NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie miła pani kordynator z best@west
Autor Wiadomość
rubi 
Poczatkujacy

Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 42
  Wysłany: Pią Maj 21, 2010 7:00 pm   Nie miła pani kordynator z best@west

witam pisze z profilu mojej dziewczyny , w ostatnim czasie widze wielkie banery na niedzieli zachecające do podjęcia pracy w firmie best@west a więc z ciekawosci postanowiłem zadzwonić by dowiedzieć sie o podstawowe rzeczy zwiazane z pracą (rodzaj pracy , wynagrodzenie oraz okres czasu trwania pracy )Zadzwoniłem więc jak było na banerze do przedstawicielki płci zenskiej i ku mojemu zaskoczeniu na samym wstępie pani która jest kordynatorką jak pozniej sama mi powiedziała miała w moim odczuciu chyba zły dzien lub dni okresowe , na moje zapytanie na temat stawki zaczął sie wielki problem ,gdyż są stawki wiekowe i pani nie jest mi w stanie udzielic informacji a gdy następnie powiedziałem o swoim wieku, nastąpiła cisza i pani K powiedziała ze nie wie jaka jest stawka pozniej mówiąc ze jest kordynatorką . Dla mnie to jest jakaś paronoja skoro tak wielka i prężna firma posrednictwa pracy nie jest mi w stanie udzielic postawowych informacji drogą telefoniczną , cała rozmowa była dla tej pani jakimś problemem a nadomiar złego po co ogłaszacie sie za posrednictwem internetu i podajecie swoje telefony skoro nie potraficie w normalny sposob udzielić podstawowej informacji
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 8:40 am   

Tak to sie konczy jak ludzie maja o sobie zbyt wysokie mniemanie ;) I mysla, po co robolowi taki einformacje, przeciez za 8 euro pojdzie do pracy, ale za 5 tez ;]. Albo zle trafiles, albo pani faktycznie mogla miec zly dzien :P Ja tam kiedys dzwonilam, ale rozmawialam z Holendrem. Bardzo mily byl w sumie ;)
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 10:17 pm   

suska, tam nie ma holendrow, pracowalam w tym biurze ;)
co do koordynatorow, to moglabym to pozostawic bez komentarza, ale skoro pytasz, to powiem Ci, ze zaden nigdy nic nie wie, co chwile na Twoje miejsce biora kogos innego do roboty, a Ty siedzisz na chacie. Nielogiczne, ale dla nich praktyczne, poniewaz zbieraja multum ludzi na tzw. akcje. Im wiecej tym lepiej, beda mieli do kogo dzwonic w razie czego jak bedzie duzo roboty i beda potrzebowac ludzi. Polscy koordynatorzy w tej firmie to wielki smiech na sali, koordynator KRZYSIU zjawil sie chyba z kosmosu, lub z choinki urwal. Nigdy nic nie wie, a jak dzwonisz do niego, to na kilka zadanych pytan odpowie 'nie wiem' lub 'yhm'. Porazka. Ja akurat trafilam na koordynatora Mohameda, w sumie nawet spoko jest, jak zobaczy ze dobrze pracujesz, to jak na jednej firmie nie ma pracy wciska Cie na druga. Prawie wcale nie siedzisz w domu. Ale jak mu cos nie spasuje, to jest bardzo niemily w stosunku do ludzi. Nie bede sie wypowiadala na ten temat. Chyba ze na priv.


ps. kiedys jeszcze chyba z 1,5 roku temu lub 2 lata temu jak zadzwonilam do KRZYSIA z pytaniem o prace, to kazal mi z pierwszej tygodniowki zaplacic mu 50e, na co parsknelam smiechem i poszlam osobiscie do biura i jakos tam mi nikt nie kazal za nic placic ;) dziwne, nieeee? :P

No ogolnie to pracowalam tam dluuzszy czas, wiec jakby co, to zapraszam na priv, za duzo nie bede sie rozpisywala na forum. Pozdrawiam.

[ Dodano: Sob Maj 22, 2010 10:19 pm ]
aha i jeszcze cos, nie zaplacili 2 dziewczynom dniowki (13 godzin) tylko dlatego, ze zeszly na kantyne bo kazali im robic te 13 godzin bez jedzenia. No parodia. Mi zaplacili, bo powiedzialam ze na policje to zglosze hehhehe :D
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 7:29 pm   

EdysiaK napisał/a:
suska, tam nie ma holendrow, pracowalam w tym biurze


http://www.bestenwest.nl/contact.php jak nie? A to niby kto ;) ?
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
rubi 
Poczatkujacy

Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 42
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 10:54 pm   

suska napisał/a:
Tak to sie konczy jak ludzie maja o sobie zbyt wysokie mniemanie ;) I mysla, po co robolowi taki einformacje, przeciez za 8 euro pojdzie do pracy, ale za 5 tez ;]. Albo zle trafiles, albo pani faktycznie mogla miec zly dzien :P Ja tam kiedys dzwonilam, ale rozmawialam z Holendrem. Bardzo mily byl w sumie ;)

