NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
NIE PRACUJE OD DAWNA W TEJ FIRMIE A CIAGLE MI PLACA
Autor Wiadomość
cela 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 29 Cze 2008
Posty: 62
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 11:32 am   NIE PRACUJE OD DAWNA W TEJ FIRMIE A CIAGLE MI PLACA

Cytat:
Witam,mam problem otoz od pazdziernika 2009 nie pracuje juz dla pewnej firmy byla to firma laurens,odeszlam od nich poniewaz znalazlam sobie cos lepszego,dostalam od nich kontrakt ktorego nie podpisalam,oraz napisalam dodatkowo do swojej coordinator ze odchodze ,wszystko bylo ok,poczym od tamtego okresu kazdego miesiaca otrzymuje od nich salaris,bylam u nich osobiscie ,napisalam dodatkowo list,powiedzieli ze wszystko,a ja nadal otzrymuje pieniadze,,,, co mam robic???


jak Suska juz napisala
pieniadze odkladaj bo wczesniej czy pozniej bedziesz musiala zwrocic ...
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Kwi 23, 2010 3:06 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 11:45 am   

raczej niemozliwe ;) ze zapytam- jaka kwota jest Ci przelewana? no i musialabys chyba wrzucic tego "solarisa" do dzialu tlumaczen to moze cos by sie wyjasnilo.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
cela 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 29 Cze 2008
Posty: 62
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 11:46 am   

salaris to wyplata,placa mi 400e kazdego miesiaca,jakby bylo niemozliwe to bym nie pisala o swoim problemie!
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Kwi 23, 2010 2:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
chris-nb 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 57
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 12:12 pm   

serio?


i jeszcze jeden znak zapytania, tak na dokladke. ?
skoro powiedzieli, ze wszystko ok to czym sie przejmujesz? jak nie chcesz tych pieniedzy to ja je z ogromna checia przyjme.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Kwi 23, 2010 2:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 1:08 pm   

cela, no niemozliwe, ze placa Ci za nic prawda? Albo Ty o czyms nie wiesz, albo oni po prostu popelnili jakis blad. Dobra rada: nie wydawaj tej kasy bo moze przyjsc Ci ja zwrocic.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
bafana 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 76
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 2:40 pm   

Ty to masz szczęście cela :039:
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 2:54 pm   

Watpie, w NL niczego sie nie dostaje za darmo. Albo blad, albo kolezanka sama nie wie, za co dostaje kase ;) A jesli to blad, to predzej czy pozniej sie zorientuja i trzeba bedzie placic spowrotem i nie bedzie zlituj sie.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
andi 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 26
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 2:56 pm   

Ja też tak chcę! :022:
 
 
bafana 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 76
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 11:15 pm   

Podejrzewam, że w tym biurze niezły bałagan mają i za nim się zorientują to sporo czasu minie :017:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Kwi 23, 2010 11:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cela 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 29 Cze 2008
Posty: 62
Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 3:18 pm   

no wlasnie ja sie wogole nie ciesze bo z czego?napewno bede musiala to oddac,oni tam balagan maja i tyle ja tam juz od ponad 6miesiecy nie pracuje,a kasy nie wydaje bo wiem ze cudow nie ma i predzej czy pozniej bede musiala oddac,wiec dziwie sie ze niektorzy z Was pisza ze zazdroszcza albo ze fajnie ,tylko pytam sie czy ktos wie moze czy jest jakas firma co sie takim czyms zajmuje bo ja sama tam dzwonilam pare razyyy i nawet list napisala a oni powiedzieli ok ok a kase dalej wysylaja wiec,,,,
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 6:14 pm   

cela:
- skoro juz robilas sobie tyle trudu aby im uswiadomic ze pieniazki ci sie nie naleza, a uwazasz sie za uczciwa osobe, radze ci otworz sobie np. internetspaarrekening i tam odkladaj pieniazki jakie ci wysylaja. korzysc = jesli dojdzie do sytuacji ze bedziesz musiala im je zwrocic, przynajmiej bedziesz miala odsetki za nerwy jakie tracisz.
- nie wiem co to za firma czy mala czy duza, mysle ze skontaktowanie sie z glownym ksiegowym lub szefem (jesli istnieje taka mozliwosc - osobiste spotkanie) i tam powiedziec co i jak
-listy jakie do nich wysylasz wysylaj przynajmiej jeden za potwierdzeniem. :039:
_________________
Pomagam w miare mozliwosci :)
 
 
 
cela 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 29 Cze 2008
Posty: 62
Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 6:36 pm   

dziekuje Lusia,caly czas je odkladam,a ta firma ma ogromny balagan,bo jak pracowalam u nich to ciagle przychodzila wyplata nie na czas itd a jak odeszlam nagle wszystko na czas i bez problemu,smieszne ;p
 
 
Berlinczyk2 
Poczatkujacy
Berlinczyk

Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 37
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 12:24 pm   

suska, skad jestes
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 12:43 pm   

Przeciez pisze, ze Den Haag, zreszta co to ma wspolnego z tematem? Takie cos pisz na PW.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
marcus001 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 2
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 3:33 pm   

tylko po zazdrościć.ja bym w tej sprawie nic nie robił.to ich problem,ale jesli chcesz się pozbyć tej kasy to moge ci podać mój nr.konta hehehehe :030:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group