NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
a&a people
Autor Wiadomość
sajmon 
Poczatkujacy
sajmon

Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 6
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 2:58 pm   a&a people

zna ktos firme A&A People tez branza m in metalurgia bo sporo sie ich naszukalem na necie i jedyny post to ktos ostrzega przed nimi i juz jest usuniety a firma ma swoja strone po polsku to raczej tam pracuja polacy
Z gory dzieki
Ostatnio zmieniony przez sajmon Pon Cze 07, 2010 2:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 3:09 pm   

Jestes pewien, ze to sie nazya A&E People? Bo mi sie to kojarzy z dwoma innymi biurami, ktore byly na forum juz nie raz omawiane- P&E People- nieistnieje juz, przejete zostalo przez E&A. Moze chodzilo Ci o ktorej z tych? Jesli tak, to poszukaj na forum.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
sajmon 
Poczatkujacy
sajmon

Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 6
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 5:11 pm   

Pomylki zadnej nie ma firma nazywa sie A&A People

http://www.aapeople.eu/pl/Dlaczego-AApeople

A&A People B.V.
Exa 12
6902 KH Zevenaar
The Netherlands
 
 
pannaanna666 
Poczatkujacy

Wiek: 44
Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 16
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 8:27 am   

no ja wiem ze maja nie jeden oddzial i nawet jak sami dzwonia i proponuja prace to potem milkna... moze dlatego ze nie potrafia odpowiedziec na zadawane im pytania. Jeden pan z tamtad chcial zatrudnic spawacza ale nie wiedzial jakiego i do czego i slownie opowiadal o robocie i mojego meza pytal " czy pan to z tym certyfikatem co ma to moze to spawac" bo jak talk to mam prace dla pana ... Bardzo wykwalifikowany i wyspecjalizowany w branzy pracownik :038: .
_________________
ann
 
 
scheller 
Poczatkujacy
scheller

Wiek: 43
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: opole
Wysłany: Sob Cze 19, 2010 2:04 pm   

znam tą firme to kiedyś nazywało się eurouitzendkracht kiedyś było fajnie byli przedztawicieli z którymoi szlo wszystko załatwić szczegulnie z panem witkiem. ale z tego co slyszalem to jest tam masakra odkąd odeszly glowne podpory witek aneta edi to sie pieprzy mało płacą ciulają na każdym kroku a głównie siedzą w metalurgi ale mają też inne nie warto dla nich pracować odradzam

http://www.aapeople.eu/pl/Dlaczego-AApeople

A&A People B.V.
Exa 12
6902 KH Zevenaar
The Netherlands[/quote]

[ Dodano: Sob Cze 19, 2010 2:09 pm ]
pewnie że sie nie znają jak poczebują fachowców tojest taki opis jak z rzeźnika zrobić piekaża pottem nieścisłości. znam witka bardzo wporządku koleś nie jedno mi załatwił i czy weekend czy swieto ale widocznie też musialo coś niepasić skoro dla nich nie pracuje podobno wisieli mu niemałą kase szkoda chlopaka niegdy nie oowijał w bawelne mówił tak jak bylo.i pomogl tym którzy wyjeżdżali pierwszy raz.
 
 
agrest254 
Poczatkujacy
Agrest

Wiek: 95
Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 2
Skąd: brak
Wysłany: Sob Sie 07, 2010 7:54 am   

Również odradzam....no chyba , ze chcesz na tydzień zarabiać po 160 euro i mieszkać na kempingu w łóżkach gdzie nogi trzeba skulać pod szyje aby się wyspać.Koordynatorem jest tam Damian który z wyglądu mówi o całej firmie....bieda ....wypłata co miesiąc / dla każdego jest szokiem/...Praca ujdzie /metalurgia/Dla ludzi do 22 roku życia stawka 3,5 na rękę.Warunki mieszkaniowe znośne/kemping/...pranie przeważnie w rekach ,gdyż pralka jest lecz jest niesprawna.Koordynator z mentalnością polaka.....jak Ci się nie podoba to wy...j...o zaliczki po 100 zapomnij tylko/50/Niektórzy po przyjeździe zaraz uciekają do innej roboty /ludzie jak Wy możecie tutaj mieszkać i pracować /...rotacja w osobach.Tak , ze w ciągu miesiąca można się stać najstarsza osobą wśród pracujących tam Polaków. Firma ta /tak słyszałem/ ma niewyjaśnioną sprawę w holenderskim urzędzie pracy /działając pod innym szyldem/....jednym słowem przekręt goni przekręt .
Nie dajcie się nabijać w butelkę.....jeszcze raz odradzam
_________________
Arzum biuro
 
 
 
carramba 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 12
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto Lis 16, 2010 10:22 am   info

ktos wiecej informacji na ten temat?
 
 
wrak67 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 1
Wysłany: Nie Lis 28, 2010 9:30 am   

