NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Sob Wrz 25, 2010 1:39 pm
Zasiłek dla bezrobotnych!!!
Autor Wiadomość
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Lip 16, 2010 8:21 pm   

Pablodeath,
Cytat:
tylko "głupie" polaczki


no i pokazales na co cie stac, :074:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Lip 16, 2010 8:33 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kasiucha 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: den haag
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 9:35 pm   częstotliwość pobierania zasiłku

mój mąż zimą pobierał zasiłek dla bezrobotnych , obawiamy się że sytuacja może się powtórzyć i że zimą znów nie będzie miał pracy, i tak się zastanawiam czy będzie mógł znów otrzymać zasiłek?
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 10:56 pm   

Kasiucha jezeli po przepracowaniu 26 tyg znów straci prace to oczywiscie moze skorzystac z zasilku dla bezrobotnych ,zreszta poczytaj ten temat od poczatku ,duzo pomocnych wpisów znajdziesz . Pamietaj jednak o tym zeby zawsze dzielic wszystko na dwa !
Napewno nie jest prawdą ,ze MUSISZ (jak ktos ,,cfanie,, :033: napisał) raz w tygodniu przedstawic dowód ,ze szukasz pracy . Tylko wtedy ,jezeli UWV takiego dowodu zarzada. (moze być ,ze wogóle)
Ewidentna bzdura ,ze zasilek trwa 14 miesiecy ! Niestety (dla leniwych) to tylko 3 miesiące .
Po 5 latach -1 rok .
Jak na to nie patrzec ,jest to tylko zasiłek tzn. chwilowa pomoc i zazdroscic (tak,tak takie teksty tez były!!)nie ma czego -pozdrawiam i życze raczej owocnej pracy a nie ,,korzysci,,z zasiłkowni :039:
Ostatnio zmieniony przez aknairam Czw Lip 29, 2010 11:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mario007 
Super gaduła

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 338
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 8:36 am   

aknairam napisał/a:
Pamietaj jednak o tym zeby zawsze dzielic wszystko na dwa !


Dlaczego ma wszystko dzielic na dwa?

aknairam napisał/a:
Napewno nie jest prawdą ,ze MUSISZ (jak ktos ,,cfanie,, napisał) raz w tygodniu przedstawic dowód ,ze szukasz pracy . Tylko wtedy ,jezeli UWV takiego dowodu zarzada. (moze być ,ze wogóle)


Raz w miesiacu masz rozmowe i wtedy powinnas przedstawic wyniki swoich poszukiwan
raz w tygodniu powinnas miec potwierdzone poszukiwanie pracy

aknairam napisał/a:
Ewidentna bzdura ,ze zasilek trwa 14 miesiecy ! Niestety (dla leniwych) to tylko 3 miesiące .
Po 5 latach -1 rok .


zasilek faktycznie zalezy od stazu pracy i nie jest powiedziane ze po pieciu
latach jest rok.
_________________
Mariusz
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 2:13 pm   

mario007 ale rozłozyłes te moje ,wypociny, na fragmenty :033:
Dlaczego na dwa ?dlatego ze zawsze ,,to co się da dziele na dwa,, i innym tez tak radze .
Kazdy ma inne doswiadczenie i trzeba się troche wyposrodkowac nie trzymac sie skrajnie jednej wypowiedzi ,albo łapac kogos za słowo .Chociaz sama tego nie rozumie ,bo w takich sytuacjach powinny (tak mi sie wydaje) obowiązywac jakies normy ,a tu jakby troche wolna amerykanka .
np.. raz w miesiącu masz rozmowę -w moim przypadku (nie dotyczyło bezposrednio mnie )
nie było ani jednej rozmowy przez cały czas pobierania zasiłku.
...nie jest powiedziane ze po 5 latach .....może nie jest powiedziane,ale ,,mu,,powiedziano :033:
I nie piszę tego co słyszalam od kogos ,tylko to co wiem z własnego podworka . :039:
 
 
 
Maxy 
Gaduła
Lucas

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 152
Skąd: ASSEN
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 2:18 pm   

Witam ile mam maksymalnie dni od czau utracenia pracy aby się zarejestrować jako bezrobotny.Za 4 - 5 tygodni znowu będę miał prace ale tylko do października i co wtedy jak ja stracę już mi się prawo do zasiłku nie należny tzn muszę znowu przepracować 26 tygodni???? :039:
_________________
Administrator nie jest tylko od usuwania postów Powinien służyć pomocą ^^
 
 
mario007 
Super gaduła

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 338
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pią Lip 30, 2010 3:15 pm   

