NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Czw Sie 26, 2010 11:39 pm
Opinie o SBA EURO-a dokładnie zbiory jabłek i gruszek.
Autor Wiadomość
Marta2211
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Sie 2013
Posty: 5
Wysłany: Wto Wrz 03, 2013 2:23 pm   

post edytowany


prosze do takich pogaduszek uzywac opcji priw
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Wrz 04, 2013 10:59 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jagody007 
Poczatkujacy
zwariowana

Dołączyła: 31 Sie 2013
Posty: 7
Wysłany: Wto Wrz 03, 2013 7:16 pm   

to samo mi dzisiaj powiedzieli i jeszcze sie pytali czy mam jakis certyfikat z pierwszej pomocy bo chyba jeden pracodawca potrzebuje czy cos tam
 
 
Marta2211
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Sie 2013
Posty: 5
Wysłany: Wto Wrz 03, 2013 7:28 pm   

post edytowany


Widze ze swoj ostatni wpis ,wraz z moja uwaga , usunelas z forum... wiec sie powtorze

Prosze uzywac opcji priw


nie robcie z watku smietnika nie umieszczajcie tu informacji kto , kiedy i po co ,oraz do kogo telefonowal i co mu odpowiedziano ....oraz co z tego wyniklo..... nie musicie sie z nami takimi szczegolami dzielic , to nie ten temat ,ilez mozna....
Jesli chcecie sobie opowiadac o czyms, co nie dotyczy tego tematu, to Zapraszam do dzialu POGADUCH tam mozna o wszystkim nawet ...o dupie maryni
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Wrz 04, 2013 1:24 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
darecka
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Sie 2013
Posty: 7
Wysłany: Śro Wrz 11, 2013 12:16 am   

Czy ktos juz jest na miejscu? Nastepny wyjazd w pt 13 jedzie ktos?
 
 
tomasz2999
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 12
Wysłany: Śro Wrz 11, 2013 10:39 am   

Podpowie ktoś coś jeszcze jak to jest z tymi zbiorami gruszek/jabłek...głównie chodzi mi o gruszki?
 
 
bartheek
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Gru 2013
Posty: 1
Wysłany: Czw Sty 02, 2014 4:45 pm   

Ogłosiłem się na tym portalu iż szukam pracy i dostałem telefon z biura z Raciborza i dostałem propozycje pracy przy myciu, sortowaniu i pakowaniu ziemniaków. Powiedzieli mi że stawka to 6,60euro/h dla 20lat. Jakies opinie na ten temat? Bo w sobote mam jechać do Tilburga po umowe itp. Ale z opini widze że nikt ich nie poleca.
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pią Sty 03, 2014 12:07 am   

bartheek, SBA nie takie straszne, jest mnostwo gorszych biur. Oby tylko godziny byly, to bedzie ok. Powodzenia :039:
_________________
<cenzura>
 
 
Happybob
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 7:45 pm   

Ja jadę we wtorek do tej agencji podpisać umowę, zadzwonili do mnie krótko po rejestracji na ich portalu. Mam wyjazd w piątek wieczorem, z tego co widzę SBA ma kiepska opinię, ale gdy popatrzę na inne agencję to nie jest lepiej:) Byłem już raz przez agencję która miała pełno negatywów, pojechałem i się miło zaskoczyłem :) Mam nadzieję, że w tym wypadku też tak będzie. Może ktoś się wybiera do NL w piątek wieczorem z Opola do pracy dla SBA?
 
 
szczepan85
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 2
  Wysłany: Śro Mar 05, 2014 5:53 pm   UWAGA na SBA euro !

Witam.Jadąc do pracy za granice po raz pierwszy przez jakąś agencje,pierwsze co to sprawdzamy ją w internecie.Ja postąpiłem podobnie,napotkałem sporo opinii o SBA Euro i tych dobrych i tych złych...Ale powiedziałem sobie-jest robota,obiecali dobre warunki,dobra praca,jade,przekonam się na własnej skórze!DRODZY RODACY- NIE WARTO!!Opowiem wam dokładnie jak to wygląda...Przez telefon obiecują dobrą prace na magazynie...Pakujemy się i jedziemy,jest na 4(nie jesteśmy bandą debili,ćpunów,alkoholików)Jadąc do holandii siedząc w busie,dwóch moich znajomych po kolei dostają telefony z biura SBA że nie ma dla nich pracy,BĘDĄ REZERWOWYMI.Czyli siedzą na domku,jak ktoś zachoruje,albo go zwolnią to oni wskoczą na jego miejsce.Dojeżdżamy na miejsce,podpisujemy umowy,kierują nas na ''domki''.Jedni jadą do klasztoru(tak,tak,prawdziwy klasztor,taki z krzyżami z ołtarzem itp,śpicie w pokoikach księży).Inni jadą do starego burdelu(Autentyczny burdel gdzie kiedyś wiecie co sie w nim robiło..)Praca owszem i jest po 4,czasami nawet i 7 godzin dziennie!Trzeba się cieszyć i z tego bo przecież możemy zostać REZERWOWYMI.Dojazd do pracy godzine w jedną strone,za który musicie codziennie płacić.Warunki mieszkalne koszmarne,warte 20 euro a nie 85!Brak jakiegokolwiek koordynatora.Dodzwonić się do biura to tak jak wygrać w totka!Lodówki na korytarzach z których kradziono jedzenie.Co weekend walki i rozróby pijanych ,naćpanych małolatów.OSZUKUJĄ NA SOLARISACH!tłumacząc że to błąd systemu.zarabiacie na tydzień około 120-150 euro a po powrocie i rozliczeniu podatku musicie zwrócić jeszcze pieniądze urzędowi holenderskiemu bo sba ściąga z waszego zwrotu z podatku pieniądze i przelewa wam co tydzień na konto jako dodatek do wypłaty,ja mam do oddania urzędowi hol ponad 400 euro!NIE POLECAM SBA euro,sba flex,jedno gówno!
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Mar 05, 2014 8:10 pm   

