NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsi pośrednicy 400 Euro tygodniowo
Autor Wiadomość
carramba 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 12
Skąd: Holandia
Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 2:15 pm   

dawid24 napisał/a:
bafana napisał/a:
Bez języka Polak nie ma co przebierać w ofertach tylko pracować.


tak bez jezyka to ciężko znalezc dobra prace chyba ze przez polskie biuro ale i praca ciezka i na kase trzeba czekac nieraz długo


no niekoniecznie. polacy czesto praca nadrabiaja nieznajomosc jezyka!
 
 
dawid24 
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 14
Skąd: holten/strzelce kraj
Wysłany: Śro Kwi 21, 2010 10:57 am   praca

tak carramba nadrabiaja praca tylko ze raczej pracuja przez polskich posredników czyli wiesz za jaka stawke.pozdrawiam
 
 
 
bafana 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 76
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 9:02 pm   

Jaki sens jest pracować 7 dni w tygodniu chyba, że sezonowo 2-3 miesiące w roku bo taka stała praca to poorażka !!! :119:
 
 
KARI7 
Poczatkujacy

Dołączyła: 09 Lut 2009
Posty: 14
Wysłany: Sob Lip 03, 2010 9:21 am   

Ja pracowałam w Quality colors tam zarabiałam 900 euro na 10 dni tylko że to była praca bez pośrednika
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Lip 03, 2010 11:19 pm   

wszystkie posty nie na temat zostaly usuniete
prosze o umieszczanie w topicku wypowiedzi dotyczace tylko tego tematu
wszystkie posty nie na temat beda usuwane
 
 
stozek 
Poczatkujacy

Wiek: 35
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 11
Wysłany: Sob Lip 24, 2010 11:25 am   

Pracowałem 2 razy w TP Twente i nie mogę złego słowa powiedzieć o firmie , może tylko że na wakacjach mieszkania troche przeludnione ale i tak nie jest żle. Wszystko było udokumentowane i na czas , panie w biurach miłe i zawsze szło sie dogadać. Szkoda tylko że coś Twente z pracą ostatnio coraz mniej ludzi zatrudnia.
Sylwek
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Sob Lip 24, 2010 11:30 am   

Nie wiem czy sie nie bede powtarzac, ale polecam Tempo-Team. Mila atmosfera a i pieniazki tez niezle : )
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
kkalinkaa 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączyła: 19 Sie 2010
Posty: 1
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 9:33 pm   

post przeniesiony

http://www.niedziela.nl/f...p=284751#284751
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Sty 25, 2013 12:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tim
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 5
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 9:24 am   

Po 2,5 roku odświeżam temat.
Czy coś się zmieniło?
Jacy pośrednicy są godni polecenia?
W okolicach marca razem z dziewczyną jedziemy, mamy kilka firm na oku, ale jeszcze chcemy się upewnić oraz znaleźć jak najwięcej informacji z którego biura najbardziej opłaca się wyjechać.
 
 
sephiroth1983
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Sty 2013
Posty: 14
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 11:20 am   

Tim napisał/a:
Po 2,5 roku odświeżam temat.
Czy coś się zmieniło?
Jacy pośrednicy są godni polecenia?
W okolicach marca razem z dziewczyną jedziemy, mamy kilka firm na oku, ale jeszcze chcemy się upewnić oraz znaleźć jak najwięcej informacji z którego biura najbardziej opłaca się wyjechać.

Powiem w ten sposób. W grudniu wyjechałem przez Randstad -> Tempo-Team w holandii. Pracowałem na poczcie PostNl przy sortowaniu. Ja i czwórka znajomych mieliśmy szczęście, którego innym zabrakło. Tygodniowo wychodziliśmy po 387 € +/-. Powiedziałem, mieliśmy szczęście, bo pracowaliśmy po 12 godzin łącznie z sobotami, tylko we wtorki 5,5h. Pracowało tam b. dużo polaków, lecz mieli dużo mniej godzin i co za tym idzie - mniej €. Za 2 tygodnie, w których to pracowaliśmy około 25 h dostaliśmy po 200 €. Operuję kwotami 'na rękę' po odliczeniu wszystkiego. Dodam jeszcze, że byłem pierwszy raz w NL i zostałem mile zaskoczony warunkami mieszkalnymi. Wcześniej, przeglądając fora miałem obawy, lecz w zupełności się nie potwierdziły. Może dlatego, że były to tylko 4 tygodnie.

