NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
firmy przewozowe - godne polecenia/ i ktorch nie polecacie
Autor Wiadomość
luis7474
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 1
Wysłany: Sob Gru 29, 2012 6:48 pm   

Witam jestem a raczej byłam stałą klientką bb toura. koszmarny przejazd . kierowca do traktora się nadawał a nie do busa. wiózł nas jak kartofle. zawsze polecałam tą firmę , ale teraz to już przeszłość. nie zasługują na reklamę. dezorganizacja i marna obsługa. pozdrawiam.
 
 
arek86w 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 16
Wysłany: Sob Gru 29, 2012 8:36 pm   

luis7474 napisał/a:
Witam jestem a raczej byłam stałą klientką bb toura. koszmarny przejazd . kierowca do traktora się nadawał a nie do busa. wiózł nas jak kartofle. zawsze polecałam tą firmę , ale teraz to już przeszłość. nie zasługują na reklamę. dezorganizacja i marna obsługa. pozdrawiam.


specjalnie po to założyłaś konto na tym forum... interesujące :)

ja polecam Stokłosa , Sinbad i Wegatur(tylko cenowo bym odradzał):D odradzam jazdę z Widera (kierowca w korku nawrócił i jechał pod prąd...)

pozdro :P
_________________
mechanik,tokarz,ślusarz,spawacz elekt.,montaż demontaż i wyważanie opon ... Venlo-Venray 653196507 zapraszam
 
 
Maaro 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Sty 2013
Posty: 1
Wysłany: Nie Sty 20, 2013 8:49 pm   Moja opinia o EUROLANSER

Witam. Tydzień temu miałem przyjemność jechać z Panią kierowcą :) Byłem w szoku gdy bus podjechał pod mój dom, a z niego wysiadła kobieta :) Ale jak się okazało bardzo wyborny kierowca :) Jestem miło zaskoczony, jechało sie bardzo wygodnie i bezpiecznie, poza tym konkretnie i nie za dlugo. No i bomba sprawa z WIFI w busie! Działał bez zarzutu! Kontakt przed wyjazdem tez ok, potwierdzenie i wszystkie informacje na temat wyjazdu dostałem w sms. Idealnie. Daje 10/10 i szczerze polecam firmę EUROLANSER. Marek Bąk
_________________
Maaro
Ostatnio zmieniony przez Maaro Nie Sty 20, 2013 8:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kolorowy 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: Haga
Wysłany: Pon Sty 28, 2013 11:01 am   Polecam tego przewożnika

Cześć, jechałem już parę razy z "KAROLEM" do Nl Pl i nie mogę narzekać, gość jest słowny, dobry kontakt, i przede wszystkim prowadzi bezpiecznie, bo chyba najbardziej nam wszystkim na tym zależy aby dotrzeć bezpiecznie z celu do celu. Bardzo polecam Karola.
 
 
amoniaczek_mb
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 4
Wysłany: Pon Lut 18, 2013 2:51 pm   InterBus

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Interbus z Jastrowia. Dobry kontakt, o dziwo zawsze odbierają :)
www.interbus-net.pl
 
 
Marlenn 
Poczatkujacy

Dołączyła: 15 Kwi 2013
Posty: 1
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 9:37 pm   Busy z Gdyni

Ja polecam firmę Jagster z Gdyni. Bardzo miły kierowca. Busy wygodne. Podróż minęła bardzo przyjemnie.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Maj 30, 2013 10:52 pm   

przeniesione

Elwireczka napisał/a:
Witam. Orientuje się ktoś może lub ma jakieś sprawdzone busy które wyjezdzaja z Holandii do Rzeszowa w każdy dzień (a dokładniej w czwartek). Może akurat ktoś jezdził . Z góry dziekuję
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
angeli_ka88
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 2
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 3:13 pm   

Reklama firmy przewozowej. Usunięta
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Cze 24, 2013 3:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
majchrzak
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Lip 2013
Posty: 2
Wysłany: Pon Lip 22, 2013 9:53 pm   Polecam Eurolanser

