NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
firmy przewozowe - godne polecenia/ i ktorch nie polecacie
Autor Wiadomość
xoch 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Paź 2012
Posty: 3
Wysłany: Sob Mar 15, 2014 3:40 pm   RK trans

Na pewno nie polecam wysyłania poczek tą firmą do Holandii, paczka wysłana o godzinie 8, kierowcy nie chciało sie zawieżć po drodze paczki tylko dopiero jak się prześpi i będzie wracał spowrotem, paczka z produktami spożyczwymi wędliwy mięso co było zgłaszane, w drodze 35 godzin, super poprostu, swietna firma.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Mar 15, 2014 5:06 pm   

przeniesione


RobertStalka napisał/a:
Chciałem Was ostrzec przed firmą przewozową MARECKI TOUR.
W czwartek zrobiłem u nich rezerwację na przejazd, na dzień dzisiejszy. Dzisiaj do nich dzwonie, a oni mi ściemę wciskają że takiej rezerwacji nie było. I jeszcze do nie z wielkim oburzeniem że ja Państwu raczę głowę zawracać.

Na dolę dodaje obraz z telefonu, na dowód że taką rezerwację robiłem.
W poniedziałek mam iść do pracy, a oni mi takie świństwo zrobili.. Na szczęście już sobie poradziłem.

"Screen" z telefonu

Nie polecam nikomu korzystania z usług firmy MARECKI TOUR, oszuści, kiepska obsługa, chamstwo, złe wcześniejsze doświadczenia.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Maj 10, 2014 10:13 pm   

ladyaga napisał/a:
Szczerze nie polecam firmy dream tour...najkoszarniejsza podróż jaką miałam okazję przeżyć.Kierowca niepoważny,nie brał pod uwagę pasażerów,zachowywał się nienormalnie.Na dzień dobry stresował brakiem paliwa.Nie spał więc klima włączona na maksa,zimno...,disco polo całą drogę ,bardzo głośno.Jechał bez pasów,nieprzepisowo.Podejrzewam ,że był naćpany.Koszmar i jeszcze raz koszmar.Prosiłam o włączenie radia,ogrzewania na chwilę..,zadzwoniłam do przełożonego,który okazał się niewzruszony całą sytuacją.Wina leżała po mojej stronie...bo przecież nie miałam prawa do spokojnej podróży.Szczerze nie polecam.Fiedy trans...firma ze Złotowa...godna polecenia.Kierowcy przemili,kulturalni przede wszystkim.Całkiem inna bajka.Pozdrawiam.
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
claudjee 
Poczatkujacy
claudia

Dołączyła: 08 Lip 2014
Posty: 4
Wysłany: Wto Lip 08, 2014 2:16 pm   

edytowane

spam
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Lip 08, 2014 4:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Wto Lip 08, 2014 2:20 pm   Re: polecam PRZEWOZIMY.EU

claudjee napisał/a:
az by sie chcialo nie wysiadac;) :043:


To trzeba bylo niewysiadac, tylko jechac dalej i niespamowac juz tak forum :072:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
jedrzej2225 
Mega gaduła

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1147
Skąd: Purmerend
Wysłany: Sob Lip 04, 2015 6:28 pm   Znowu wypadek polskiego busa w Niemczech

Znowu ofiary śmiertelne w wypadku polskiego busa.


Wypadek na autostradzie A40. Są ofiary

"Na niemieckiej autostradzie A40 w okolicy miejscowości Neukirchen doszło do tragicznego wypadku. W zderzeniu minibusa z ciężarówką zginęły dwie osoby, a siedem zostało rannych. Samochód, jak podaje RMF FM, był zarejestrowany w Polsce.
Do wypadku doszło dzisiaj w godzinach porannych. Minibusem jechało łącznie dziewięć osób. W wyniku zderzenia zginęła kobieta i mężczyzna. Siedem pozostałych osób zostało rannych. Wiadomo, że wśród nich jest dwójka dzieci, które są w stanie ciężkim." - portal Onet.pl

