NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Nie Wrz 05, 2010 4:25 pm
Poszukiwania godnej pracy
Autor Wiadomość
tomasgti 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 15
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 4:54 pm   

Kochani, dzieki za te miłe słowa:) ale chyba tu nie zostanę.. Jakoś nie uśmiecha mi się być białym murzynem lub mieć faceta za żone ;) a tak generalizując i polemizując, cieszę się, że Wam się udało. Naprawdę.. Szkoda tylko, że Polska przez Was upada. Pani susko, naskoczyłaś Pani na mnie od samego początku, a ja nie miałęm złych intencji. Po prostu zapytałem społeczność forum. Absolutnie nie jestem lewus. Po prostu moje życie delikatnie potoczyło się inaczej niż bym chciał i w jednym momencie rozsypało się wszystko. Za tydzień wracam do Polski będąc tu 1.5 miesiąca.. W tym czasie zrozumiałem bardzo wiele.. Więcej mądrości, czego sobie i Wam życzę w dążeniu do celu.

Pozdrawiam, tomasgti.
 
 
alfa 
Super gaduła

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 275
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 4:59 pm   

Dlaczego Polska przez nas upada ????????
 
 
tomasgti 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 15
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 5:01 pm   

Taki żart
 
 
Estamos 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 6 razy
Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 426
Skąd: provincie Utrecht...
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 5:43 pm   

Jest takie jedno słowo, które zazwyczaj decyduje o tym gdzie i dla kogo pracujesz...Nederlands???
Po 6 tygodniach to mogłeś sobie zarobić na lepszy plecak żeby nosić opasłe tomiska na uczelnię czy potraktować te 6 tygodni jako czas by do domowego budżetu coś wrzucić na prezenty czy samochód.
Po półtora miessiąca w NLjuż wiesz jak nie chcesz pracować. Dlatego zamiast wziąść się w garść, i po pół roku dogadywać się w pracy z Holendrami, zapytać właściwegopracodawce a nie agencję ostałą pracę czy możliwość ucieczki od agencji Ty twierdzisz że 200euro na tydz to mało? Każdy by chciał jak suska w wieku 22 lat w butach za kilka tysiecy chodzic, ale zapytaj jej ile ja tokosztowalo pracy...
Ty nawet w najlepszej agenji pracy sie nie odnajdziesz, bo chcialbys z 5000eu na mc nie robiac nic wiecej niz potrafisz a agencji placic symbolicznego centa.
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 6:11 pm   

Estamos brawo za ten post - nic dodac nic ujac - jak to sie zwyklo mowic :038:
 
 
tomasgti 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 15
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 6:19 pm   

jak dla CIebie 200 euro na tydzień to dużo, to ja Ci gratuluje ambicji. Tyle to ja zarabiałem w Polsce z palcem w dupie. Zapytasz, czemu tam nie jesteś? Bez obaw, wracam jak pisałem wcześniej.

Pytałem jak człowiek, czy biały murzyn jak ja, jest w stanie otrzymać normalną pracę, godną kwalifikacjom w obcym kraju. Naskakujecie w większości przypadków.

A ludzie, których ja znam w holandii, mówią, że cała NL jest opanowana przez biura, że dostać tu normalną pracę, graniczy z cudem. Wszystkie takie stanowiska są obstawiane przez holendrów. Nigdy nie pracowałem fizycznie i nie zamierzam.
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 6:50 pm   

tomasgti napisał/a:
A ludzie, których ja znam w holandii, mówią, że cała NL jest opanowana przez biura, że dostać tu normalną pracę, graniczy z cudem. Wszystkie takie stanowiska są obstawiane przez holendrów.


to jakas bzdura. Umiesz jezyk? to napewno znajdziesz prace taka jaka oczekujesz. Oczywiscie nie odrazu...
 
 
tomasgti 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 15
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 6:52 pm   

ja oczywiscie zdaje sobe z tego sprawe ze nie od razu, ale pytanie inne było.. czy to jest możliwe.. teraz wiem, że tak, dziękuję za odpowiedzi! Macie buziaka :*
 
 
rybcia13 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 115
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 6:56 pm   

Estamos napisał/a:
Każdy by chciał jak suska w wieku 22 lat w butach za kilka tysiecy chodzic, ale zapytaj jej ile ja tokosztowalo pracy...


hehehe pracy?? to co masz na mysli , szkola, praca zawodowa a moze studia. Studiow to na pewno nie skonczyla, na pewno nie w PL jesli ma 22 lata. Ze jakis tam egzamin z holenderskiego zdaje czy zdala, hehehe...ale wielkie mi to osiagniecie!!!
Buty za kilka tysiecy?? Co to za belkot??? Niech najpierw "kawalek zycia przezyje" to potem moze udzielac rady, czlowiekowi pewnie starszemu od niej o 15 - 20 lat.
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 7:17 pm   