Korzystalem z uslug tej firmy przedwczoraj i jestem pod wrazeniem kultury osobistej kierowcy. Jezdzilem juz z roznymi firmami, ale zazwyczaj kierowcy byli gburowaci i niezbyt zainteresowani komfortem pasazerow... A tu pelna kulturka, kierowca w bialej koszuli - nie w dresie, palacy poza autem, zawsze otwierajacy drzwi i pomocny dla wszystkich. W kazdym razie jechalo sie bardzo milo i wygodnie. No i przede wszystkim bezpiecznie, z normalna predkoscia a nie ''na leb na szyje'' - byle szybciej... Napewno jeszcze skorzystam i bede polecal innym. Czulem sie naprawde bezpiecznie. Firma i kierowca godny zaufania. 10 / 10 za caloksztalt.
 
 
kasika83 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Lut 2009
Posty: 6
Wysłany: Wto Sie 13, 2013 10:34 pm   

a w strone pomorza? Koszalin i okolice? zna ktos zaufana i godna polecenia firme?
 
 
qwertyu
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 1
Wysłany: Pią Lis 22, 2013 11:33 am   Przejazd do woj. mazowieckiego! Pilne!

Witam, czy ktoś wie coś na temat przewoźników jadących w stronę Płońska etc (woj. mazowieckie). Jest mało firm, które uderzają właśnie w tamte strony, nie mam żadnej sprawdzonej firmy, jak każdy wiadomo potrzebuję firmy rzetelnej, gdzie bezpiecznie i bez żadnych przekrętów dojadę do celu. Proszę o pomoc.
 
 
Helen
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 1
  Wysłany: Pią Lis 22, 2013 1:41 pm   Polecam

Witam
Szczerze mogę polecić firmę SPIGA z Gdańska.

Obsługują trasy Belgia,Holandia,Niemcy, Polska z adresu pod adres. W Polsce miasta i okolice: Bydgoszcz, Chojnice, Człuchów, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gniew, Gniezno, Gorzów Wlkp., Grudziądz, Inowrocław, Koszalin, Lębork, Malbork, Nakło, Nowe, Nowogard, Piła, Poznań, Reda, Rumia, Sławno, Słupsk, Sopot, Starogard Gd., Szczecin, Świecie, Tczew, Toruń, Wałcz, Wejherowo.

Busy komfortowe, DVD, regulowane siedzenia, dla każdego pasażera kocyk i podusia :043: Stały kontakt od rezerwacji, po przyjazd busa pod adres. Kierowcy z prawdziwego zdarzenia,pełen profesjonalizm! :038:
Ostatnio zmieniony przez Helen Pią Lis 22, 2013 1:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Lis 22, 2013 5:39 pm   

przeniesione




Helen napisał/a:
Gdyby ktoś chciał skorzystać z firm umieszczających ogłoszenia na stronach polonijnych to radzę uważać na Holand Komfort

Miałam wątpliwą przyjemność skorzystać z usług tej "firmy".
Kierowca, który przyjechał po mnie w Holandii (byłam pierwszą osobą, którą zabierał) spóźniony o 2 godziny nie miał zielonego pojęcia jaką trasą pojedzie a o kolejnych adresach dowiadywał się z wiadomości sms otrzymywanych podczas jazdy od właściciela firmy.
Podczas podróży dołączył do nas właściciel firmy i wtedy sam zasiadł za kierownicą i dopiero zaczęły się dziać dziwne rzeczy.

Faktyczna kwota za przejazd była o 10 Euro wyższa od podanej podczas rezerwacji

Nic wspólnego z rzeczywistością nie miały również informacje podane w ogłoszeniu firmy typu: 1.auta z dvd i Internetem - BRAK! 2.solidność i atrakcyjne ceny -, 3.Zapraszamy do korzystania z naszych wzorowych usług - NIE ZAUWAŻYŁAM ŻADNEGO WZORU DO NAŚLADOWANIA![/b], 4.Zapewniamy bezpieczny i szybki przejazd komfortowymi busami - KIEROWCA NIE WIEDZIAŁ GDZIE JEST KOŁO ZAPASOWE W AUCIE, PODRÓŻ NA TRASIE 1100 KM TRWAŁA 19 GODZIN A W BUSIE BYŁO BRUDNO!

