NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsi pośrednicy 400 Euro tygodniowo
Autor Wiadomość
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 5:25 pm   

Ważną sprawą jest kto w jakim sektorze pracuje. Wiadomo, ze przy pomidorkach czy papryce, nie ma co oczekiwać kosmicznych zarobków. Ale już w miejscach, gdzie potrzebne są zawodowe kwalifikacje i doświadczenie w danym fachu, można ładnie wyciągnąć. Ja ostatnio zaliczyłem podwyżkę, i przy 40 godzinach dostaję około 800 euro. Czasami widzę tu na forum ogłoszenia cwaniaczków z biur pracy, którzy szukają np spawaczy z wysokimi kwalifikacjami i wszelkimi uprawnieniami, a oferują np 12 euro brutto. Ja takich nazywam "alfonsy". Najgorsze jest to, że niektórzy godzą się za tyle pracować.
 
 
singelnl 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 206
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 6:04 pm   

Cytat:
Ważną sprawą jest kto w jakim sektorze pracuje. Wiadomo, ze przy pomidorkach czy papryce, nie ma co oczekiwać kosmicznych zarobków. Ale już w miejscach, gdzie potrzebne są zawodowe kwalifikacje i doświadczenie w danym fachu, można ładnie wyciągnąć


Dokladnie , za zwykla prace , zwykla najnizsza placa.
Ktos kto cos innego wykonuje powinien automatycznie wiecej zarabiac.
Ja mam ponad owe "400 EUR" o ktorym piszecie za 40 godz. siedzenia :039:

Ogolnie mozna zauwazyc pewna regule:

Czym ciezsza praca tym mniejsze zarobki.
 
 
singelnl 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 206
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 6:21 pm   

ciezka praca nie poplaca :033:
 
 
schumma 
Poczatkujacy
schumma

Wiek: 37
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 5
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 11:10 am   Re: Najlepsi pośrednicy 400 Euro tygodniowo

hahaha.... jestes walniety jak chcesz na szklarni po odliczeniu wszystkiego zarabiac 350-400=))) ty niezarobisz nawet b400 brutto z twoim mozgiem=))) to bedziesz mial z 300 netto,minus mieszkanie,jedzenie itd....stowka bedziesz mial :D :D:D:D hahahaha
 
 
marcelis28 
Gaduła

Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 129
Skąd: Zegveld
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 9:16 am   

Dla mnie ten temat jest jest wogóle "poroniony"....!! Po co komu zaglądac do kieszeni czy portfela ile zarabia ten czy tamten.Za ile kupuje np. w Albercie, ten co zarabia 250e/tydz. a za ile ten co wyciąga 400 euro/tydz.Ludzie, czy Wy postradaliscie juz rozumy?? Co to kogo interesuje ile kto zarabia? Jezeli ktos ma choc trochę ambicji,samodyscypliny i zaangazowania to znajdzie i prace za grubo ponad 500 czy 600 euro,a jezeli ktos czeka zeby mu wszystko podac na "talerzyku deserowy",to niestety ale zawsze bedzie skazany na prace za pół darmo.Rodacy-przestancie ciągle narzekac,ze to...,ze tamto...,ze za mało ...ze za daleko..itd.Jezeli uwazacie ze firma Was oszukuje,ze za mało zarabiacie-to poprostu szukajcie czegos na własną rękę.Jezeli znacie język,niewykluczone ze cos lepszego znajdziecie za duzo większe pieniadze,jezeli go nie znacie zastanówcie się,co Wy tu robicie i czego oczekujecie od zycia,nie mając podstaw do egzystencji poza granicami PL!!! Pozdrawiam tych niezakompleksionych,którzy nie nazekając dają sobie radę w zyciu.....
_________________
Błądzic jest rzeczą ludzką,czasami nawet konieczną-pod warunkiem ze człowiek umie wyciągnąc odpowiednie wnioski z błędów ,które popełnił.....
Ostatnio zmieniony przez marcelis28 Wto Wrz 29, 2009 9:19 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
MateuszP 
Poczatkujacy
Mateusz


Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: Hoorn
Wysłany: Nie Paź 04, 2009 1:42 pm   

Pracuję w rolnictwie przy wycinaniu kalafiorów, bez pośredników. Koło 50 godzin jest roboty tygodniowo, mieszkanie wliczone. Stawka 7,5e

Mieszkam obok pracy, więc nie muszę dojeżdżać. Jestem bardzo zadowolony.

Szefo może wziąc jeszcze jedną osobę.

