NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Odzyskanie BPM-nietypowy problem
Autor Wiadomość
baculek1 
Poczatkujacy
baculek1

Wiek: 31
Dołączył: 01 Cze 2014
Posty: 2
Wysłany: Nie Cze 01, 2014 7:34 pm   Odzyskanie BPM-nietypowy problem

Witam wszystkich bardzo serdecznie. W ubiegły miesiącu zakupiłem auto z BPM w jednym z holenderskich komisów, warunkiem odzyskania BPM-u u tego sprzedawcy było zarejestrowanie auta na moją osobę. Zarejestrowałem auto na siebie tylko, że akurat skończyła mi się kilka dni temu ważność dowodu osobistego w którym miałem stary adres zameldowania i on widnieje na umowie holenderskiej . A po przerejstrowaniu w dowodzie rejestracyjnym jest adres mojego aktualnego zameldowania. Teraz kluczowe pytanie , czy może mi to w jakiś sposób przeszkodzić w odzyskaniu BPM, jeszcze raz dodam, że auto zarejestrowałem na siebie i właściciel tego komisu powiedział mi , że po okazaniu dowodu rejestracyjnego zwróci mi kase.Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi
Pozdrawiam
 
 
 
tomala 
Super gaduła


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 272
Skąd: lepiej nie wiedzieć
Wysłany: Pon Cze 02, 2014 10:01 am   

Skoro auto jest zarejestrowane na Ciebie to jest na Ciebie i adres nie ma tu nic do tego. Adres mozesz zmeniac czesto.
_________________
Analiza uryny może wykryć chorobę jednostki, analiza urny - chorobę całego społeczeństwa.
 
 
baculek1 
Poczatkujacy
baculek1

Wiek: 31
Dołączył: 01 Cze 2014
Posty: 2
Wysłany: Pon Cze 02, 2014 10:09 am   

tomala napisał/a:
Skoro auto jest zarejestrowane na Ciebie to jest na Ciebie i adres nie ma tu nic do tego. Adres mozesz zmeniac czesto.

Dzięki wielkie za odpowiedź, trochę mnie uspokoiłeś :)
Pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group