NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wyjazd do pracy TYLKO z przwoźnikiem?!
Autor Wiadomość
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 4:01 pm   

nauczycielka dobrze mowila. ale nikt jej nie podpowiadal, gdzie trzyma sie sciagi i jak sie sciaga ;)
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
goorn 
Gaduła
Zimny jak głaz.


Wiek: 40
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 182
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 4:24 pm   

zaq- i ona kiedyś się uczyła i dobrze znała te metody. a firmy wciąż walczą konrolują, koordynatorzy sami wiedzą. są rzeczy których nie sprawdzą, a wszystkie firmy wiedzą co ludzie robią. Byłem w jednej firmie to jak odchodziłem dali na każde auto navi. Na wszystko jest patent, a jak go nie ma to jutro będzie he he. jesteśmy pod tym względem zaradnym narodem.kolege miałem co miał nabitych ponad 500km do przodu, a jak zdawał auto wszystko się zgadzało. i poza mną i nim nikt nie wie jak to zrobił. coś się nalezy za bycie kierowcą. jak Ci za to odpowiednio nie zapłacą to innaczej sobie to weźmiesz. Firmy same sobie są winne, bo teraz już wszyscy włącznie z kierowcą potrafią płacić za transport, więc pytanie czy to wciąż służbowe auto czy wspólne pracowników, a mandaty i kary za pierdoły dostaje kierowca. Byłem w pewnej firmie to układ był prosty tankuje za swoje i jezdźe gdzie chce, mandaty płace i ewentualne szkody. No ale nie każdy jest wstanie być na tyle odpowiedzialny żeby się przyznać że cos rozwalił ze swojej winy.

[ Dodano: Czw Mar 25, 2010 4:27 pm ]
tankując za swoje wolałem tankowac nawet trochę więcej niz spale, bo przeciez nie moje auto i lepiej żeby szef nie pomyslał że go naciągam jeżdżąc za jego benzyne.
_________________
Pozdrawiam.
 
 
outlast 
Poczatkujacy
outlast

Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 15
Wysłany: Sob Mar 27, 2010 9:27 am   

goorn napisał/a:
zaq- miałem mądrą nauczycielke chemii w szkole, mówiła że jak kogoś złapie na siciąganiu to dostanie 1 nie za to że ściągał ale za to że dał się złapać. Mówiła że cokolwiek robisz rób to dobrze. :036: he he pozdrawiam

[ Dodano: Czw Mar 25, 2010 3:30 pm ]
no i tak wyszło że zostałem technikiem chemii he he.


no to za wysoko widac ci sie nie chcialo isc w tym kierunku, ze tak powiem... a pracujesz chociaz w zawodzie...?
 
 
goorn 
Gaduła
Zimny jak głaz.


Wiek: 40
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 182
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Sob Mar 27, 2010 1:46 pm   

Może się nie chciało... a może życie mi nie pozwolilo... nigdy nie wiesz więc nie oceniaj.
nie pracuje w zawodzie. Wszędzie chcą z wyższym a i tak grosze dają bo brak doświadczenia.
_________________
Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group