NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
samolotem do polski
Autor Wiadomość
Anika0 
Poczatkujacy
Anika0

Dołączyła: 07 Lut 2010
Posty: 6
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 12:44 pm   samolotem do polski

hej mam dwa pytania. mieszkam 50 km od rotterdamu, szukalam z ciekawosci polaczen rotterdam-szczecin ewentualnie rotterdam-gdansk ale nic nie moze znalesc bezposredniego. Czy tu jest tak ze tylko mozna z amsterdamu do wawy najtaniej poleciec? No i bez przesiadek :/ ??
druga sprawa to ukradli mi komorke w srodku mialam karte lebary. czy jak pojde do punktu lebary i poprosze o dublikat karty to mi ja wydadza? W jak ostatnio w polsce i zniszcyla mi sie karta ery to wydano mi bez problemy dublikat a tez mialam na telefon na karte

pozdrawiam wszytskich nudzacych sie w ten wolny dzien :)
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Mar 15, 2013 12:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ainka 
Super gaduła
Princess of the Sun


Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 239
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 12:48 pm   

Tanie linie tylko z Eindhoven. Obecnie takze do Wawy. Zobacz w innych tematch.
_________________
...And I am filled
With the sweetest devotion
As I, I look into your perfect face...
 
 
 
Anika0 
Poczatkujacy
Anika0

Dołączyła: 07 Lut 2010
Posty: 6
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 12:54 pm   odp

szukalam i nic nie znalazlam
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 1:09 pm   

www.wizzair.com

A karte powinni ci wydać. ( oczywisćie za odpowiednią opłatą)
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 5:24 pm   

Samoloty do PL tylko z Amsterdamu Schiphol(Warszawa) i Eindhoven(Krakow/Katowice). Lebara nie ma punktow obslugi klienta ale zapytaj tam gdzie zobaczysz ich naklejke.
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 5:31 pm   

stroopwafel napisał/a:
Eindhoven(Krakow/Katowice)


Juz dawno nie. Teraz rowniez Wroclaw, Warszawa, Gdansk.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 7:21 pm   

sa jeszcze loty z weeze (niemcy) zaraz za nijmegen i dortmundu (kawalek dalej w niemczech)

szczerze to eindhoven nie polecam, strasznie drogo sie zrobilo tam, oplaty lotniskowe, parking, taniej jest latac z niemiec jak ktos musi dojechac do lotniska.... szczegolnie autem...

ostatnio sobie policzylem, dojazd, parking, koszt pagazu nadanego... i wybralem KLM z Schiphol... ot i tanie linie :027:
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 7:32 pm   

:O ja lecialam w kwietniu za 50 euro w 2 strony. Wiec nie wiem jak Ty to sprawdzasz.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 8:51 pm   

guust napisał/a:
sa jeszcze loty z weeze (niemcy) zaraz za nijmegen i dortmundu (kawalek dalej w niemczech)

szczerze to eindhoven nie polecam, strasznie drogo sie zrobilo tam, oplaty lotniskowe, parking, taniej jest latac z niemiec jak ktos musi dojechac do lotniska.... szczegolnie autem...

ostatnio sobie policzylem, dojazd, parking, koszt pagazu nadanego... i wybralem KLM z Schiphol... ot i tanie linie :027:


Eindhoven drogi? W porównaniu do Schiphol - bardzo tani.
Ja lecę w czerwcu do PL i za bilet w dwie strony płacę 20 E.
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
guust 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 546
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 8:56 pm   

suska, LeGolasik,
szkoda ze nie czytacie ze zrozumieniem...

napisalem....
"ostatnio sobie policzylem, dojazd, parking, koszt bagazu nadanego... i wybralem KLM z Schiphol... ot i tanie linie"

zgadzam sie ze mozna znalezc polaczenie bardzo tanie, ale jak chce sie leciec w dany dzien wieczorem i sobie policzycie wszystkie te koszty to taniej wychodza regularne linie, bo ja sobie cenie bardziej dzien wolnego spedzonego z rodzina niz na lotnisku - wiekszosc lotow w srodku dnia ze caly dzien trzeba urlop brac....
pozatym parking jest drogi, dojazd, bagaz nadany, kilogramy... itd... czekam kiedy za kible i powietrze bede pobierac oplaty, mimo to tez czasem sie nimi tlucze, ale szalu cenowego w wiekszosci wypadkow nie ma :(
 
 
Ainka 
Super gaduła
Princess of the Sun


Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 239
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 11:05 am   

Nie narzekaj, bo bagaz 15 euro za 32 kg. czesto wiecej niz w regularnych liniach.

Ja np. do Eindhoven mam pol drogi co do Amsterdamu. I jak mam zaplacic 70 euro w obie strony a 200 to sorry, ale nawet z dojazdem do Eindhoven wychodzi mi taniej. Sprawdzalam kilka razy ceny polaczen LOTu czy KLM. Po prostu mnie nie stac.
_________________
...And I am filled
With the sweetest devotion
As I, I look into your perfect face...
 
 
 
Dirty 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 36
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 11:38 am   

Czy mogę prosić o link do strony internetowej aby zabukować bilety z Eindhoven do Warszawy ?
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 11:54 am   

http://www.wizzair.com
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
siula 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Sty 2009
Posty: 53
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 6:37 pm   

Ja wczoraj rezerwowalam na wizzair na sobote za tydzien,lecimy w dwie osoby z Eindhoven do Warszawy,za bilety w dwie strony zaplacialam 170e.Uwazam,ze to tanio!
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 8:36 pm   

Ainka napisał/a:
Nie narzekaj, bo bagaz 15 euro za 32 kg. czesto wiecej niz w regularnych liniach.

Ja np. do Eindhoven mam pol drogi co do Amsterdamu. I jak mam zaplacic 70 euro w obie strony a 200 to sorry, ale nawet z dojazdem do Eindhoven wychodzi mi taniej. Sprawdzalam kilka razy ceny polaczen LOTu czy KLM. Po prostu mnie nie stac.


Ja mieszkam za Amsterdamem i również wybieram WizzAir.I również wychodzi mnie to taniej niż bilet LOT-em czy KLM-em.
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group