NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oszuści Kłamcy Naciagacze!!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 9:25 am   

Naskoczyliscie wszyscy na Michala ,a On niestety troche racji ma .Zastanawialam sie jak to mozliwe zeby ,,firmy,agencje,,nie wiedzialy ile mają miejsc pracy w jakimś zakladzie ,nie wiem ? hurtowni ,kwiaciarni czy jeszcze gdzies tam ....Przyjezdza 10 osób do pracy ,tydzien pracuja normalnie ,w nastepnym tygodniu przyjezdza kolejna 10-tka i juz wszyscy pracuja po 2-3 dni w tygodniu ! ,bo nie ma dla wszystkich pracy ! Uwazacie ze to jest normalne ?Cos tu jednak śmierdzi .I prosze nie piszcie tekstów typu: jak Ci sie nie podoba to ...... :021: Podnosi mi sie cisnienie bo nie podoba mi sie ,nie kcem, ale muszem!! :033:
 
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 10:19 am   

a co ty myslisz ze agencje podpisuja umowe z pracodawcami? ( w mysl tego ze pracodawca w 100% musi im zagwarantowac godziny i ilosc pracownikow)np w poniedzialek dzwoni szef produkcji ze potrzebuje na 10 ludzi bo jest duzo zamowien, a tydzien pozniej juz tyle zamowien nie ma. OPROEPKRACHT - teraz wiekszosci pracodowacow wlasnie takich pracownikow potrzeba! Inna sprawa jest to jesli ci agencje w polsce ,,obiecuja" zlote gory. pozatym czy polska czy holandia czy kongo -dopuki nie podpiszesz ze masz zagwarantowane 40 godzin tygodniowo, nie nastawiaj sie na zbijanie kokosow. Tu nie chodzi o to jak ci sie nie podoba to spier.... tu chodzi o: jak ci sie nie podoba zrob cos z tym! wyjazd z powrotem do polski i pracowanie dla uczciwych POLSKICH pracodawcow jest tez wyjsciem (oczywiscie mozna sie jezyka nauczyc i starac o prace bezposrednio u pracodawcy). ale to juz inna bajka.

wracajac do tematu:
szukalam artykuly ktory czytalam - nie znalazlam takowego. (jeszcze) a nawet jesli taka dotacja istnieje dlaczego pracownik mialby ja dostac? (ktos tam sie wczesniej wypowiedzial) to raczej bylaby dotacja do nowego miejsca pracy i dostaje ja pracodawca. ale w bujdy jakie sieje ten co temat zalozyl to w zyciu nie uwierze! no chyba ze nam powie skad ma takie NIEZIEMSKIE informacje. ....chyba z kosmosu...
_________________
Pomagam w miare mozliwosci :)
Ostatnio zmieniony przez lusia0101 Sob Paź 02, 2010 12:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
doronio 
Super gaduła
->OPOLE.ZWM<-


Pomógł: 10 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 347
Skąd: Amsterdam/Opole
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 12:13 pm   

lusia0101 napisał/a:
np w poniedzialek dzwoni szef produkcji ze potrzebuje na 10 ludzi bo jest duzo zamowien, a tydzien pozniej juz tyle zamowien nie ma.

I tu jest samo sedno.
Agencja musi mieć zawsze kilku jak nie kilkunastu pracowników więcej niż jest pracy. Czyli jak dziś firma X wysyła zapotrzebawanie na 40 pracowników (bo mało pracy) to agencja bedzie starała sie ich mieć przykładowo 48, a jak bedzie duużo pracy i wyśle zapotrzebowanie na 56, to agencja będzie chciała mieć przykładowo 60. Pózniej pracy pojawia się mniej, a pracownikó jest 60 zagtrudnionych (jak nie ma rotacji) i coś z nimi trzeba zrobić.
To jest urok pracy przez agencje (mowa tu o prostych pracach, gdzie nie ma lepszych czy gorszych, każdy jest w miare jednakowy)
Nie ma znaczenia- polska agencja, holenderska czy marokańska lub z wysp dziewiczych.
Znajomi (młodzi) Holendrzy z mojego sąsiedztwa też pracują w kratkę mimo, że tego nie chcą.
_________________
Pomóż
http://www.poomoc.pl
 
 
 