Tak naprawde to nie wiem od czego zaczac.
Na temat lokum to ogolnie nie mam wiekszych zastrzezen bo z gory mowiono mi ze na luksusy nie mam co liczyc. Rhenen Cuneraweg 330.
Dom wynajety od wlasciciela rzezni. Razem byly 4 osoby. Podobno latem zageszczenie siegalo prawie do 20. A sa tam 4 pokoje do gory powiedzmy 2 osobowe.
Wszedzie robactwo i slychac bylo jak w nocy szczury robily sobie eskapady po pozywienie.
Ale ogolnie mogloby byc gorzej. W salonie 4 telewizory ale tylko 1 dziala. Zreszta i tak nie bylo go do czego podlaczyc. O internecie mozna zapomniec.
Prace przynajmniej ja dostalem u Tijssena. Zaklad w ktorym przepisy BHP to sience fiction.
Pani Beata zapewniala mnie przez telefon ze jezeli naucze sie obslugiwac maszyne ( w moim przypadku messer omnimat wypalaraka ) to bedzie super. No niestety zapomniala dodac ze pracodawca to sobie chyba robi jakis daleko zakrojony kasting. Przedemna bylo prawie 20 pracownikow. Najdluzej utrzymal sie chyba przez miesiac.
Nie liczylo sie ze nauczylem sie wypalac. Nie mialo to wiekszego znaczenia.
I tak z pracy na stale zrobila sie praca na kilka tygodni.
W biurze oczywiscie uslyszalem najpierw ze cos mi szybko znajda innego.
A 2 dni przed koncem pracy u tijssena okazalo sie ze zadnej pracy dla mnie nie maja.
Nie moglem szukac w innych agencjach bo okazalo sie ze moj numer sofi jeszcze nie dotarl. Tak wiec bylem a jakby mnie nie bylo.
Wyplaty co 4 tygodnie. Trzeba czytac bardzo uwaznie salarisy bo na kazdym kroku probuja cos odciagnac.
Najpierw mieli sie z nami rozliczyc co do zlotowki ale okazalo sie ze ksiegowa tak naprawde nie wiedziala ile zarobilismy i mamy pieniadze dopiero dostac.
Bardzo ciekawi cennik
mieszkanie 65 euro tydzien
ubezpieczenie 21 euro
kaucja za rower 50 euro ( a rower nie jest wart nawet 15)
oplata za pomoc w urzedach 50 euro (zapewne kazdorazowo)
kary pozadkowe od 25 euro
Najogolniej zalegaja mi jeszcze z zaplaceniem jakichs 400 euro. Mam nadzieje ( bo tylko ona mi pozostala) ze pieniadze dotra.
A po tym co widzialem to moja sprawa to chyba czubek gory lodowej bo nikt tak naprawde sie nie liczy w tej agencji z jej pracownikami.
 
 
carramba 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 12
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto Lis 30, 2010 12:02 pm   wielkie dzieki

za info. i powodzenia w odzyskaniu pieniedzy!
 
 
prowodyr 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 18
Skąd: nl/pl
Wysłany: Wto Lis 30, 2010 9:13 pm   

dobrze że mnie ostrzegliscie bo wpakowałbym się w te bagno
 
 
krys 
Poczatkujacy
krys

Wiek: 43
Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: polska
Wysłany: Czw Wrz 29, 2011 9:32 pm   

to prawda biuro jest do d....y. to ze posiadaja certyfikaty nie swiadczy o niczym .
podpisz z nimi tygodniowy kontrakt , o ktorym wogole sie nie mowi .po drugie biuro inwestuje w usuwanie opini na ich temat sam osobiscie przeszedlem tam niezle ceregiele jak pracownik spawacz w Dodeward .przyjechalem i okazalo sie ze praca jest tylko na 2 dni ,, cyrk na kolkach . mieszkania zaniedbane czasami tragiczne na dojazd do pracy trzeba niezle sie na prosic na zaliczke jest ona jako tako naliczana w taki sposob ze do benzyny zawsze sie doklada ,,, biuro jest odpieprzone nadgodziny placone 25 procent niezgodne z umowa jako 125 procent :026: :026:
Ostatnio zmieniony przez krys Czw Wrz 29, 2011 9:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
edzio 
Poczatkujacy
edek

Wiek: 69
Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 2
Wysłany: Śro Lip 24, 2013 12:49 am   

A&A People to jest to :026: ......

Oni naprawde wiele proponuja ale nie mowia o tym ze nie otrzymasz umowionej stawki .Jako spawacz pracowalem tam , wyjechalem do pracy na stawke 9,50 na lape .Radosc ZAROBKU TO pierwsza wyplata i okazalo sie ze mam 6,50 po odliczeniu kosztow za rower , mieszkanie , administracyjne koszty , ktorych nie maja prawa pobierac , ubezpieczenie ect .Biuro prowadzi styl obozowy ,, nic nie otrzymasz lub musisz sie bardzo prosic o czym decyduje pani w administracji jakas Rumunka z pochodzenia i nienawiscia do Polakow.Dojazdy na wlasny koszt szkoda ze za sranie nie trzeba bylo placic :039: :039: :039: :039:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group