Ze względu na to, że dostałem lekkie upomnienie dodam, iż ja sam osobiście jeszcze nie dostałem wynagrodzenia za pracę. Główną zasługę przypisuje tutaj koordynatorowi swojemu, którego na oczy nie widziałem, zresztą jak cała reszta znajomych. Wkońcu po wielu trudach - telefonach i mailach to kwatery głównej - dowiedziałem się, że zagubiono moje dokumenty, co uniemożliwiało wypłacenie wynagrodzenia...
Ostatnio zmieniony przez sephiroth1983 Pią Sty 25, 2013 12:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 12:00 pm   

sephiroth1983,

moze sie wreszcie na cos zdecyduj, to z innego watku

to jak to w koncu bylo otrzymales pieniadze czy nie ?

Cytat:
Jako, że był to mój pierwszy pobyt w NL nie posiadałem nr SOFI (chyba nadal go nie ma), przez co do tej pory na moje konto nie wpłynął ani 1 cent. Kontakt z koordynatorem zazwyczaj kończył się na sms'ach, gdyż nie odbierano ode mnie tel. Tłumaczono mi, że wniosek o SOFI został sporządzony i wysłany z dniem 3go grudnia i ze muszę się uzbroić w cierpliwość i jeszcze czekać. Mijają już 2 tygodnie od kiedy jestem w polsce a konto jak było tak jest puste.
 
 
sephiroth1983
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Sty 2013
Posty: 14
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 12:07 pm   

Gochna H napisał/a:
sephiroth1983,

moze sie wreszcie na cos zdecyduj, to z innego watku

to jak to w koncu bylo otrzymales pieniadze czy nie ?

Cytat:
Jako, że był to mój pierwszy pobyt w NL nie posiadałem nr SOFI (chyba nadal go nie ma), przez co do tej pory na moje konto nie wpłynął ani 1 cent. Kontakt z koordynatorem zazwyczaj kończył się na sms'ach, gdyż nie odbierano ode mnie tel. Tłumaczono mi, że wniosek o SOFI został sporządzony i wysłany z dniem 3go grudnia i ze muszę się uzbroić w cierpliwość i jeszcze czekać. Mijają już 2 tygodnie od kiedy jestem w polsce a konto jak było tak jest puste.

Napisałem to na podstawie tego co otrzymali znajomi - WSZYSCY. Ja jeszcze czekam na zaległą wypłatę lecz wiem, że opóźnienie i problem wyniknął z powodu zagubienia wniosku o przyznanie mi sofi nummer. Dlatego też nie mogę przekreślać odrazu pracodawcy. Co do koordynatora to podtrzymuję swoje zdanie i nigdy go nie zmienię. Kontaktuję się już tylko przez główne biuro Tempo-Team.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 12:15 pm   

sephiroth1983,


o placzesz sie zeby nie uzyc innego okreslenia i to nie tylko w tym temacie !

Cytat:

Tygodniowo wychodziliśmy po 387 € +/-.
dlaczego nie napisales ''oni wychodzili ''ja nic nie otrzymalem ?
 
 
sephiroth1983
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Sty 2013
Posty: 14
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 12:18 pm   

Równie dobrze mógłbym napisać wychodzili, lecz skoro cała czwórka dostawała tyle samo, to mogę mniemać, że 'po wszystkim' ja dostanę również taką kwotę, ponieważ na godzinówce wszyscy mamy po równo, więc nie widzę przyczyny, bym miał dostać mniej... nie wiem w czym problem z tym co napisałem?
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 12:31 pm   

sephiroth1983,

Rownie dobrze mogles napisac, ze nie otrzymales pieniedzy..ze czekasz NA WYPLATE


Przeciez to prawda ,tak wynika z innych twoich wypowiedzi, umieszczonych na tym forum
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group