NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MEBLE BRW
Autor Wiadomość
i_w_o_n_a77 
Poczatkujacy

Wiek: 47
Dołączyła: 23 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 6:45 pm   MEBLE BRW

Witam, zakupilam przez internet Meble BRW .Firma znajduje sie tu w Holandii. Mialam czekac na meble max. 4 tyg. Niestety mija 4 miesiac i nie mam mebli. Prosze o rade gdzie moge zglosic wyludzenie , do jakiej instytucji moge sie zglosic? Zaplacilma za meble poprzez tzw. bezpieczne transakcje iDeal. Proszę o radę , czy mozliwe jest odzyskanie moich pieniędzy??? Moze jest ktos kto równie jak ja został oszukany??
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Pią Mar 30, 2018 2:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 8:21 pm   

iwona, a dlaczego twierdzisz ze jestes oszukana? heh oczywiscie wiem ze mebli wciaz nei ma ale czy sie kontaktowalas z ta firma? Jak oni sie tlumacza ze jeszcze nei wyslali meble?
 
 
szeda 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 09 Mar 2007
Posty: 514
Skąd: Haga
Wysłany: Śro Lip 21, 2010 9:05 pm   

wydaje Ci sie normalne czekanie na meble 4 miesiace? bo mnie nie...
jakis czas temu w ogloszeniach bylo takie jedno 'sprzedam dobrze prosperujacy sklep z meblami znanej polskiej marki oraz domene internetowa tego sklepu' moze wiec sklep zwinal zagle i nie poczuwa sie do niczego (teraz nie moge juz znalezc tego ogloszenia i mzoze by admin pomogl; pewnie trafil do archiwum)
ztcw. prowadzili go nasi rodacy, wiec chyba kolezanka nie mialaby problemu z dogadaniem sie
jasne ze nie jest fajnie nikogo pomawiac o nieuczciwosc, ale moze warto to sprawdzic; ja bym nie czekala 4 mies. ; po miesiacu szlag by mnie trafil osobiscie
 
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 9:05 am   

Skontaktowałaś się ze sklepem? Tam pracują ludzie, więc brak realizacji zamówienia może być wynikiem ludzkiej lub nawet komputerowej pomyłki.
_________________
Dumny Polak
 
 
doronio 
Super gaduła
->OPOLE.ZWM<-


Pomógł: 10 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 347
Skąd: Amsterdam/Opole
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 2:55 pm   

Bardzo niejasno pprzedstawiłaś sytuacje.. Jak te meble zamawiałaś? przez domene www...nl czy www....pl, czy może przez maila? Bo generalnie meble Black Red White są znaną firmą z dużą renomą działającą na terenach Polski http://brw.com.pl/pl
Tak może to było podszycie się pod rzekomy sklep... Bo próbowałem znaleźć info na temat oddziałów tego sklepu w NL i nic nie znalazłem.
_________________
Pomóż
http://www.poomoc.pl
Ostatnio zmieniony przez doronio Czw Lip 22, 2010 5:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
calendargirl288 
Super gaduła

Pomogła: 7 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 314
Skąd: Amsterdam / Gliwice
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 4:28 pm   

doronio napisał/a:
Bardzo niejasno pprzedstawiłaś sytuacje.. Jak te meble zamawiałaś? przez domene www...nl czy www....pl, czy może przez maila? Bo generalnie meble Black Red White są znaną firmą z dużą renomą działającą na terenach Polski http://brw.com.pl/pl
Tak może to było podszycie się pod rzekomy sklep... Bo próbowałem znaleść info na temat oddziałów tego sklepu w NL i nic nie znalazłem.
było swego czasu ogłoszenie na niedzieli. była to niby holenderska firma prowadzona przez Polaków, która miała chyba sprowadzać meble z Black Red White do Holandii. Działali chyba tylko przez stronę internetową. Zastanawiałam się nad kupnem mebli przez nich, ale nie mieli akurat tych pozycji z katalogu BRW, którymi byłam zainteresowana i chyba dobrze się stało, bo bym się nacięła.
 
