NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsi pośrednicy 400 Euro tygodniowo
Autor Wiadomość
czarna1912 
Poczatkujacy
czarna

Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 35
Skąd: Zeewolde
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 12:11 pm   

Beny.rac napisał/a:

Nie znam chyba nikogo kto w NL zarabia wiecej niz 300 euro na czysto na tydzien przy 40 godzinach pracy



zgadzam sie ja zarabialam ponad 300 tygodniowo ale to bylo blisko 80 godz i to nie zawsze zalezy od zamowien i ilosci pracy
_________________
czarna1912
 
 
 
helga 
Poczatkujacy
helga

Wiek: 48
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 4
Wysłany: Pon Mar 24, 2008 1:38 pm   

pracuje w Holandii początki były trudne bo pomimo zapewnień zawsze było mniej niż 40h tyg przy stawce 6.10 do tego koszty utrzymania tj.ubezpieczenie 15euro Teraz stawki wzrosły na 7.71 i godzin też jest więcej ALE zabierają nam tyg 15-ubezpieczenie 55-mieszkanie 25-obiady wiem trochę dużo liczb chciałam trochę naswietlic sytuację i jakby nie liczyc to miesięcznie wychodzi 900 euro na czysto mało wiem ale w kraju tego nie zarobie a pracy sie nie boje i potrafie wiele dzięki wyjazdom nawiązałam nowe kontakty i tu otwierają sie nowe możliwości
 
 
 
ohmin 
Gaduła


Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 128
Skąd: Sucha Beskidzka
Wysłany: Pon Mar 24, 2008 5:27 pm   

Adam88 napisał/a:


Czy są takie biura, lub ludzie którzy tak zarabiają?
Wszyscy znajomi mówią jak to oni nie zarabiają, ale nikt nie chce podać namiarów na pośrednika?
Czyżby wszyscy dajemy się oszukiwać?
Czy są ludzie na tym forum którzy Siebie szanują i pracują godnie za godne pieniądze?
Czekam na waszą odpowiedź


Po odliczeniu mieszkania, podatków itd, mam na rękę 340€ za 43 godziny pracy, z tego muszę sie wyżywić (każdy ma inne wymagania, ja wydaje sporo na żywność). Pracuje poprzez firmę H2 (podałem numery tutaj na forum)-Metalurgia> To biuro Holenderskie, ale można sie sie po polsku porozumieć
 
 
 
ToLdi23 
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1
Wysłany: Śro Mar 26, 2008 10:40 pm   

ja zarabiam ponad 300e tyg przy 40 godz mieszkanie mam free dojazd do oracy tez auto firmowe :038: tyle ze pracuje w rzezni :039:
_________________
vide cull fide
 
 
jzarnowski
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 22
Skąd: lubelskie
Wysłany: Śro Mar 26, 2008 11:47 pm   

witam sedecznie moze troche za pozno natknołem się na tą dyskusje ale dodam swoje przysłowiowe 5 groszy..prosze nie myśleć że, się chwale ale wydaje mi się że udało mi się znależć pracę w normalnej firmie pracuje juz w tej firmie od lutego 2005 i przy normalnym 40 godzinnym tygodniu pracy mam cotygodniowo wypłacene wynagrodzenie w wysokośći 320 euro netto na ręke, godziny nadliczbowe 10-15 godz.tygodniowo odpisujemy na specjalną listę i w okresie kiedy jest trochę mniej godzin natychmiest są one dopisywane do cotygodniowej listy płac w ten sposób oby stan godzin wynosił 40 godzin i tak dalej.jezeli koniczy się jakiś etap pracy i następuje np.2 tygodniowa przerwa w pracy to pozostałe godziny które wcześniej znalazły się na tej specjalnej liście są tak wpisywane aby było ich 40 - siedzę sobie w domku a kasa mi co tydzien zasila konto -koniczy się okres małego przestoju to wracam do pracy ,i jezeli jeszcze nie wykożystałem wrzystkich nadgodzin to ponownie przechodzą na specjalną listę i wrzystko wraca jak wyzej opisałem .Tak więc można zarobić te upragnione przez niekturych 300 euro na czysto,w 40 godzin -pracuje w szklarni nie jestem wysokiej klasy specjalistą i mam na godzinę 8 euro netto .dlaczego o tym piszę ?? bo trafiłem na uczciwą holenderską firmę a nie na "pomocnych i życzliwych posredników" z polski lub w polsce. pozdrawiam i zyczę cierpliwości w szukaniu dobrej pracy i proszę pamiętać aby "szerokim " łukiem omijać Polskie biura pośrednictwa pracy !!!!!
_________________
jzarnowski
 
 
grzegorz27 
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 1
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 2:26 pm   

witam
ja w nawiazaniu do tematu, moze ktos zetknal sie z agencja Antrogroep? lub Antro B.V? firma ta rekrutuje rzeznikow i pracownikow przemyslu miesnego, w Polsce ma bardzo ladne reklamy, bardzo mile Panie, ciekaw jestem natomiast jak to wyglada w Holandii, jakas opinia? strona www agencji od dluzszego juz czasu jest under construction,
a moze ktos z grupowiczow pracuje w branzy miesnej i zna agencje zajmujace sie konkretnie ta branza, za jakies namiary wielkie dzieki
_________________
grzegorz
 
 
fijne_vent 
Gaduła


Pomógł: 7 razy
Wiek: 46
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 188
Skąd: ze Fsi ;)
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 3:24 pm   

stronka holenderska jest dostepna:

http://www.antrogroep.nl/uitzend/mainl.html

Pozdro! :wink:
_________________
Gdyby Mickiewicz nadal żył
to z pewnością wciąż by pił
 
 
tommi25 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 2
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 3:15 pm   EUROSTAR TO ZLODZIEJE I OSZUSCI !!!