Powiem tak że takie informacje bardzo zachęcają by podjąć tam prace, nie wiem to sie nazywa chyba marketing bo takie coś psuje raczej wizerunek tego pośrednictwa zresztą z tego co czytam gdzie polak jest o szczebel wyzej tam zaczyna sie problem na całe szczęście nie doświadczam tego a panią K pozdrawiam salwą śmiechu
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 12:42 pm   

suska, ale Pim jest glownym dyrektorem owego biura i nie zajmuje sie zatrudnianiem ludzi :)
od tego sa ci pozal sie Boze koordynatorzy.
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 12:45 pm   

EdysiaK, no to nie wiem kto to byl ale jak tam dzwonilam w pazdzierniku 2009 to z pewnoscia nie rozmawialam z Polakiem ;) A akcent Holanderski ciezko ukryc :D Moze to byla jakas specjalna sytuacja, nie wiem, nie wnikam ;)
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 12:58 pm   

suska, hehehe no moze moze :P

aha i pod jeszcze jednym wzgledem nie polecam tego biura - odprowadzaja bardzo male podatki, przez co, przy rozliczeniu rocznym z belastingiem dostaje sie naprawde marne grosze... ;/
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 2:41 pm   

Edysiak, dodatm tylko, ze dzis tam bylam bo mieli atrakcyjna oferte na pracy na pol etatow i jedyna osoba z ktora rozmawialam byla pani Bianca, Holenderka ; ) wiec sa tam widocznie jacys, sa :P
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 7:04 pm   

suska, no nie wiem, Bianca raczej holenderka nie jest, nawet kolor jej skory mowi sam za siebie :D ale to fakt, z Bianca da sie najwiecej zalatwic, nie to co z Ewelina - Polka siedzaca przy drugim biurku :P i co, zalatwilas sobie ta prace? szkoda tylko, ze maja stawke wiekowa, bedziesz miala 6,50 na reke (w tym juz wakacyjne) i co tydzien doliczane mniej wiecej po 2 h verlofuuren czy jak to sie tam pisze, nie pamietam dawno salarisow nie widzialam juz :) ale to mozna sobie wybrac jak np. ma sie tydzien wolny czy doliczyc do malej ilosci godzin w danym tygodniu :) takze czasem wpadnie 'dodatkowa' sumka :)
Ostatnio zmieniony przez EdysiaK Wto Cze 01, 2010 7:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 8:11 pm   

EdysiaK,
ja Cie bardzo prosze
nie mecz nas tymi ikonkami zle sie czyta posty, usiane nimi jak rodzynkami ...
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 9:09 pm   

EdysiaK napisał/a:
suska, no nie wiem, Bianca raczej holenderka nie jest, nawet kolor jej skory mowi sam za siebie :D ale to fakt, z Bianca da sie najwiecej zalatwic, nie to co z Ewelina - Polka siedzaca przy drugim biurku :P i co, zalatwilas sobie ta prace? szkoda tylko, ze maja stawke wiekowa, bedziesz miala 6,50 na reke (w tym juz wakacyjne) i co tydzien doliczane mniej wiecej po 2 h verlofuuren czy jak to sie tam pisze, nie pamietam dawno salarisow nie widzialam juz :) ale to mozna sobie wybrac jak np. ma sie tydzien wolny czy doliczyc do malej ilosci godzin w danym tygodniu :) takze czasem wpadnie 'dodatkowa' sumka :)


No narazie nie wiem, zlozylam papiery ma do mnie zadzwonic. Zreszta co ma kolor skory to narodowosci kochanie ; )? Moj facet tez bialy nie jest a jest Holendrem, po prostu z mieszanymi korzeniami : ). Zreszta na podstawie jej akcentu stwierdzam, ze albo sie tu urodzila albo mieszka tu od dziecka. To slychac. A co do stawki wiekowej- bede ja miala praktycznie wszedzie, trudno trafic na biuro, ktore da Ci wiecej mimo ze nie musi. A 6.5 netto to nie tak znowu zle.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 10:27 pm   

suska, bron Boze nie powiedzialam, ze 6,50 to zla stawka patrzac na nasz wiek. wrecz przeciwnie, bo w niektorych biurach jest czasem i ponizej 6... dlatego dodalam, ze doliczaja tez te rezerwowe godziny, jak nie masz pracy czy cos w ramach niby rekompensaty hehe ;) prace maja fajna, nie powiem. Tylko ogolnie system w tym biurze jakis nie teges hehe. jak juz wyzej wspomnialam :) aczkolwiek jak mowisz, ze bedziesz robila na pol etatu, to nie bedziesz miala zadnego koordynatora, nie bedziesz jezdzila busami i pracowala w jakims chlodnym miejscu - wiec tu juz sie pojawilo duzo plusow! pewnie sama bedziesz tam koordynowala prace dziewczyn, wiem o ktora prace chodzi i zycze powodzenia :) przynajmniej zero stresu! :)

Gochna H, wiesz co, przepraszam Cie baaardzo, ale chyba za duzo pisze z ludzmi na gg, bo to juz tak z przyzwyczajenia te ikonki majstruje tutaj hihi. postaram sie mniej
 
 
miniion 
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 6
Skąd: grójec
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 4:11 pm   

NIE PRACUJCIE w BEST&West . TO najgorsz firma jaką znam, za mieszkania służą śmierdzące rudery, a do pracy ściągają samą patologię. ODRADZAM!! Dodatkowo oszukują na czym mogą .. Żenada!!
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 4:20 pm   

miniion, no to pojechales po bandzie chlopie ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group