Kontakt przez GG
 
 
 
Mariola101 
Super gaduła
Strasznie uparta...


Pomogła: 7 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 343
Skąd: Nl
Wysłany: Nie Paź 04, 2009 4:24 pm   

marcelis28 napisał/a:
Dla mnie ten temat jest jest wogóle "poroniony"....!! Po co komu zaglądac do kieszeni czy portfela ile zarabia ten czy tamten.Za ile kupuje np. w Albercie, ten co zarabia 250e/tydz. a za ile ten co wyciąga 400 euro/tydz.Ludzie, czy Wy postradaliscie juz rozumy?? Co to kogo interesuje ile kto zarabia? Jezeli ktos ma choc trochę ambicji,samodyscypliny i zaangazowania to znajdzie i prace za grubo ponad 500 czy 600 euro,a jezeli ktos czeka zeby mu wszystko podac na "talerzyku deserowy",to niestety ale zawsze bedzie skazany na prace za pół darmo.Rodacy-przestancie ciągle narzekac,ze to...,ze tamto...,ze za mało ...ze za daleko..itd.Jezeli uwazacie ze firma Was oszukuje,ze za mało zarabiacie-to poprostu szukajcie czegos na własną rękę.Jezeli znacie język,niewykluczone ze cos lepszego znajdziecie za duzo większe pieniadze,jezeli go nie znacie zastanówcie się,co Wy tu robicie i czego oczekujecie od zycia,nie mając podstaw do egzystencji poza granicami PL!!! Pozdrawiam tych niezakompleksionych,którzy nie nazekając dają sobie radę w zyciu.....


A co Ty sie tak bulwersujesz.Ja sobie poczytalam i nie pisalam ile zarabiam bo nie mam po co sie tym dzielic z ludzmi.Przeciez Tobie tez nikt nie karze napisac ile zarabiasz.Wiec po co sie drzec na ludzi,skoro maqa sie cieszyc z teqo....Reeeelaaaxxxx :035:
 
 
maxwielki66 
Poczatkujacy

Wiek: 58
Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: ROTTERDAM
Wysłany: Pon Paź 26, 2009 5:16 am   

witam jedyne wyjscie to zrob certifikat VCA (250E) I poszukaj firmy CARE stawiaja rusztiwania ja tam wychodzilem po 700 tygodniowo ale mam problemy z kregoslupem i musialem sobie odpuscic czego zaluje ale zdrowie wazniejsze
 
 
carramba 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 12
Skąd: Holandia
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 1:59 pm   Re: polecam

Misimovic napisał/a:
dawid24 napisał/a:
witam ja pracuje w firmie larex i na tydzien na czysto mam 460 euro za 40 godz pracy.załatwiłem koledze prace u nich i ma na czysto 411 euro na tydzien.ja pracuje u nich 2 lata.polecam bardzo dobre biuro


Ciekawe jakim cudem masz te 460€ na rękę? A w Larex pracy nie ma!!!!! i bajek nie opowiadaj.


ma-nie ma jak kazde biuro pracy.
a jak ktos dobrze pracuje to praca zawsze jest. :029:
 
 
dawid24 
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 14
Skąd: holten/strzelce kraj
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 4:56 pm   larex

masz racje carramba jak ktos dobrze pracuje i zna jezyk to zawsze bedzie miał dobra prace.a jak ktos przyjedzie do holandii bez zadnego jezyka lub cos tam kuma po angielsku lub niemiecku to zawsze go wydymaja i bedzie za 250e na tydz robił.tylko widzisz ktos sie pyta o dobre biura pracy i jakie stawki a ja odpowiedziałem i tu masz znalazł sie jeden co twierdzi ze niemozliwe tyle zarobic w larexie a ja twierdze ze mozliwe i napewno popracował pare miesiecy i niemieli dla niego pracy albo cos i teraz sie wkurza jak takie cos widzi. :033: a ja nie narzekam spoko praca i kasa na czas.pozdro
 
 
 
bafana 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 76
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 7:26 pm   

Bez języka Polak nie ma co przebierać w ofertach tylko pracować.
 
 
dawid24 
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 14
Skąd: holten/strzelce kraj
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 10:11 pm   

bafana napisał/a:
Bez języka Polak nie ma co przebierać w ofertach tylko pracować.


tak bez jezyka to ciężko znalezc dobra prace chyba ze przez polskie biuro ale i praca ciezka i na kase trzeba czekac nieraz długo
 