Michał1983 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 9
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 1:04 pm   

Zjadłem zęby na Polskich agencjach jak to sie mówi . I mam o nich takie zdanie a nie inne !! Chyba mam prawo sie wypowiedziec na ten temat i co o tym Myśle :027: A jeżeli sie to komus nie podoba to niech nie czyta tego posta . Jesli chodzi o zarabianie przes Agencje na tym ze nas werbują do UE TO SPOKO ja im zycze jak najlepiej ale niech nas jeszcze nie okradają w między czasie z naszych cięzko zarobionych Pięniedzy!! A jesli chodzi o kwote którą podałem to sam sie dowiedziałem od jedej Agencji!! Ps. c0 wy tacy wszyscy jestescie do mne negatywnie nastawieni jak bym wam coś zrobił !! :035: Troche Luzu ludzie!!! :039:
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 5:38 pm   

Michał1983 napisał/a:
A jesli chodzi o kwote którą podałem to sam sie dowiedziałem od jedej Agencji!! Ps. c0 wy tacy wszyscy jestescie do mne negatywnie nastawieni jak bym wam coś zrobił !! :035: Troche Luzu ludzie!!! :039:


Wiesz jeśli chcesz być wiarygodnym użytkownikiem to nie wypada podawać informacji bez żadnego potwierdzenie ( chociażby ze zwykłej gazety). Bo ja też mogę napisać tak samo jak ty - wiem, bo wiem.
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
gosia1234 
Poczatkujacy

Dołączyła: 29 Lut 2008
Posty: 44
Skąd: Poznan/Holandia
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 5:59 pm   

Michal1983 nikt nie jest do Ciebie zle nastawiony czy uprzedzony. Po prostu jesli masz jakies informacje tego typu to popieraj je konkretami.Inaczej jestes niewiarygodny i tyle.
Zauwazylam jedną rzecz pracując przez agencje.Brak pracy,sciaganie ludzi mimo iz tej pracy nie jest sie w stanie zapewnic i ogolny z tym balagan dotyczy w wiekszosci duzych agencji pracy gdzie pracuje mnostwo ludzi. Te mniejsze ,gdzie nie ma takiego kołchozu,jakos sobie z tym radza. Zatrudniaja tyle osob ile jest potrzebnych.Moze po prostu w tych mniejszych stawia sie na jakosc a nie na ilosc :)
 
 
Ibi12 
Poczatkujacy
Ja jestem chaos

Wiek: 41
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 43
Skąd: Holandia/Dania
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 7:03 pm   

Michal1983 ma racje z pieniędzmi od UE za miejsce pracy.Spotykałem się swego czasu z szefową oddziału jednego z biur pośrednictwa pracy(holenderskie) i coś na ten temat wspominała jednak kwota i reszta w tym temacie jakoś się nie interesowałem nie to miałem w głowie :033: Ale spotkam się z nią to spytam i dopisze.
Nie miałem nigdy styczności z polskim biurem wiec nic nie napisze w tym temacie.Natomiast wyszedłem z tego założenia ze skoro jestem w Holandii to pracuje przez holenderskie biuro i się nie zawiodłem przez rok czasu miałem prace 6 dni w tygodniu.Ale do czego zmierzam - jak przeglądam forum to dość duży procent pisze ze ciężko dostać prace bezpośrednio u pracodawcy i tu się pytam.Czy próbowaliście,a jak tak ile razy moim zdaniem trzeba aż do skutku ja próbowałem rok wysyłałem dziennie jakieś CV i to nie z ogłoszeń tylko spis firm i "jazda"jedna firma za druga.Aż się udało.Polecam próbować :033:
_________________
Tor Poznań-1.48 min
"green hell"- 8.38 min
Hockenheim -1.19 min
by evo7 rs
 
 
Michał1983 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 9
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 7:33 pm   

moze moje informacje nie są dla was wiarygodne . mozecie Mi wierzyc albo nie ja poprostu mowie to co słyszałem. Przez Holenderską Agencje tez pracowalem i jakos trafiłem dobze no ale nie stety mosiałem wyjechac do Polski . Bylem szukac tez na własną ręke ale sie nie udało co z tego ze J.Angielki znam dobze jak to nie pomogło szukalem dzień w dzień przes miesiac czasu no trudno az sie wkoncu poddałem :( Teraz mam zamiar wyjechac znowu przes agencje Delta Interim jest to Holenderska Agencja ale widze , ze chyba nikt o niej nie slyszal bo nie widze żadnych wpisow . Przepraszam jeżeli kogos uraziłem albo obraziłem . :033:
Ostatnio zmieniony przez Michał1983 Sob Paź 02, 2010 7:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
doktorlecker 
Gaduła