a oto jeden z komentarzy:
Przypadkiem rozmawiałem ostatnio z kierowcą busa co przewozi osoby. Robią tygodniowo nawet do 10 tys. km a jeżeli chodzi o spanie to powiedział ze czasami nie spał 40 godzin. Czasami jadą w trasę i wracają bez spania bez zmiennika. Stąd te wypadki. Ktoś powinien zacząć to kontrolować. Narażają życie niewinnych ludzi. Wszystko tylko po to aby kasę zarobić."
Nic dodac.
Ostatnio zmieniony przez jedrzej2225 Sob Lip 04, 2015 6:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marcin GTV 
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Wrz 2015
Posty: 1
Wysłany: Pią Paź 02, 2015 12:56 pm   

Firmę, którą zdecydowanie mogę polecić to GTVBUS.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Paź 02, 2015 2:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marek Kotański 
Poczatkujacy
MarKot

Dołączył: 25 Wrz 2015
Posty: 1
Wysłany: Pią Paź 02, 2015 2:27 pm   

Widzę, że mamy tutaj przedstawiciela Może nie idealizowałbym tej firmy ale zdecydowanie to chyba najlepszy przewoźnik z jakim jechałem

post edytowany patrz nizej
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Paź 02, 2015 2:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Paź 02, 2015 2:29 pm   

Marek Kotański, Marcin GTV,


a ja widze ze oba posty na forum,dotyczace tego samego przewoznika umiesciala jedna i ta sama osoba wiec oba peany na jej czesc edytuje
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
wisienka_81 
Poczatkujacy
wisienka_81

Dołączyła: 30 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Płock/Polska
Wysłany: Pią Paź 30, 2015 5:05 pm   

Witam. W poLowie listopada planuję powrót do olski z Niemiec. Zaczęłam przeglądać potencjalnych przewoźników i poszukiwać opinii na ich temat. powiem, że łatwo nie jest.
Macie jakąś godną polecenia firmr przewozową, która przejeżdza przez mazowsze i do tego jeszcze w niedziele wyjeżdza w trasę??????????
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pią Paź 30, 2015 10:04 pm   

wisienka_81 napisał/a:
W poLowie listopada planuję powrót do olski z Niemiec.

w Niemczech nie ma zadnych firm przewozowych ?
 
 
hanamania
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 3
Wysłany: Sob Lut 27, 2016 6:52 pm   

edit.

1.Nie na temat

2 Jeden taki post umiescilas juz w inym temacie wiec prosze nie spamuj forum!!
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Sob Lut 27, 2016 8:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zaber
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 1
Wysłany: Pią Mar 11, 2016 9:52 am   

Ostatnio jechałem z Niemiec do Polski busem firmy Komfort Line, mają bardzo dobre ceny ale bałem się że przez to jakość usług będzie niższa. Jednak było ok i jeżeli ktoś nie potrzebuje jakiś super dodatków i kelnerek podających zimne piwo to polecam ;)
 
 
Daniel1984
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 1
Wysłany: Nie Lip 03, 2016 9:02 pm   

Nie polecam firmy DREAMBUS www.dreambus.pl numery telefonòw +48736278336 +48736278337 oszukują ludzi miałem rezerwacje z Holandii do Anglii wynieśli mnie. Jechałem do pracy do Anglii i nie dojechalem bud się spoznal zadzwoniłem do biura mężczyzna powiedział że bud był opzniony i że za chwilę przyjedzie dalej się spoznial zadzwonił dalej ale już nikt nie odbierał pseudo firma przewozowa uważajcie na nią przestroga dla innych . Jak można tak ludzi oszukiwać uważajcie i podajcie dalej. PS. Polecam za to bardzo firmę Effect Bus

[ Dodano: Nie Lip 03, 2016 9:08 pm ]
Polecam www.efectbus.pl numer telefonu +48537184184 polecam
 
 
lukapaw
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Gru 2016
Posty: 3
Wysłany: Sob Gru 31, 2016 11:37 am   

spam
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Sob Gru 31, 2016 11:51 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group