NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Gochna H
Czw Wrz 02, 2010 12:11 am
kradzieze - tez was to spotyka
Autor Wiadomość
Rauf 
Gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 172
Skąd: Netherlands
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 8:15 pm   

Ja mam piwnice i spie spokojnie :)
 
 
Guiscard 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 74
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 8:29 pm   

doronio napisał/a:
Może to jakoś głupio zabrzmi, ale mieszkasz chyba w okolicy, gdzie mieszka dużo Polaków. Polacy to BAARDZO często kombinatorzy i złodzieje i nie ma co wlaczyć z ta opinią, bov to wcale stereotyp nie jest (co smutne).



Jezeli nie jest to stereotyp to wedlug Ciebie nasza cecha narodowa. Zatem kazdy Polak , to kombinator i zlodziej wlacznie z Toba. Dobre;]. U mnie w pracy kazdy chwalil Polakow co byli przede mna i jakby byli tacy ja mowisz, to chyba by mnie nie zatrudnili.
 
 
doronio 
Super gaduła
->OPOLE.ZWM<-


Pomógł: 10 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 347
Skąd: Amsterdam/Opole
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 7:49 am   

Guiscard napisał/a:
doronio napisał/a:
Może to jakoś głupio zabrzmi, ale mieszkasz chyba w okolicy, gdzie mieszka dużo Polaków. Polacy to BAARDZO często kombinatorzy i złodzieje i nie ma co wlaczyć z ta opinią, bov to wcale stereotyp nie jest (co smutne).



Jezeli nie jest to stereotyp to wedlug Ciebie nasza cecha narodowa. Zatem kazdy Polak , to kombinator i zlodziej wlacznie z Toba. Dobre;]. U mnie w pracy kazdy chwalil Polakow co byli przede mna i jakby byli tacy ja mowisz, to chyba by mnie nie zatrudnili.


Kurcze albo ktoś nie zauważył NAPISANEGO drukowanymi literami słowa BARDZO często, :082: alb o ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem.
_________________
Pomóż
http://www.poomoc.pl
 
 
 
Amissa 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 195
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 7:55 am   

doronio- napisales to duzymi literami , wiec w jakis szczegolny sposob zaznaczyles. Nie dziw sie , ze niektorzy tak to odbieraja jak Guiscard
_________________
Jadąc za morze klimat zmieniamy, nie siebie. Horacy
 
 
doronio 
Super gaduła
->OPOLE.ZWM<-


Pomógł: 10 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 347
Skąd: Amsterdam/Opole
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 8:33 am   

To jeszcze raz - napisane jest "bardzo często" a nie "wszysycy Polacy" (bo tak nie jest), chyba, że nie zrozumiałe jest słowo stereotyp, to można sprawdzić np w wiki:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Stereotyp
czyli "konstrukcja myślowa (....) zawierająca pewne fałszywe przeświadczenie"
Koniec tematu bo robi sie lekki off top.
_________________
Pomóż
http://www.poomoc.pl
Ostatnio zmieniony przez doronio Pią Sie 20, 2010 8:34 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Amissa 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 195
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 8:58 am   

doronio napisał/a:
Może to jakoś głupio zabrzmi, ale mieszkasz chyba w okolicy, gdzie mieszka dużo Polaków. Polacy to BAARDZO często kombinatorzy i złodzieje i nie ma co wlaczyć z ta opinią, bov to wcale stereotyp nie jest (co smutne). W mojej okolicy jest mniej Polaków i nigdy złodziejstwa samego w sobie nie doświadczyłem. Za to jakiś czas temu miałem okazje pracować z Polakami, Holendrami, Turkami, i bóg wie z kim jeszcze. Kto wynosił wszystko co sie dało wynieść i ukraść? POLACY i to nie pojedyncze osoby, niemal wszyscy Polacy coś wynosili, często nie ukrywali tego przed współpracownikami, dodam, że stanowili oni jakiś 10% załogi firmy.
Przykre ale prawdziwe.
Zobacz sam co napisales wielkimi literami i nie ucz innych co znaczy slowo stereotyp bo to chyba wszyscy na forum wiedza
_________________
Jadąc za morze klimat zmieniamy, nie siebie. Horacy
 
 
doronio 
Super gaduła
->OPOLE.ZWM<-


Pomógł: 10 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 347
Skąd: Amsterdam/Opole
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 7:48 pm   