[quote="aknairam"]mario007 ale rozłozyłes te moje ,wypociny, na fragmenty :033:
Dlaczego na dwa ?dlatego ze zawsze ,,to co się da dziele na dwa,, i innym tez tak radze .
Kazdy ma inne doswiadczenie i trzeba się troche wyposrodkowac nie trzymac sie skrajnie jednej wypowiedzi ,albo łapac kogos za słowo .Chociaz sama tego nie rozumie ,bo w takich sytuacjach powinny (tak mi sie wydaje) obowiązywac jakies normy ,a tu jakby troche wolna amerykanka .
np.. raz w miesiącu masz rozmowę -w moim przypadku (nie dotyczyło bezposrednio mnie )
nie było ani jednej rozmowy przez cały czas pobierania zasiłku.
...nie jest powiedziane ze po 5 latach .....może nie jest powiedziane,ale ,,mu,,powiedziano :033:
I nie piszę tego co słyszalam od kogos ,tylko to co wiem z własnego podworka . :039: [/quo

wiec rob jak uwazasz, nie mam zamiaru wdawac sie w dyskusje zreszta ten temat juz byl.
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Sob Lip 31, 2010 1:47 pm   

Maxy napisał/a:
Witam ile mam maksymalnie dni od czau utracenia pracy aby się zarejestrować jako bezrobotny

Szczerze mowiac to na stronie UWV nic na ten temat nie znalazlam, wiec chyba nie ma limitu.
Maxy napisał/a:
tzn muszę znowu przepracować 26 tygodni????
to wtedy od tego dnia, w ktorym utracisz prace musisz policazyc 36 tygodni i sprawdzic, czy w te 36 tygodnie przepracowales minimum 26.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Guiscard 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 74
Wysłany: Sob Lip 31, 2010 2:20 pm   

Maxy napisał/a:
Witam ile mam maksymalnie dni od czau utracenia pracy aby się zarejestrować jako bezrobotny.Za 4 - 5 tygodni znowu będę miał prace ale tylko do października i co wtedy jak ja stracę już mi się prawo do zasiłku nie należny tzn muszę znowu przepracować 26 tygodni???? :039:


Jak najszybciej. Ale chyba maksymalnie tydzien masz na to. W kazdym razie lepiej sie spytac na miejscu itd.

Cos tez slyszalem,ze jak twoj zasilek bedzie ponizej ustawowego minimum czyli 1400e to mozesz sie ubiegac o wyrownanie/dodatek jakis. SPrawdz to;] i napisz jak to jest.
Ostatnio zmieniony przez Guiscard Sob Lip 31, 2010 2:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nuta 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 17 Cze 2009
Posty: 469
Wysłany: Śro Sie 04, 2010 1:41 pm   

hej, czy sa tutaj jakies osoby ktore aktualnie pobieraja zasilek dla bezrobotnych? powiedzcie mi jak opisany jest przelew?napisane jest w przelewie ze to zasilek, czy sama symbolika?
 
 
Maxy 
Gaduła
Lucas

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 152
Skąd: ASSEN
Wysłany: Śro Sie 04, 2010 3:37 pm   

post w calosci edytowany
robisz niepotrzebnie bajzel na forum
nie jestes nowym uzytkownikiem i chyba wiesz gdzie umieszczamy posty do tlumaczenia
_________________
Administrator nie jest tylko od usuwania postów Powinien służyć pomocą ^^
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Sie 04, 2010 4:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Śro Sie 04, 2010 9:44 pm   

nuta napisał/a:
hej, czy sa tutaj jakies osoby ktore aktualnie pobieraja zasilek dla bezrobotnych? powiedzcie mi jak opisany jest przelew?napisane jest w przelewie ze to zasilek, czy sama symbolika?


napisane jest, że to zasiłek, nr BSN osoby, jakiś kod i za jaki okres jest wypłacony zasiłek :039:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
nuta 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 17 Cze 2009
Posty: 469
Wysłany: Śro Sie 04, 2010 9:59 pm   

znaczy sie konkretnie slowo uitkering wystepuje na przelewie?
 
 
Kasiucha 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 51
Skąd: den haag
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 10:13 am   

dziękuje bardzo za odpowiedz, tak myslalam ale tu można się wszystkiego spodziewac. jak juz pisałam moj mąż był juz na zasiłku, nie miał żadnych spotkań w uwv, jedno w cwi, tam pytali dlaczego stracił pracę, wytłumaczył że wszystkiemu winna pogoda i że jak tylko pogoda się poprawi nadal bedzie miał pracę, nikt go nawet nie informował że ma szukać pracy i musi to udowodnić.
 
 
doktorlecker 
Gaduła


Wiek: 42
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 126
Skąd: s-Hertegonbosch
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 2:13 pm   

Witam. Mam Pytanie w Imieniu Kolegi. Otuż stracił prace, wysłał papiery poczta po zasiłek, bo nie ma meldunku, ustalił termin rozmowy i dostał informacje jakie papiery ma przynieść ze sobą. Miedzy innymi była informacje ze ma przyniesc polise ubezpieczeniowa, ale on nie ma bo pracował przez biuro , i sie skończyła.. I takie pytanie , czy w waszym przypadku była potrzebna, czy ja sprawdzali, - < dodam tylko ze ma numer polisy , która była podczas pracy przez zgencje.>
_________________
Jak dobrze zrozumieć wreszcie, że życie nabiera dopiero wtedy sensu i znaczenia, gdy toczy się zgodnie z własnymi potrzebami, rytmem własnego oddechu, a przede wszystkim własnym wyobrażeniem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group