jakis warsztat gdzie mozna zrobic apk od reki za wieksza oplata? Chodzi mi o to, ze potrzebuje warsztatu gdzie tylko wbija sie wazne apk. Mam problem z samochodem ktory chcialabym zabrac do Polski, niestety ma przeterminowane apk. Normalnie nie moge tego zrobic poniewaz jest za duze wydzielanie sie CO2, wiec normalnego apk nie zrobie, poniewaz juz to sprawdzilam w warsztacie i okazuje sie ze musieliby cos tam robic z silnikiem co moze kosztowac nawet 700 euro i nie jest powiedziane ze to rozwiaze ten problem,a cala reszta jest ok i auto jest w pelni sprawne i sprawdzone. Wiec chcialabym je zabrac do Polski i tam wykorzystac, i do tego celu potrzebuje apk- nie chce lawety i przerejestrowywania w Polsce.
Czy ktos moglby mi dac namiary na warsztat-zapewne marokanski lub turecki gdzie po zplacie okreslonej kwoty dostane apk?

Z gory dziekuje za odp.


:119:
czy w Polsce wydzielanie CO2 moze byc niedozwolone , mozna truc srodowisko ....?
jak masz auto to zadbaj tez o to by bylo sprawne
auto to rowniez wydatek ...
Mam wielka nadzieje ,ze nie znajdziesz tu takiego warsztatu ,gdzie dostaniesz apk za lapowke
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Kwi 17, 2010 11:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ewa P 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 546
Skąd: NL
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 11:57 am   

Gochna H napisał/a:


:119:
czy w Polsce wydzielanie CO2 moze byc niedozwolone , mozna truc srodowisko ....?
jak masz auto to zadbaj tez o to by bylo sprawne
auto to rowniez wydatek ...
Mam wielka nadzieje ,ze nie znajdziesz tu takiego warsztatu ,gdzie dostaniesz apk za lapowke


I sie zaczyna! Wielkie rady super specjalistow! nie pytam o opinie tylko o konkretna sprawe! Dla Twojej informacji! Auto zmierzam przewiezc do Polski, po to , aby je naprawic! a nie po to zeby truc srodowisko sobie w Polsce, a nie w Holandii! Koszt naprawy jest tutaj nieoplacalny, a w Polsce zapewne tak, bo naprawa kosztuje mniej, nawet jesli bedzie trzeba wymienic silnik!
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 12:02 pm   

Ewa P,


Cytat:
Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum Niedziela.nl treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.


jak sadzisz czy post ktory tu umiescilas nie lamie tego punktu regulaminu?
wstyd i Ty jeszcze chcesz dyskutowac w tym temacie ?
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Kwi 18, 2010 2:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group