NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
CZY KTOS PRACUJE PRZY IPODACH W TILBURGU PRZEZ AXELL
Autor Wiadomość
Lukasz_1975
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 13
Wysłany: Czw Gru 13, 2007 7:09 pm   CZY KTOS PRACUJE PRZY IPODACH W TILBURGU PRZEZ AXELL

witam

czy ktos moze pracuje w przy pakowaniu ipodow przez axell w holandii. jak macie jakies info dajcie znac. ogloszenie o takiej pracy znalazlem w Nowej trybunie opolskiej w zeszlym tygodniu w poniedzialek 3 i 10 grudnia.

pozdrawiam

Lukasz
 
 
raflik21
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 2
Skąd: Opole
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 4:42 pm   Re: CZY KTOS PRACUJE PRZY IPODACH W TILBURGU PRZEZ AXELL

a masz jakas strone internetowa do tego biura??????
 
 
 
Lukasz_1975
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 13
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 5:26 pm   

Strona tej agencji - www.axell.pl miesci sie w opolu. na ich stronie internetowej nie ma tej oferty pracy ale pojawia sie w Nowej Trybunie Opolskiej w poniedzialek w dodatku z praca.
Nie wiem czy to nie jest czasami w tilburgu - pakuja je jak dobrze pamietam w ingram micro.
To jest na przeciwko DHL Supply Chain - tam pakuja sprzet samsunga.
Tam pracowalem przez 3 miechy
 
 
dorota w
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 306
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 7:11 pm   

Jeśli pracowałeś tam,to jakie masz zdanie o tym biurze.Solidna firma?
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 9:20 pm   

Hmmmm

To może ja wtrącę swoje 3 grosze - byłem na rozmowie w jednym z biur firmy Axel i napisze tyle - jeżeli działają tak jak pokazała to jedna z pracownic firmy Axell(pani z biura) to ja Dziekuje bardzo ...

Zero kultury brak zainteresowania podczas rozmowy miałem wrazenie ze ta pani łaske mi robi ze mnie słucha i odp na moje pytania ...

Ale to tylko moje osobiste zdanie na temat tej Firmy która reprezentowała "urocza" pani z biura w którym byłem ... :wink:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 10:26 pm   

A może ktoś tu pracował przy Ipodach w Venray i opisze mi swoje doświadczenia? Właśnie jestem przed podjęciem decyzji w sprawie pracy tam...
_________________
"Mam tylko jedno skrzydło
To prawie tak jak anioł"
 
 
buuba 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 28 Maj 2009
Posty: 67
Skąd: holandia/opolskie
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 11:13 pm   

Z tego co ja wiem to akurat to ogłoszenie o ipodach w trybunie ukazuje się od kilku ładnych miesięcy chyba po prostu nie zmieniają tego ogłoszenia wiec wątpię że jest to aktualne lepiej zadzwonić a jeszcze lepiej pojechać do biura. A co do tej firmy to może być zależy na kogo się trafi i w Polsce w biurze i tu na miejscu szczególnie koordynatorów.
 
 
siemej 
Gaduła

Dołączyła: 02 Sty 2009
Posty: 158
Wysłany: Pią Lip 10, 2009 2:01 am   

Stare bo stare, ale tez cos napisze. Do Lukasza: Nie pakuja tego dla Ingram Micro tylko dla Syncreona (wtedy Walsh Western).
Co do Tilburga to sie zgadzalo. Jednak od tego roku Syncreon zostal przeniesiony do Walwijk.
Czasem jeszcze szukaja ludzi do pracy dla nich.
Wiecej na pw albo e-mail.
_________________
niewazne ile mamy....zawsze chcemy wiecej....
 
 
 
anonim123454321 
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 11
Wysłany: Śro Mar 10, 2010 5:35 pm   

post usuniety
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Mar 10, 2010 7:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
martyna.ewa 
Poczatkujacy


Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 48
Wysłany: Pią Mar 26, 2010 2:24 pm   

Nie mam najlepszego zdania o Axlu z Tilburga, pracujace tam "damy"a zwlaszcza taka jedna blondyna co jej sie chyba w d...poprzewracalo to zwykla >>>cenzura<<<ówa i prostaczka,tyle co moge powiedzec po jej wygladzie i zachowaniu, Polacy(Polki) ktorym sie wydaje ze na wysokich stolkach w Holandii pracuja maja za wysokie mniemanie chyba o sobie i wielce chca pokazac jakie to one sa wszechwiedzace na temat Holandii! PROSTACTWO!! I SIANO Z BUTÓW TAM NIEJEDNYM WYCHODZI! Okradaja ludzi,pracownikow, co troche zaslaniajac sie jakimis bzdurnymi przepisami, a kontrakt jaki sie od nich dostaje to mozna sobie nim tylek wytrzec,malo konkretów, w razie czego jak samemu sie nie bedzie drazyc to z kontarktu nie wyczytasz jakie masz prawa itp. Jesli macie troche rozumu i chcecie pracowac w Holandii to nie radze przez polskich posrednikow-a napewno przez Axla Tilburg! Fakt moze was to kusic bo oni mowia ze gwarantuja wszystko, mieszkanie ubezpieczenie ,konto w banku i inne bajery, ale tak naprawde oni trzymaja lape NA WSZYSTKIM i w razie zgrzytów to wy wyladujecie na ulicy bez kasy. A oni na wasze miejsce znajda kolejnych naiwniakow.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group