Wiek: 42
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 126
Skąd: s-Hertegonbosch
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 7:44 pm   

A Według Mnie To Brednie Piszesz. Bo Jesli by Tak Było To Takich Agencji w Holandii przybywało by Jak Grzybów Po Deszczu. Ja też osobiście bym założył, , sciągnoł ludzi, wzioł kase, i wywalił do Polski.:) Czysty pieniądz.:):)
_________________
Jak dobrze zrozumieć wreszcie, że życie nabiera dopiero wtedy sensu i znaczenia, gdy toczy się zgodnie z własnymi potrzebami, rytmem własnego oddechu, a przede wszystkim własnym wyobrażeniem
 
 
Michał1983 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 9
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 7:52 pm   

doktorlecker
Nie wiem o czym teraz piszesz :027: !! bo wyjechałes jak Filip z konopi ja Tu pisze o Polskich Agencjach a nie o Holenderskich !!!!!!!!!!!
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 8:11 pm   

własnie miałam napisac ,ze gdyby tak nie było , agencje nie rosłyby jak grzyby po deszczu . :033: No ale nie są to tez instytucje charytatywne i nikt nie mowi ze maja to robic za darmo ,tylko jak juz, to trzeba panowac nad biznesem ,nie wpuszczac ludzi w ,,maliny,, :039:
 
 
 
Michał1983 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 9
Wysłany: Sob Paź 02, 2010 9:00 pm   

:033: Dokladnie !!
 
 
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 3:41 pm   

Z ta bajeczka o tych 300 Euro to pewnie tak samo jak ze slynnym Radiem Erewan:

P: Czy to prawda, że w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają Mercedesy?
O: Prawda, ale z małymi poprawkami: nie w Moskwie tylko w Leningradzie, nie Mercedesy tylko rowery i nie rozdają tylko kradną.
_________________
" Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszlości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani prawa do przyszlości. " Józef Piłsudski.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Paź 08, 2010 6:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 8:19 pm   

kindzal napisał/a:
Z ta bajeczka o tych 300 Euro to pewnie tak samo jak ze slynnym Radiem Erewan:

P: Czy to prawda, że w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają Mercedesy?
O: Prawda, ale z małymi poprawkami: nie w Moskwie tylko w Leningradzie, nie Mercedesy tylko rowery i nie rozdają tylko kradną.

:043: :043: :043:
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
SnowFlake 
Poczatkujacy


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 30
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pon Paź 11, 2010 4:48 pm   

A ja dopowiem tak.

Ja rowniez jakies 3,5 roku temu mialam okazje przyjechac tu przez wlasnie taka agencje. Przeszlam przez wiele agencji, swoje widzialam i przezylam , byly i dobre chwile i kilku pamietnych ludzi.

Ciesze sie , ze mialam taka mozliwosc i stanac po jakims czasie na wlasne nogi i w koncu znalezc satysfakcjonujaca prace bez pomocy agencji . Kwestia checi , niestety w Holandii tak samo jak w Polsce jest wyscig szczurow , kryzys dotknal rowniez ekonomie holenderska i takie prawo ewolucji , ze niestety zeby cos miec to trzeba na to zapracowac i rozwijac sie, bo praca sama nikogo nie znajdzie.

Mozna tu przyjechac tymczasowo, ale na dluzsza mete takie zycie przez polskie agencje w Holandii czesto umozliwa normalne zycie i jego planowanie na dluzsza mete , tworzy pewnego rodzaju patologie , bo sporo ludzi przyjechalo tu , bo wszystko za nich bylo zalatwione, praca, ubezpieczenie, mieszkanie i ludziom sie ciezko otrzasnac, ze teraz jest czas na to zeby wziac los w swoje rece i przerwac swoje uczestnictwo w lancuchu ludzi wiecznie pokrzywdzonych .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group