NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
No i tak... już zostanę.
Autor Wiadomość
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Śro Sie 18, 2010 9:58 pm   

Venrom, a Ty jestes policjantem z Polski?
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Sie 18, 2010 10:03 pm   

Venrom,,
Cytat:
qpotrzebne jest obywatelstwo Holenderskie?


by moc pracowac w policji niezbedne jest obywatelstwo tego kraju ,oraz bardzo dobra znajomosc jezyka niderlandzkiego
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Sie 18, 2010 10:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Venrom 
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 6
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 11:55 am   

Gochna H, no właśnie o to mi chodziło, gdyż w wersji odwrotnej (holender w polsce) może pracować nie posiadając obywatelstwa. Myślałem, że określa to UE, a może konwencja schengen ( nie mam czasu aby przeczytać całą )
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 12:12 pm   

Gochna H napisał/a:
oraz bardzo dobra znajomosc jezyka niderlandzkiego

no wlasnie, Venrom. To tez jest bardzo wazne, bo tu w NL nie wszyscy znaja jezyk angielski (przewaznie Turcy i wiekszosc innych narodow arabskich rozmawia po holendersku) i ciezko by bylo porozumiec z kims, kto popelnil jakies przestepstwo, a rozumie tylko NL.
 
 
Venrom 
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 6
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 1:49 am   

Co racja to racja, jednakże podjełem decyzję, w pierwszej połowie Września już jestem w Holandii ze statusem "poszukuję pracy" :-)
 
 
doronio 
Super gaduła
->OPOLE.ZWM<-


Pomógł: 10 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 347
Skąd: Amsterdam/Opole
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 3:06 am   

Jaak najbardziej życzę powodzenia w budowaniu życia tutuaj :038: Jak masz jakieś konkretne wykształcenie, to polecam - dłużej bo dłużej, ale szukać pracy w kieunku z jednoczesną nauką języka, która w niektórych branżach pomaga (choć w informatycznej niekoniecznie).
Twoje zdrowie :030:
_________________
Pomóż
http://www.poomoc.pl
Ostatnio zmieniony przez doronio Nie Sie 22, 2010 3:06 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Venrom 
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 6
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 10:16 pm   

Witam ponownie,

Zgodnie z założeniami zawartymi w przedmiotowym poście realizuję swój plan:), w następnym tygodniu muszę gdzieś zaczepić się do pracy i mam pytanie odnośnie biur które pracę znajdują... z tego co się dowiedziałem (może to pomówienia?) - są biura bardziej przeznaczone dla pracowników "fizycznych" i dla pracowników "umysłowych"? - to tylko gra słów, ale zapewne jakiś podział istnieje, może ktoś wie jaki - abym nie trafił do nieodpowiedniego ? Jestem bardziej pracownikiem umysłowym, chociaż pracy fizycznej się nie boję.
Gdzie powinienem się udać, żeby dobrze na tym wyjść? - mam w zamiarze zapisać się do w/w biura i oczekiwać podczas trwającej pracy "tymczasowej" -> którą też muszę znaleźć:(

Drodzy Rodacy, podrzućcie jakieś pomysły, a na pewno do czegoś mnie doprowadzą.

Ponadto, nawracając do tematu dokumentów mam pytanie odnośnie cen tłumaczenia - lepiej w Polsce czy NL?

Dzięki Wielkie
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Pią Wrz 10, 2010 10:51 pm   

Witam,

I jak tam u Autora tematu - znalazłeś jakąś prace - ruszyło sie coś???

Pozdrawiam Serdecznie
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group