rybcia13, a cos Ty sie tak uczepila i mnie i Suski, co? jakies problemy masz ze soba? Nawet jesli tylko zdala ten egzamin, to go zdala! W przeciwienstwie do Ciebie, bo Ty pewnie jestes robolem i tylko dukasz po holendersku, a nasmiewasz sie tu z innych jakbys niewiadomo jakie rozumy pozjadala. To, ze ktos nie jest po studiach (jeszcze) to nie oznacza, ze jest glupi czy niedorozwiniety, wrecz przeciwnie, teraz sa takie czasy, ze bedac w Twoim wieku bedziemy o 100 razy od Ciebie ogarniete hahaha :039:
rybcia13 napisał/a:
Niech najpierw "kawalek zycia przezyje" to potem moze udzielac rady, czlowiekowi pewnie starszemu od niej o 15 - 20 lat

wielce madra sie znalazla. Wcale tego nie widac po Twoich postach. Znazlabym tu na forum wiele mlodszych i o wiele madrzejszych od Ciebie ludzi.
Skoncz juz te durne wywody, zachowujesz sie tak samo jak Twoja kolezaneczka Amissa. Wkoncu zaczne Cie ignorowac, bo w ogole nie ma sensu scieranie sie ze stara baba.


jak mozesz, czyzbys przyklad brala z kolezanki o ktorej wspominasz w swoim poscie ?
czasem przechodzisz sama siebie ,no nie da sie dluzej tolerowac takich tekstow ,
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Wrz 04, 2010 7:42 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 7:24 pm   

kolego tomasgti,

przestan prowokowac, widze ze lubisz sie zabawiac kosztem innych

gdziekolwiek Cie los rzuci ,czy zyciowe sciezki zaprowadza,
niech Ci sie wiedzie jak najlepiej ...

pozdrawiam i powodzenia zycze
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Wrz 04, 2010 7:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
doktorlecker 
Gaduła


Wiek: 42
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 126
Skąd: s-Hertegonbosch
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 7:25 pm   

Witam, Jasne że Dostaniesz Pod Warunkiem Że umisz jakiś Język i Znasz swoje Wartości. Ja Np, Jeżdze na wózku widlowym, odpowiadam za materiał który woże , i mam juz kilku ludzi którym wydaje Polecenia. i co ciekawe, Jako Jedyny Polak jestem w Tej Firmie. Prawda jest Taka ze w Dobrej , i szanującej sie Firmie Nie chcą Polaków< Bez Obrazy> no oczywiście są wyjątki. A Ja Pracuje Tylko Dlatego iż Zostałem Popartym słowem Od jednego z Kierowników Owej Firmy. I Jak jedyny, iż zapowiedziano mi ze zrobili tylko jeden jedyny wyjatek. Jesli znasz swoje Wartości, i nIe dajesz się Innym < Takie Jest Moje Zdanie> To Bedziesz Miał Taką Prace. Nie wiem Jak inni Ale wyjazd mój do Holandii był świadomym, bez Potrzeby wyjazdu w celu zarobienia na dom czy długi.Moze dlatego Moge stawiać sie innym i mieć swoje Zdanie, a nie tylko Pakować , czy Robić Proste Prace . A Najważniejsze jest To Że Robie To Na Co Mam Ochote. Nie musząc sie martwić ze ktoś czeka na Moje Pieniądze. Oczywiście jak zwykle benda komentarze do mojej wypowiedzi ale cuz,taka jest Domena Polaków< sorki większość Polaków.>
_________________
Jak dobrze zrozumieć wreszcie, że życie nabiera dopiero wtedy sensu i znaczenia, gdy toczy się zgodnie z własnymi potrzebami, rytmem własnego oddechu, a przede wszystkim własnym wyobrażeniem
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 7:40 pm   

doktorlecker napisał/a:
Prawda jest Taka ze w Dobrej , i szanującej sie Firmie Nie chcą Polaków


Zapomnieles dopisac, ze to TWOJA prawda i tylko TWOJA :072:
 
 
bobikpl 
Super gaduła
:)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 352
Skąd: Friesland
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 7:46 pm   

EdysiaK ja jestem robolem-masz jakiś problem?
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 7:48 pm   

rybcia13 napisał/a:
Ze jakis tam egzamin z holenderskiego zdaje czy zdala, hehehe...ale wielkie mi to osiagniecie!!!

Jesli zdanie obydwu poziomow NT2 w przeciagu 6 miesiecy nie jest dla Ciebie osiagnieciem to Ty chyba jestes jakims mutantem : )
Koniec z mojej strony, ode mnie, mojej pracy, studiow i mojego faceta prosze sie odstosunkowac bo nie o tym temat. A rad moja droga rybciu dalam na tym forum z pewnoscia wiecej od Ciebie.

[ Dodano: Sob Wrz 04, 2010 7:49 pm ]
tomasgti napisał/a:
A ludzie, których ja znam w holandii, mówią, że cała NL jest opanowana przez biura, że dostać tu normalną pracę, graniczy z cudem. Wszystkie takie stanowiska są obstawiane przez holendrów. Nigdy nie pracowałem fizycznie i nie zamierzam

Nie wiem kto Ci takich bzdur naopowiadal. W Holandii znajdziesz etaty zarowno przez biura jak i bezposrednio.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group