NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypadek,operacja, problem z agencją.
Autor Wiadomość
Franczesko
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 1
Wysłany: Pon Sie 28, 2017 5:28 pm   Wypadek,operacja, problem z agencją.

Hej.
Około miesiąc temu uległem wypadkowi (zostałem potrącony przez auto),za sobą mam operację nogi a przed sobą co najmniej kilkumiesięczne leczenie i rehabilitację. Pracowałem w DocDacie przez agencję hobij przez około 2 miesiące. Od wypadku jestem na zwolnieniu lekarskim.

Dzisiaj pani z agencji oznajmiła mi że niedługo chcą mnie przenieść z lokacji pod waalwijkiem do Belgii (sic!) bo będą potrzebowali wolne miejsca( dla nowych frajerów, z których będą doić kasę )Wcześniej agencja zapewniała mnie ( ta sama pani Aneta)że do czasu powrotu do zdrowia bede mogl mieszkac w ich lokacji tam gdzie do tej pory. Żeby było śmieszniej odmówiła mi zapewnienia transportu do szpitala na cotygodniowe kontrole (szpital w DenBosh) twierdząc że agencja nie ma niby takiego obowiązku.

Wspomniana wcześniej pani Anetka była do tego stopnia bezczelna, że stwierdziła iż agencja jeszcze mi idzie na rękę ... Jak jej posłuchałem to ręce mi opadły.

Czy agencja ma prawo wyrzucić mnie na chorobowym? Odesłać na lokację stoileś kilometrów dalej i to jeszcze w innym kraju ? Odmówić mi transportu do szpitala ?

Gdzie szukać pomocy ?

Pozdrawiam
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pon Sie 28, 2017 5:37 pm   

Franczesko napisał/a:
Żeby było śmieszniej odmówiła mi zapewnienia transportu do szpitala na cotygodniowe kontrole (szpital w DenBosh) twierdząc że agencja nie ma niby takiego obowiązku.


Wiesz pierwsze slysze ,by agencja pracy opiekowala sie chorym i to we wlasnym zakresie oraz wozila go do szpitala ,oczywiscie.. moga to zrobic w ramach dobrego gestu, ale to nie ich obowiazek.
Prawnikiem nie jestem, wiec powiem tak ,wyrzucic cie nie moga ,ale skoro oferuja inne miejsce, to musisz sie zgodzic .Czy ci sie to podoba czy nie moim zdaniem pani Aneta ma racje .
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Pon Sie 28, 2017 5:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group