NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
samolotem do polski
Autor Wiadomość
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 9:27 pm   

Cytat:
Przydział miejsc, miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi i pierwszeństwo na pokładzie
Wizz Air posiada samoloty z kabiną pasażerską w jednolitej konfiguracji, gdzie nie oferuje się przydziału miejsc.
Jednakże można zarezerwować miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi i siedzieć w jednym z najwygodniejszych miejsc w samolocie. Usługę tą można nabyć przez Internet jednocześnie z dokonaniem rezerwacji lub w późniejszym terminie telefonicznie lub nawet na lotnisku po dokonaniu odprawy. W przypadku zainteresowania tą usługą prosimy kliknąć tutaj , aby zapoznać się z cenami.
Istnieje również możliwość nabycia pierwszeństwa na pokładzie umożliwiającego wejście do samolotu w pierwszej kolejności. Usługę tą można również nabyć przez Internet jednocześnie z dokonaniem rezerwacji lub w późniejszym terminie telefonicznie lub nawet na lotnisku po dokonaniu odprawy. W przypadku zainteresowania tą usługą prosimy kliknąć tutaj , aby zapoznać się z cenami. Należy jednak zauważyć, że zakup pierwszeństwa na pokładzie nie gwarantuje pasażerowi możliwości wyboru dowolnego siedzenia.
Stosowana przez Wizz Air zasada dotycząca przyznawania pierwszeństwa pasażerom z małymi dziećmi oraz osobom niepełnosprawnym pozostaje bez zmian.


http://book.wizzair.com/u...&language=PL#14

Po pierwsze to po co Wizziar umozliwialby pierszenstwo wejscia na poklad, gdyby miejsca byly numerowane.
Po drugie:
"Należy jednak zauważyć, że zakup pierwszeństwa na pokładzie nie gwarantuje pasażerowi możliwości wyboru dowolnego siedzenia. "
To chyba jasno i wyraznie obrazuje, ze pasazer nie ma przyporzadkowanego miejsca, musi je wybrac, zgodnie z zaleceniami zalogi.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
henry 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 35
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 9:28 pm   

lecialem miesiac temu jak i 2 miesiace wczesniej tak samo mialem oznaczenie i bylo zaznaczone numer miejsca siedzacego
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 9:42 pm   

No wybacz, ale wszystko wskazuje, ze jednak miejsca nie sa numerowane, wiec nie uwierze, poki nie zobacze. Cos w tym dziwnego?
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
calendargirl288 
Super gaduła

Pomogła: 7 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 314
Skąd: Amsterdam / Gliwice
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 9:43 pm   

Suska, tyle razy mówisz innym ludziom, żeby uważnie czytali ze zrozumieniem, a sama w kółko gadasz to samo. Nie rozumiesz, że my piszemy o tym, że na bilecie jest oznaczenie numeru miejsca, jednak nikt nie bierze go po uwage? Wiem, co jest napisane na stronie wizzara i nie mówię, że siedziałam na tym miejscu, które było na bilecie, więc daj sobie spokój z udowadnianiem mi, że się mylę, bo mówimy o czym innym.

Nie wiem, po co podają ten numer na bilecie, skoro nawet na stronie mają zaznaczone, że nie ma przyporządkowanych miejsc. Ale tak już jest i tyle.
Ostatnio zmieniony przez calendargirl288 Pon Maj 24, 2010 9:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 9:47 pm   

No ale masz cos co mozesz nam pokazac czy nie? Ja rozumiem, ze mowisz o czyms innym, ale nie wierze, ze dostalas bitel z numerem miejsca siedzacego. Moze ten numerek mial jakas inna funkcje, moze jest tak jak mowisz, ale poki nie zobacze takiego biletu to niestety nie uwierze. Zreszta chyba troche zeszlismy z tematu, bo chyba wszyscy sie zgodzimy, ze to nie robi najmniejszej roznicy. Wiec do czasu jak ktos bedzie mial jakies konkrety- chyba nie ma o czym mowic.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
henry 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 35
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 10:04 pm   

suska napisał/a:
No ale masz cos co mozesz nam pokazac czy nie? Ja rozumiem, ze mowisz o czyms innym, ale nie wierze, ze dostalas bitel z numerem miejsca siedzacego. Moze ten numerek mial jakas inna funkcje, moze jest tak jak mowisz, ale poki nie zobacze takiego biletu to niestety nie uwierze. Zreszta chyba troche zeszlismy z tematu, bo chyba wszyscy sie zgodzimy, ze to nie robi najmniejszej roznicy. Wiec do czasu jak ktos bedzie mial jakies konkrety- chyba nie ma o czym mowic.