Nie ufajcie tej firmie oszukuja ludzi. Przy wyjezdzie obiecuja godne warunki a mieszkania sa w melinach albo jakis kampingach po 6 osob bez zadnych sanitariatow w srodku jakis lasow. Wszyscy przyjezdzajacy ktorzy maja jak wrocic odrazu uciekaja bo nie sa w stanie mieszkac w takich warunkach. Osobiscie nie polecam nikomu nawet najgorszemu wrogowi.
 
 
szakal2001
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 9
Skąd: Rhenen/Zielona Gora
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 12:27 pm   

witam.u mnie za 5 dni 350€ za 6 ok 390€.ogolnie zajebiscie:)
_________________
>>FhZG<< KS.FALUBAZ ZIELONA GORA
 
 
 
nika 3355 
Poczatkujacy

Dołączyła: 24 Kwi 2008
Posty: 3
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 4:29 pm   

jzarnowski napisał/a:
witam sedecznie moze troche za pozno natknołem się na tą dyskusje ale dodam swoje przysłowiowe 5 groszy..prosze nie myśleć że, się chwale ale wydaje mi się że udało mi się znależć pracę w normalnej firmie pracuje juz w tej firmie od lutego 2005 i przy normalnym 40 godzinnym tygodniu pracy mam cotygodniowo wypłacene wynagrodzenie w wysokośći 320 euro netto na ręke, godziny nadliczbowe 10-15 godz.tygodniowo odpisujemy na specjalną listę i w okresie kiedy jest trochę mniej godzin natychmiest są one dopisywane do cotygodniowej listy płac w ten sposób oby stan godzin wynosił 40 godzin i tak dalej.jezeli koniczy się jakiś etap pracy i następuje np.2 tygodniowa przerwa w pracy to pozostałe godziny które wcześniej znalazły się na tej specjalnej liście są tak wpisywane aby było ich 40 - siedzę sobie w domku a kasa mi co tydzien zasila konto -koniczy się okres małego przestoju to wracam do pracy ,i jezeli jeszcze nie wykożystałem wrzystkich nadgodzin to ponownie przechodzą na specjalną listę i wrzystko wraca jak wyzej opisałem .Tak więc można zarobić te upragnione przez niekturych 300 euro na czysto,w 40 godzin -pracuje w szklarni nie jestem wysokiej klasy specjalistą i mam na godzinę 8 euro netto .dlaczego o tym piszę ?? bo trafiłem na uczciwą holenderską firmę a nie na "pomocnych i życzliwych posredników" z polski lub w polsce. pozdrawiam i zyczę cierpliwości w szukaniu dobrej pracy i proszę pamiętać aby "szerokim " łukiem omijać Polskie biura pośrednictwa pracy !!!!!

Fajnie ale dlaczego nie podajesz nazwy tak uczciwej firmy?Przecież wszyscy takiej szukają!
 
 
zielaczysko 
Gaduła
Zielaczysko


Pomógł: 1 raz
Wiek: 43
Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 108
Skąd: Łódz-Den Haag;)
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 6:14 pm   

ja sie nie dziwie,chociaz moze troche....
tzn.niedziwie sie ze ukrywa bo tak informacja jest na wage zlota,
ale dziwie sie ze nie chce pomoc innym skoro czyta ze firmy oszukuja rodakow....

ale tak to juz jest polak-polakowi......(wielu juz to pisalo;)

ja czytajac te wszystkie tematy o biurach pracy,dochodze do wniosku ze lepiej przygotowac sie pod wzgledem jezyka w stopniu ktory pozwala na swobodna komunikacje i probowac na wlasna reke szukac pracy bez "polskich"posrednikow...
nawet podstawowa znajomosc angielskiego "otwiera" drzwi do wielu "kontaktow"i mozliwosci.
przedewszystkim ludzie inaczej patrza na "Ciebie";)

to takie moje skromne zdanie.

ja razem z moja dziewczyna raczej zdecydujemy sie na samodzielne poszukiwanie pracy bez "super ofert" od posrednikow........
 
 
 
Alutka 
Super gaduła

Pomogła: 5 razy
Wiek: 56
Dołączyła: 06 Sty 2007
Posty: 324
Skąd: Lelystad
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 7:34 pm   

Myślę że nie ma uzasadnienia pisanie Polak-Polakowi .Myślę że piszac nioe pomyslał i nie podał nazwy firmy.Ale jakie to polskie zeby kogos zaraz ocenic.Ale to już moje zdanie.
Wdł. mnie uczciwym biurem jest Tempo-Team -nie jestem pewna czy dobrze napisałam nazwePozdrawiam
 
 
zielaczysko 
Gaduła
Zielaczysko


Pomógł: 1 raz
Wiek: 43
Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 108
Skąd: Łódz-Den Haag;)
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 7:47 pm   

piszac "polak-polakowi"mialem na mysli biura posrednictwa pracy ,a nie autora tego tematu.......... :083:
Ostatnio zmieniony przez zielaczysko Wto Kwi 29, 2008 7:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Trimax 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 8
Wysłany: Czw Maj 01, 2008 6:42 pm   ..

Ja mam na godzine 9.78 brutto nie jest to zadna rewelacja no ale za sie zyc jakos. Pracuje 36-40 godz. tygodniowo.
 
 
zielaczysko 
Gaduła
Zielaczysko


Pomógł: 1 raz
Wiek: 43
Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 108
Skąd: Łódz-Den Haag;)
Wysłany: Czw Maj 01, 2008 7:20 pm   

i to jest bardzo dobra postawa.
zawsze jutro moze trafic sie cos lepszego;)
ps.
ale czy to az tak zle(czyt."mało")????????
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group