 
doronio 
Super gaduła
->OPOLE.ZWM<-


Pomógł: 10 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 347
Skąd: Amsterdam/Opole
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 5:15 pm   

Na jednej z innych stron Polaków w Holandii znalazłem ogłoszenie-
Cytat:

Meble Black Red White juz w holandii
Atrakcyjne ceny,nowy system Sicret w promocji.Wejdz na www.system4you.nl

Jak to takie samo ogłoszenie jakie się pojawiło tu - to strona jest:
www.system4you.nl
Numer telefon u podany na stronie głównej, może wystąpił ludzki błąd.
Prosze o odpowiedź czy to ta strona, bo jak nie to skasuje to www, bo to by była niepodstawna antyreklama, uczciwego sklepu/pośrednika.
_________________
Pomóż
http://www.poomoc.pl
Ostatnio zmieniony przez doronio Czw Lip 22, 2010 5:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
alicja2911 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 390
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 5:52 pm   

heh to nie byla jakas wielka firma,gosciu(Polak) sprzedawal meble przez neta.Jezeli ktos zostal oszukany, moze zglosisc to na policje w Polsce....
 
 
doronio 
Super gaduła
->OPOLE.ZWM<-


Pomógł: 10 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 347
Skąd: Amsterdam/Opole
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 5:58 pm   

hehe a pani Alicja - przyjaciel forum widze ma powiązania z tą stroną ;)
bo strona zrobiona przez...
PawelDesign.com
heh pozdrawiam
Może się minełem z powołaniem i powinienem w dochodzeniówce pracować :043: :043:
_________________
Pomóż
http://www.poomoc.pl
Ostatnio zmieniony przez doronio Czw Lip 22, 2010 6:01 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
alicja2911 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 390
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 6:00 pm   

Hehe nie ma powiazan nie prowokuj chlopie.Strona zostala zlecona mojemu mezowi i tyle z kontaktow z ta osoba ,ktora sie nie rozliczyla za prace hehe .Zastanow sie najpierw zanim pier...niesz cos niepotrzebnie.Stad wiem o kogo chodzi
 
 
doronio 
Super gaduła
->OPOLE.ZWM<-


Pomógł: 10 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 347
Skąd: Amsterdam/Opole
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 6:09 pm   

Po pierwsze nie prowokuje, po drugie nic nie twierdze, po trzecie nie pierd... tylko pisze to co znalazłem,osoba została oszukana to chcę pomóc, troche szacunku i kultury. Amen
_________________
Pomóż
http://www.poomoc.pl
 
 
 
alicja2911 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 390
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 6:11 pm   

Ja tez chce pomoc a nie snuje glupich domyslow.Bo domyslami to w tym momencie Ty mnie oczerniasz.Dlatego napisalam ,ze w Polsce mozna na policje zglosic.
 
 
doronio 
Super gaduła
->OPOLE.ZWM<-


Pomógł: 10 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 347
Skąd: Amsterdam/Opole
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 6:13 pm   

Czemu w Polsce? przecież firma zarejestrowana w Holandii
_________________
Pomóż
http://www.poomoc.pl
 
 
 
alicja2911 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 390
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 6:16 pm   

POdobno przebywa w Pl

[ Dodano: Czw Lip 22, 2010 6:21 pm ]
Sorry poprawka firma zarejestrowana w NL czyli tutaj mozna sie zapytac na policji co dalej.
 
 
pawel1979 
Mega gaduła

Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1346
Skąd: NL
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 6:28 pm   

i_w_o_n_a77, nie napisała czy to chodzi o tą firmę, ale podejrzewam, że tak. Powiązanie mojego linka z tą firmą jest tylko takie, że stworzyliśmy ten sklep internetowy na zlecenie firmy qume.nl, więc proszę nie wiązać mojej firmy z firmą tego oszusta który nie uregulował jeszcze należności za dodatkowe prace przeprowadzone na działającym sklepie.

Tak jak pisali poprzednicy, zgłosić to na policje jak najszybciej. Firma zarejestrowana w NL to chyba najlepiej, zgłosić to tutaj.

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group