Całą drogę kierowca sms-ował i rozmawiał przez telefon trzymając go przy uchu, pomijam głośną muzykę, która miała chyba na celu niedopuścić do zaśnięcia kierowcy podczas jazdy i propozycję dla jednej z pasażerek aby wysiadła 80 km przed wskazanym adresem ( w ofercie jest informacja o podróży z adresu pod adres).Kierowca pozwalał pasażerom na spożywanie alkoholu, wiadomo że wiąże się to z częstszymi postojami.Podczas zmiany koła mój bagaż został zniszczony, nie mogło być inaczej kiedy bagaże były wrzucane! do auta.Kiedy po zmianie koła okazało się że brakuje w nim powietrza pasażerowie zostali zmuszeni do opuszczenia pojazdu ( godzina druga w nocy a my stoimy około godziny na placu w niewiadomej miejscowości na terenie Niemiec,bo kierowca pojechał na stację dopompować powietrze ) Totalną przesadą było naciąganie pasażerów na alkohol i kawę oraz załatwianie prywatnych spraw po drodze przed rozwiezieniem wszystkich klientów.
Po przekroczeniu polskiej granicy to pasażerowie ustalali kto, w jakiej kolejności będzie wysiadał i w ten sposób sami określili trasę przejazdu.Jakaś masakra!

Czuję ogromny niesmak, krzywdę i całkowity brak szacunku :?
Straciłam pieniądze, dużo czasu i nerwów

Jeżeli ktoś ma podobne doświadczenia lub podróżował z przewoźnikiem Holand Komfort z Łubowa proszę o opinie. Odniosłam wrażenie że takie lekceważące zachowanie nie było jednorazowe.
Nie pozwólmy aby takie nieuczciwe firmy miały możliwość funkcjonować na rynku.
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
mika84sc
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 1
Wysłany: Wto Gru 17, 2013 3:53 pm   

[quote="nuta"]wybieram sie w niedlugim czasie do PL samolotem i chcialabym podac bagaz busem, zeby nie targac z soba ciezkiej torby, bo leci ze mna mala coreczka do tego wozek itp. a musze dotrzec z Hagi do eindhoven. wysylaliscie juz bagaz busem?jakie sa ceny i co polecacie? rejon; dolnoslaskie.[/quote]

Radzę się porządnie zastanowić nad takim wyborem firmy, ja wysyłałam niedawno walizkę firmą RK TRans, koszmar. Cena uzgodniona przez telefon 30e, kierowca kasuje 35e i mówi, że takie ma zalecenia z biura. Walizka miała być na następny dzień była 3 dni później,bo mieli nie po drodze,a firma nawet nie raczyła poinformować o opóźnieniu! Gdy już łaskawie postanowili ją dostarczyć, to też nie pod wskazany adres, tylko zadzwonili, żeby ją odebrać z ich trasy, bo przecież nie będą z niej zjeżdżać, mieli oddać też 5e, o które skasowali więcej, nigdy nie oddali. Jadąc na tydzień urlopu, ubrania można dostać dopiero w połowie!

Dodano: Wto Gru 17, 2013 3:55 pm

http://>>>> link do firmy oferujacej przejazdy usuniety<<<<

najgorsza firma na rynku,a korzystałam z wielu!!!
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Gru 17, 2013 5:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Michaello 
Poczatkujacy

Wiek: 45
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Amersfoort
Wysłany: Pią Sty 24, 2014 5:49 pm   Polecam Eurolanser

Absolutnie polecam firmę Eurolanser. Jechałem wczoraj do PL i jestem pod wrazeniem, bus niesamowicie wygodny, duzo miejsca, fotele rozkladane, internet smiga, kierowca kulturalny i wypoczety (bynajmniej tak wygladal i jechal bardzo bezpiecznie) Firma naprawde godna polecenia! Zero przesiadek, a czas podrozy krotki ( z Amersfoort do Wroclawia dojechalem w 10h) mimo tego,ze kierowca wcale nie jechal na wariata. Bardzo mila podroz. Szczerze polecam i będę polecał innym.
_________________
Mick
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group