NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
samolotem do polski
Autor Wiadomość
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Czw Maj 27, 2010 5:56 pm   

odnosnie miejsc czy sa czy nie na bilecie....

na bilecie sa, ale obsluga od razu przy wejsciu mowi, prosze zajmowac dowolne miejsce poza rzedami 'tymi a tymi' - dodatkowa przestrzen na nogi (platna dodatkowo)

a co do biegania, to ludzie chca siedziec pod oknem lub w przejsciu, osobiscie tez nie lubie siedziec w srodku, bo te fotele sie nawet nie rozkladaja (w nowszych modelach, bo sa to wersje oszczednosciowe) a w starych (uzywki z normalnych linii, moga sie zdarzyc).

Powiem tak... czy sie oplaca czy nie....
zalezy jakie kto ma polaczenia do lotniska i od czasu rezerwacji, mi czasem jest taniej pojechac na lotnisko w weeze czy eindhoven, zostawic auto na parkingu zaplacic i wyjdzie taniej innym razem lot czy klm jest tanszy...

innym razem lot czy klm....
zalezy od sytuacji...

wiele ludzi zapomina wlasnie ze trzeba dojechac, doplacic za bagaz itd itd... i suma sumarum wychodzi roznica 10-20E wiec ja z calym szacunkiem ale za komfort juz doplace 20E.... i lece w normalnych porach...

ktos pisal ze klm czy lot lataja tez w ciagu dnia, tak tez lataja, ale masz wybor 3-4 lotow dziennie, rozne pory, ja np lubie latac wieczorem po pracy i przyleciec na rano do nl (nie trzeba urlopu brac na podroz) co dla mnie jest priorytetem, bo szkoda go tracic na siedzenie na lotnisku zamiast spedzic ze znajomymi lub rodzina...

ale zawsze indywidualnie to zalezy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group