NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oszuści Kłamcy Naciagacze!!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
Michał1983 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 9
  Wysłany: Pią Paź 01, 2010 2:59 pm   Oszuści Kłamcy Naciagacze!!!!!!!!!!!!

Chcialem Powiedziec kilka slow o Polskich Agencjach . A wiec tak kazda Polska Agencja za kazdego Pracownika ktory wyjezdza do pracy do Uni europejskiej dostaje 300 euro od Uni europejskiej za to ze pomagaja znalesc prace ale co z tego ze jak juz sie okazuje miejscu ta praca albo jest 3 razy w tygodniu a czasem wogole!! taka osoba wraca bo po co ma tam siedziec i Agencja znowu wykorzystuje ten fakt i znow przyjmuje kolejnego Polaka ktory chce wyjechac i znowu 300 euro do kapśi i tak w kołko Macieja . Tak samo jak przyjmuja niby racownika rezerwowego to myslicie po co?? po to zeby wylodzic od uni kase a ta osoba i tak siedzi bez pracy i niby czeka a agencja sobie zarabia >>>cenzura<<<..... NIE NAWIDZE TAKIEGO CZEGOS . Nigdy nie wyjezdzajcie przes polskie Agencje bo to tylko OSZUŚCI I NACIAGACZE . POZDRAWIAM .
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 3:06 pm   

a możesz podać źródło skąd masz takie informacje??? :119:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 3:07 pm   

Skas masz takie informacje, ze dostaja od unii 300e?? Podaj jakies wiarygodne zrodlo?
 
 
Michał1983 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 9
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 3:11 pm   

Mam i tyle to chyba powinno Wystarczyc nie chce sie wypowiadac glebiej na ten temat , Myslicie , ze jak AGENCJE ZARABIAJA nie dośc że nam zabierają tyle siana w wyplat to jeszcze nas tna na mieszkaniach szkoda gadac .
 
 
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 3:13 pm   

Michał1983, no wlasnie takie 'mam' nie wystarczy. wedlug mnie to bierzesz ta informacje z nieba, bo zobacz ile agencji pracy jest, unia by zbankrutowala haha :P
 
 
Michał1983 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 9
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 3:14 pm   

No nie sądze . A WIEM CO MOWIE !!!

[ Dodano: Pią Paź 01, 2010 3:18 pm ]
Chciałem sie tylko podzielić Informacją! jak nie chcecie to nie wierzcie ! tyle . Pozdrawiam
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 4:23 pm   

wez sie czlowieku uspokuj!

...a ja wiem...ale nie powiem... prosze cie bardzo.

sama gdzies wczesniej wyczytalam (postaram sie poszukac), ze sa oczywiscie dodatki za miejsce pracy z EU (a dlaczego agencje nie mialy by ich dostawac kiedy tworza dodatkowe miejsca pracy?????) ale kolego 300 euro???? wez cyrku nie rob. suma ta dochodzi (z tego co ja wyczytalam) do 50 euro. Jak sie nie podoba - nie pracowac prosze przez polskie agencje pracy i odroza zaba w gardle przestanie dusic.
_________________
Pomagam w miare mozliwosci :)
 
 
 
goorn 
Gaduła
Zimny jak głaz.


Wiek: 40
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 182
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 4:29 pm   

O tym że firmy dostają kasę od unii za znalezienie pracy mówiono mi już parę lat temu. Lecz nikt nie mówił wiarygodnie jaka to kwota. Wspominano że parę stów. W między czasie w jednej firmie dano mi papierki do podpisania żeby dostali jakąś dodatkową dotacje, oczywiście miałem i ja z tego coś dostać, ale wraz z podwyżką z tego tytułu dostaliśmy informacje że ceny mieszkań na rynku wzrosły i firma jest zmuszona do podwyższenia opłaty za zakwaterowanie :027: Tyle wiem.

[ Dodano: Pią Paź 01, 2010 4:31 pm ]
I dla jasności na tych papierkach co podpisywałem nie było wzmianki o kwocie dotacji.
Ostatnio zmieniony przez goorn Pią Paź 01, 2010 4:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Michał1983 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 9
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 5:12 pm   

Koleżanko lusia0101 co ty Z tego taką afere robisz dziewczyno wes ty sie lepiej uspokuj . tAK Jak wczesniej napisalem podzielilem sie tylko informacja jak Polskie Agencje robia ludzi W bANUKO ALE WIDOCZNIE chyba lubisz jak Cie okradaja nie wiem czy pracujesz przes takie biuro albo czy kiedy kolwiek pracowałas moze nawet nie wiesz jak to jest jak ktos cie okrada z własnych CIĘZKO ZAPRACWANYCH PIENIEDZY !!!!! bo bronisz ich rekami i nogami jak widać , Malo ludzi pisze na forum ze zostali oszukani a moze sama pracujesz w takiej Agencji jak taka cwaniara jestes co ??
 
