NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z sasiadka
Autor Wiadomość
remixOGL 
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 13
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 12:40 pm   Problem z sasiadka

Witam mieszkam w eindhoven i mam sasiadke holenderke ktorej wszystko nie odpowiada muzyka glosna w dzien bo ona ma male dzieci i straszy mnie policja

pytanie czy policja moze mi cos zrobic jesli muzyka jest glosno przed godzina 22?
 
 
MAARIT 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 9 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 479
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 1:16 pm   

Bez przesady ,to troche scisz ,jak trzesa sie sciany......
_________________
Leven is.
Geven en Nemen.
Meestal nemen we te veel!
 
 
 
Guiscard 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 74
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 1:33 pm   

He. Teraz powinna wypowiedziec sie ta Holenderka. Pewnie by napisala tak; "od rana do nocy glosna muzyka wali, basy na maks. Mam malutkie dzieci co nie moga przez to spac.Sasiedzi ci nie reaguja na moje grzeczne prosby a sciany cienkie bo to przeciez blok". ;)
 
 
remixOGL 
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 13
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 1:48 pm   

chodzi o to ze wcale nie jest tak glosno i to sa domki jednorodzinne .a ona jak sie codziennie drze na te swoje dzieci to jest dobrze? a jak rozmawia przez telefon to cala ulica slyszy
 
 
Guiscard 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 74
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 2:11 pm   

remixOGL napisał/a:
chodzi o to ze wcale nie jest tak glosno i to sa domki jednorodzinne .a ona jak sie codziennie drze na te swoje dzieci to jest dobrze? a jak rozmawia przez telefon to cala ulica slyszy



Nie jest glosno muzyka ale jej to przeszkadza. Sa to domki jednorodzinne ale jednak slychac jak ktos rozmawia(glosno) przez telefon czy sie kloci z kims. Dogadajcie sie lepiej a nie robcie jaj. Policja ma co robic;)
 
 
nuta 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 17 Cze 2009
Posty: 469
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 2:13 pm   

w ogole to kiedys ktos puscil jakas bujde ze cisza nocna obowiazuje od 22;00 i ludzie sie tego trzymaja. to jest nieprawda, w dzien tez nie moze byc glosno. i takie tlumaczenia ze po 22;00 juz muza nie gra mozesz se wsadzic... kiedys podnajmowalam pokoj wlasnie w domu jednorodzinnym i trafilam na debila co puszczal muze i ogladal filmy z efektami strasznie glosno, myslalam ze mnie krew zaleje, bo wlasnie mialam malutkie dziecko. od tamtej pory zaczelam sie zastanawiac co takiego rewelacyjnego jest w sluchaniu muzyki ktora zaklocaja takie basy. masakra. radze zejsc o kilka vol. bo to naprawde wqr ludzi.
 
 
remixOGL 
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 13
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 2:13 pm   

ja zadalem tylko pytanie czy policja mi moze cos zrobic przed 22 ?
 
 
Guiscard 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 74
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 2:21 pm   

Roznie to bywa. Jak robisz jaja z ta muzyka albo ona bedzie ciagle dzownic na policje, to pewnie przyjada i pogadaja sobie z wami. Pozdro.
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 2:28 pm   

Tutaj sa godziny i dopuszczalna ilosc decybeli:

Cytat:

De geluidsgrenzen voor particulieren woningen, gemeten aan de gevel, zijn als volgt:
gemiddeld piekbelasting
overdag (07.00 - 18.00) 50 dB(A) 70 dB(A)
's avonds (18.00 - 23.00) 45 dB(A) 65 dB(A)
's nachts (23.00 - 07.00) 40 dB(A) 60 dB(A)

Een tweede regeling is te vinden het wetboek van strafrecht (artikel 431). Dit artikel verbiedt nachtelijk burengerucht. De controle op naleving van deze bepaling berust bij de politie en deze kan dan ook een boete geven aan overtreders van dit artikel. Richtbedrag voor deze boete is € 90,00.


http://huis-en-tuin.infon...en-wat-kan.html
Ostatnio zmieniony przez Bronka Pon Wrz 06, 2010 2:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maupaa 
Poczatkujacy
0o


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Wrz 2010
Posty: 4
Skąd: Katwijk
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 2:37 pm   

Uwielbiam glosno sluchac muzyki ale nieststy nie ma tutaj odpowiednich warunkow do tego...cienkie sciany,mieszkanie przy mieszkaniu,male dzieci itp. Wiec kupilam sbie wypasione sluchawki i slucham muzki jak glosno chce :) A policja moze jedynie upomniec jak w ogole zainteresuja sie taka sprawa.
 
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 2:57 pm   

Maupaa napisał/a:
A policja moze jedynie upomniec jak w ogole zainteresuja sie taka sprawa.


A guzik prawda, podalam wyzej info - policja moze wlepic kare pieniezna :083:
 
 
kowala6 
Poczatkujacy

Dołączyła: 29 Wrz 2009
Posty: 27
  Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 3:35 pm   nie masz serca

oczywisnie ze policja moze zadzialac w takiej sytuacji i moze Ci wlepic mandat!!!
ale pomyslala bys o tych dzieciach nie o sasiadce pewnie bajek nawet nie slysza boo je zagluszasz!! tez pomysl o tym ze jezeli tylko wynajmujesz to mieszkanie mozesz zostac z niego usunieta oczywiscie z miesiecznym wypowiedzeniem a nawet i nie bo nie wiem jaka masz umowe!!
Zgadzam sie z kolezanka z gory ktora Ci proponuje zakup sluchawek!!
i tez wstaw sie w miejsce tej holenderki jak to ty bys miala male dziecko a twoja sasiadka zagluszala cie non stop muza!! mysle ze tez by ci sie to nie podobalo!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group