no ja mam co pokazac ale sie wstydze :039:
a tak na powaznie, jestes jak niewierny tomasz
powinnas raczej dolaczyc do tych
CO UWIERZYLI A NIE WIDZIELI
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 10:08 pm   

Rozmyslalam dopisanie, ze jestem jak niewierny Tomasz, ale nie sadzilam, ze ktos faktycznie mi to wytknie.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
henry 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 35
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 10:09 pm   

suska napisał/a:
Rozmyslalam dopisanie, ze jestem jak niewierny Tomasz, ale nie sadzilam, ze ktos faktycznie mi to wytknie.


spoko, zawsze mozesz na mnie liczyc :034:
swoja droga az wezme i zobacze czy mam jeszcze ostatni bilet
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 10:15 pm   

Według mnie to wasze cale 11B to było GATE.
dla przykladu - wejdzcie sobie na ta stronke: http://www.schiphol.nl/Re...rtrektijden.htm i kliknijcie na detalis obojetnie w ktorym locie ;) gate wlasnie ma numerek i literke! wiec jesli w wizzairze byly by miejsca ponumerowane, ale nie zwracano by na nie uwagi, to chyba napisali by o tym na stronie, co?? po co mieli by klamac? i pisac ze nie ma miejsc ponumerowanych, skoro by byly, tylko kazdy by mial to gdzies, bo bylo by to nie kontrolowane??? nie ma i juz. proste i logiczne.
 
 
henry 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 35
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 10:17 pm   

EdysiaK napisał/a:
Według mnie to wasze cale 11B to było GATE.
dla przykladu - wejdzcie sobie na ta stronke: http://www.schiphol.nl/Re...rtrektijden.htm i kliknijcie na detalis obojetnie w ktorym locie ;) gate wlasnie ma numerek i literke! wiec jesli w wizzairze byly by miejsca ponumerowane, ale nie zwracano by na nie uwagi, to chyba napisali by o tym na stronie, co?? po co mieli by klamac? i pisac ze nie ma miejsc ponumerowanych, skoro by byly, tylko kazdy by mial to gdzies, bo bylo by to nie kontrolowane??? nie ma i juz. proste i logiczne.


no wlasnie jak lecialem z eidhoven to tam nie ma zadnych cyfroliterowych bramek do odprawy,wiec twoj mit upada, zdaje sie
 
 
calendargirl288 
Super gaduła

Pomogła: 7 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 314
Skąd: Amsterdam / Gliwice
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 10:28 pm   

po pierwsze to, co napisał henry.
a po drugie jakim cudem w takim razie osoby lecące ze mną samolotem miały inny numerek? :043:
 
 
henry 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 35
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 10:35 pm   

jak nie znajde starego biletu to w czwartek i tak bede mial nowy to zrobie fotke i wstawie
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 11:14 pm   

Zmiana tematu: czy lecac samolotem jedynie z bagazem podrecznym mozna do niego wlozyc pakowane jedzenie? Generalnie nie pozwalaja przewozic zywnosci i plynow powyzej 100ml ale co np z konserwami i pakowana zywnoscia? Orientuje sie ktos?
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Ainka 
Super gaduła
Princess of the Sun


Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 239
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 11:39 am   

Widzialam jak sloiki i konswery gosciowi kaza wyjac i wyrzucic.


Btw. ja mam napisane jakies B23 odrecznie przez pania przy luggage drop off, ale mam tyko pol biletu :P nie wiem co sie stalo z druga polowa :P
_________________
...And I am filled
With the sweetest devotion
As I, I look into your perfect face...
 
 
 
siula 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Sty 2009
Posty: 53
Wysłany: Śro Maj 26, 2010 7:37 pm   

Wczoraj wracalam z wizzair,kilka osob pytalo o to czy miejsca sa numerowane,odpowiedz stewardessy brzmiala "nie,miejsca nie sa numerowane".A co do wyscigu to fakt,tez nie rozumiem dlaczego wszyscy biegna!
Ostatnio zmieniony przez siula Śro Maj 26, 2010 7:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group