 
Hera 
MODERATOR
Hera


Pomogła: 8 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 952
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 6:06 pm   

Michał, z tego co widzę to jak na razie ty robisz aferę na forum. Pracowałam przez polskie agencje pracy, opisałam niejedno na tym forum. Zresztą inni tez. Twój post nie wnosi niczego na to forum (może oprócz zamieszania), bo uważam ze na temat agencji pracy i tego jak oni traktują ludzi już chyba wszystko zostało tu powiedziane.
Moze zamiast wypisywać takie posty (któreś z kolei) w dodatku z błędami ortograficznymi, stylistycznymi, językowymi - poczytaj to forum dokładnie. A skoro czujesz się oszukany to zrób coś z tym, zgłoś to gdzieś a nie wyżalaj się na forum.
_________________
Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło
Gdy cię walnie życia pięść
Nigdy nie poddawaj się dzisiaj nie jest łatwo
Jutro będzie lepszy dzień
Ostatnio zmieniony przez Hera Pią Paź 01, 2010 6:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Estamos 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 6 razy
Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 426
Skąd: provincie Utrecht...
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 10:16 pm   

1. Agencje pracy nie sa skonczonymi zlodziejami ani najgorszym zlem. Patrz punkt 2.
2. Nie pasuje Ci agencja, jezyk, kursy + odpowiednie nastawinie. Patrz punkt 3.
3. Znajac jezyk majac odpowiednie kwalifikacje pracujesz dla SIEBIE. Jesli takowych nie masz a Twoja jedyna rozrywka jest piwo po pracy zapamietaj na zawsze punkt pierwszy.
4. Klaar?
 
 
lena930 
Super gaduła
lena930

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 261
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 11:00 pm   

:038:
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 11:01 pm   

Michał1983 napisał/a:
No nie sądze . A WIEM CO MOWIE !!!

[ Dodano: Pią Paź 01, 2010 3:18 pm ]
Chciałem sie tylko podzielić Informacją! jak nie chcecie to nie wierzcie ! tyle . Pozdrawiam


To zaloz agencje ;-) Bedziesz zarabiac 300e za kazdego pracownika (jesli jest to prawda)
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 11:02 pm   

Michał1983 napisał/a:
Mam i tyle to chyba powinno Wystarczyc nie chce sie wypowiadac glebiej na ten temat , Myslicie , ze jak AGENCJE ZARABIAJA nie dośc że nam zabierają tyle siana w wyplat to jeszcze nas tna na mieszkaniach szkoda gadac .


Zobacz ile kosztuje wynajem mieszkana na wolnym rynku - tylko zobacz na wolny rynek a nie na socjalne.
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
gosia1234 
Poczatkujacy

Dołączyła: 29 Lut 2008
Posty: 44
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Pią Paź 01, 2010 11:39 pm   

:038:
Moze kolega gdyby powynajmowal sam mieszkanie,wtedy by sie dowiedzial ile to kosztuje.
Nie bronie zadnej agencji, polskiej zwlaszcza,pracowalam przez niejedną i wiele widzialam i przezylam ale bez agencji cale mnóstwo naszych rodaków nie mialoby w ogole mozliwosci wyjechania do Holandii aby pracowac.
Jezeli tacy naciągacze i oszuści to dlaczego z nimi jezdzisz?
Poszukaj pracy w typowo holenderskich agencjach,odwiedz pracodawcow i spróbuj znalezc cos bez pomocy agencji polskiej jesli tak bardzo Cie naciągają.
Kazdy chyba w miare inteligentny czlowiek zdaje sobie sprawe ,ze rowniez agencje musza zarabiac.Agencje dzialają, bo jest masa ludzi ktorzy napędzają tą machinę.
A jesli sie cos mowi zwlaszcza o kwotach to wypadaloby to poprzec jakims argumentem sensownym a nie tylko "wiem bo wiem"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group