uderz w stół a nożyce się odezwą loooool :119: :073: Polacy (nie wszyscy ale duży procent) kradną co i ile się da, podjadają produkty na sprzedaż, kradną rowery (miałem trzy propozycje od polaków kupna roweru, oczywiście kradzonego) i to wszystko nie jest wyssane z palca, tylko sam tego doświadczyłem. Inne nacje pewnie też kradną, ale jak już to pojedyncze osoby i jak już to grube miliony, Polak (nie wszyscy, ale duży procent) potrafi ukraść mentosy zbierając w pracy zamówienia, bo ma nieświeży oddech. Następny przykład, kolega mieszka na bungalow, jak był w pracy ktoś mu ukradł ze współmieszkańców laptopa. Koleżanka pracuje jako koordynator prac polaków, to mówi, że dostaje telefony od pracowników, że ktoś podkrada komuś z lodówki jakieś serki czy soczki, a teraz hit sezonu - podkradają sobie tytoń do skręcania papierosów. Jakoś cieżko sobie wyobrazić Holendra, Niemca, Turka, podkradającego tytoń.
Jeszcze raz- NIE WSZYSCY, ALE DUŻY PROCENT.
_________________
Pomóż
http://www.poomoc.pl
Ostatnio zmieniony przez doronio Pią Sie 20, 2010 7:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
rybcia13 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 115
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 7:55 pm   

W pracy u mojego meza nie tylko Polacy "wynosza" , najwiecej Angole, takze Turcy, Portugalczycy i inni.
 
 
Mathnl 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 23 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 906
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 8:07 pm   

doronio napisał/a:
Jakoś cieżko sobie wyobrazić Holendra, Niemca, Turka, podkradającego tytoń.
A mnie w pracy Holender papierosy podkradal,a inny mojemu koledze ciastka.A Tur.asy nie kradna??? To z czego oni zyja,bo raczej nie z uczciwej pracy(oczywiscie wiekszosc,bo czasami zdarza sie ,ze pracuja)
Ostatnio zmieniony przez Mathnl Pią Sie 20, 2010 8:11 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Athlon 
Gaduła

Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 113
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 8:19 pm   

Nazywajac sprawy po imieniu i jak glosza legendy, Polacy to >>>cenzura<<< i zlodzieje, hmmm w kazdej plotce tkwi ziarno prawdy...podobno!!!
 
 
Mathnl 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 23 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 906
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 8:44 pm   

Athlon napisał/a:
Nazywajac sprawy po imieniu i jak glosza legendy, Polacy to >>>cenzura i zlodzieje, hmmm w kazdej plotce tkwi ziarno prawdy...podobno!!!
I niech nam ziemia lekka bedzie ( wiekszosci ale nie wszystkim)
 
 
Amissa 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 195
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 8:47 pm   

W kazdej nacji sa czarne owce, ale ciagle oczernianie polakow zaczyna byc nudne. Zlodziej- polak! Pijak- polak! A kto ciezko pracuje ? Polacy.
_________________
Jadąc za morze klimat zmieniamy, nie siebie. Horacy
 
 
Mathnl 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 23 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 906
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 8:49 pm   

Amissa napisał/a:
A kto ciezko pracuje ? Polacy.
Nie wszyscy ale duzy procent
 
 
doronio 
Super gaduła
->OPOLE.ZWM<-


Pomógł: 10 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 347
Skąd: Amsterdam/Opole
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 9:36 pm   

Amissa napisał/a:
A kto ciezko pracuje ? Polacy.

W zupełoności się z tym zgadzam, jesteśmy dobrymi pracownikami, jeśli chodzi o jakość i szybkość. Niejednokrotnie jednak nie potrafimy walczyć o swoje. A co do kombinatorstwa przypomniała mi sie sytuacja z pracy - zepsune lub naruszone produkty można było zabierać do domów.. do czasu, aż Polacy zaczeli spacjalnie psuć i niszczyć, żeby mogli je zabrać do domu hehe :036:
_________________
Pomóż
http://www.poomoc.pl
Ostatnio zmieniony przez doronio Pią Sie 20, 2010 9:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
jawitta 
Gaduła
jawitta


Pomogła: 4 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 103
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 9:47 pm   

jagodka napisał/a:
Eh koleznaka na chwile wskoczyla do sklepu zostawila rower tylko na kluczyk zamkniety, ulica bardzo ruchliwa duzo kawiarenek i ludzi siedzacych na zewnatrz.
Pozniej biegala po calej ulicy bo nie mogla uwierzyc ze ktos jej zwinal rower, myslala ze moze ma zaniki pamieci i pomylila gdzie zostawila rower...

Mi właśnie w taki sposób w czerwcu rower ukradli(w sakwach były zakupy , telefon , klucze i płaszczyk).Następnego dnia po pracy przeszukałam internet a potem przejechałam całe miasto wzdłuż / wszerz z nadzieją że znajdę rower i 100m od domu znalazłam. Mój rower ukradli tubylcy :030: .
_________________
"Korzystaj z każdego dnia , nie pytaj o to, co jutro przyniesie "
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group