 
 
grzybu 
Poczatkujacy


Dołączył: 07 Lip 2007
Posty: 35
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 1:22 pm   

Czy z samym dobrym, komunikatywnym j. ang. można zawojować rynek pracy w nl ?
Jeszcze za 2 miesiące bedę miał egz. zaw. z Technika Technologi Żywności. Po zdaniu go dostajemy dyplom plus tłumaczenie na jęz. ang. Przyda się w nl ? Ogólnie taki technolog zajmuje się pracą w różnych zakładach produkcyjnych-spożywczych. Sporządza nowe receptury, usprawnia linie technologiczne, pracuje przy produkcji i inne takie bajery. Czy jest zapotrzebowanie na takiego typu pracowników ?

P.S. w 2008 roku w wakacje w Groenflexie pracując na sortowni śmieci w den haag wyciągałem ponad 300 euro, 1 dzień wolny w tygodniu, trzeba było zapieprzać po 12 godz czasami po 15 w zależności od tego ile było śmieci. Nie powiem, praca nie była zbyt jakaś ciężka. Atmosfera w pracy super(było 3 facetów koloru skóry czarnej) wtedy pozybłem się jakichkolwiek uprzedzeń do rasy czarnej :) W dodatku nie miałem skończonych 18 lat dlatego też myślę, że nawet źle nie trafiłem : ) Teraz chcę wyjechać na stałę i wkroczyć w dorosłe życie :119:
Ostatnio zmieniony przez grzybu Sob Kwi 17, 2010 1:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
dawid24 
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 14
Skąd: holten/strzelce kraj
Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 1:47 pm   praca nl

grzybu napisał/a:
Czy z samym dobrym, komunikatywnym j. ang. można zawojować rynek pracy w nl ?
Jeszcze za 2 miesiące bedę miał egz. zaw. z Technika Technologi Żywności. Po zdaniu go dostajemy dyplom plus tłumaczenie na jęz. ang. Przyda się w nl ? Ogólnie taki technolog zajmuje się pracą w różnych zakładach produkcyjnych-spożywczych. Sporządza nowe receptury, usprawnia linie technologiczne, pracuje przy produkcji i inne takie bajery. Czy jest zapotrzebowanie na takiego typu pracowników ?

P.S. w 2008 roku w wakacje w Groenflexie pracując na sortowni śmieci w den haag wyciągałem ponad 300 euro, 1 dzień wolny w tygodniu, trzeba było zapieprzać po 12 godz czasami po 15 w zależności od tego ile było śmieci. Nie powiem, praca nie była zbyt jakaś ciężka. Atmosfera w pracy super(było 3 facetów koloru skóry czarnej) wtedy pozybłem się jakichkolwiek uprzedzeń do rasy czarnej :) W dodatku nie miałem skończonych 18 lat dlatego też myślę, że nawet źle nie trafiłem : ) Teraz chcę wyjechać na stałę i wkroczyć w dorosłe życie :119:



witaj grzybu no wiesz z angielskim to niema problemu w NL dogadasz sie bez problemu w wiekszosci holenderskich firm.jezeli choci o technologa zywnosc to niejestem specem od tego ale wydaje mi sie ze beda chcieli zebys sie porozumiewał w ich jezyku a nie po angielsku ale moze ci sie uda znalezc prace w tym zawodzie w nl powodzenia.a ta stawka co miałes w groenflex jezeli nie miałes zkonczone 18 to mysle ze to niebył zły zarobek.jeszcze raz powodzenia przy szukaniu pracy w nl

[ Dodano: Sob Kwi 17, 2010 2:55 pm ]
krzyhtor napisał/a:
dawid24,
hej czy w larexie znajdzie się praca dla montera konstrukcji stalowych, mam duze doświadczenie przy budowie duzych zbiorników na płyny, dobra znajomość rysunku technicznego i słabiutki angielski, czy to pośrednictwo oferuje pracę w tej dziedzinie pozdrawiam krzyhtor


witaj krzyhtor mozesz zadzwonic do nich i zapytac bo aktualnie nieorientuje sie kogo potrzebuja.a masz certyfikat spawacza czy nie spawasz tylko montaz?pozdrawiam
 
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 3:03 pm   

No niezgodze sie z tym, ze bez problemu sie mozna wszedzie zalapac z angielskim. W dobie kryzysu pracodawcy zaczeli wybrzydzac i moga wybierac z dziesiatek kandydatow na jedno stanowkisko- wezme tego ze znajomoscia holenderskiego.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group