szczepan85 napisał/a:
Jadąc do pracy za granice po raz pierwszy przez jakąś agencje,pierwsze co to sprawdzamy ją w internecie.Ja postąpiłem podobnie,napotkałem sporo opinii o SBA Euro i tych dobrych i tych złych...Ale powiedziałem sobie-jest robota,obiecali dobre warunki,dobra praca,jade,przekonam się na własnej skórze!


szczepan85 napisał/a:
,ja mam do oddania urzędowi hol ponad 400 euro!NIE POLECAM SBA euro,sba flex,jedno gówno!




Ludzie sami sobie jestescie winni ...dajecie sie nadal mamic obietnicami

wierzycie na odleglosc na slowo w byle bzdure jaka Wam sie przedstawia i w to ze Holandia to dobrobyt i i el dorado ech, To se ne wrati...

Tak bylo jeszcze 8-10 lat temu ...teraz zrobil sie tu syf

Prawda jest taka ze Ci ktorzy nie sa tu zadomowieni i urzadzeni nie maja juz co liczyc w tym kraju na godziwa prace i place , jesli to moze tylko jednostki.

Szkoda tylko ludzi ... przyjezdzaja i juz praktycznie z gory skazywani sa na wegetacje
 
 
szczepan85
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 2
Wysłany: Czw Mar 06, 2014 11:14 am   

Ludzie sami sobie jestescie winni ...dajecie sie nadal mamic obietnicami


Tak bylo jeszcze 8-10 lat temu ...teraz zrobil sie tu syf

Prawda jest taka ze Ci ktorzy nie sa tu zadomowieni i urzadzeni nie maja juz co liczyc w tym kraju na godziwa prace i place , jesli to moze tylko jednostki.

Szkoda tylko ludzi ... przyjezdzaja i juz praktycznie z gory skazywani sa na wegetacje[/quote]

Zgadzam się że jest ciężko,ale co mamy robić?Siedzieć z założonymi rękami i narzekać?Czy zostać w polskim eldorado i pracować za 1200zł miesięcznie?Wiesz ile lat trzeba żeby odłożyć z takiej pensji na mieszkanie?Uważam że trzeba szukać w życiu lepszych rozwiązań.Dlatego proponuje wyjazd do pracy do Holandii ale pod żadnym pozorem nie przez agencje pracy SBA euro.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Mar 06, 2014 11:35 am   

szczepan85 napisał/a:
Dlatego proponuje wyjazd do pracy do Holandii ale pod żadnym pozorem nie przez agencje pracy SBA euro.


A jest jakas polska firma/biuro/ agencja pracy , ktora tu na forum nie zostala zmieszana z blotem

przez ktora mozna podjac taka prace ,by potem nie bylo kolejnego tematu
NIE POLECAM tego biura.... ? Lub Biura pośrednictwa pracy którym nie można zaufać! http://www.niedziela.nl/f...r=asc&start=375

i 26 stron gorzkich zali .


Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Mar 06, 2014 11:36 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sethie
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Mar 2014
Posty: 1
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 10:40 am   

Pracowałem dla sbaeuro. Zgadzam się z przedmowcami, polowa ludzi siedzi na hotelu i czeka jako rezerwowy aż będzie dla danej osoby praca, malo tego SBa euro robi to świadomie bo za pokój i tak trzeba zaplacic. Wiec gdy jest mniej pracy każdego wysla na 20 godzin w tygdniu żeby tylko na oplaty zakwaterowania starczyło. Polecam biura holenderskie
 
 
asusek
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 41
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 1:07 pm   

Nie każde biura Holenderskie są godne polecenia :)
 
 
marcinhp 
Poczatkujacy
Marcinhp

Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 1
Wysłany: Śro Sie 12, 2015 1:50 pm   

Chciałbym odświeżyć temat, bowiem dzisiaj dostałem właśnie propozycję wyjazdu na wrzesień. Na razie czytałem dużo negatywnych opinii na temat pracy na innych stanowiskach, zakładach, jakichś dhlach i tak dalej. A co w kwestii zbiorów?

Powiedzieli mi, że ludzie robią tam wręcz nadgodziny, chociaż brzmi to nieco utopijnie. Mógłby ktoś się na ten temat wypowiedzieć?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group