NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
APG JOBSWORLD LTD.
Autor Wiadomość
danadk 
Poczatkujacy

Dołączyła: 29 Paź 2010
Posty: 4
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 9:16 pm   

dostalam maila ze mam zaplacic za busa i nie ma mowy o tym ze ,ze sa nr tel do koordynatorow ,dla mnie to totalna sciema kto ma za duzo kasy niech im placi ,a pozniej nie placze
 
 
xtronets 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 1
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 9:52 pm   

Ja tez otrzymałem tego maila - umowę przedwstępna itp. w umowie pisze ze wpłaca się 50 zł za rezerwacje busa to z skąd ta panika. Ja jutro wysyłam papiery i zobaczymy co będzie dalej czy będą jakieś konkrety. Jak to oszuści to sie nie pojedzie i tyle a straszeniem 300 euro kary to sobie mogą dzieci mikołajem my na cyprze zrobimy im g...o ale to działa w dwie strony nam tez mogą skoczyć.

[ Dodano: Czw Lis 04, 2010 5:13 pm ]
A więc po 2 dniach od odesłania papierów do pani Barbary otrzymaliśmy wiadomość że czekają na przelew za busa , poza tym nie otrzymaliśmy żadnych informacji o tym gdzie będziemy pracować , mieszkać itp. Więc jest to konkretny wał i niech nikt się nie daje robić bo myślą że tu w Polsce same buraki mieszkają i każdego da się zrobić na 50 zł.
Odpisałem im meila jeszcze co o nich myślę to dostałem zwrotkę że nikt nie pracuje za darmo hyhyhy żenada....... :021:
 
 
 
danadk 
Poczatkujacy

Dołączyła: 29 Paź 2010
Posty: 4
Wysłany: Wto Lis 09, 2010 5:25 pm   

ja tez dostalam wiadomosc ze mam wplacic kase na busa moim autem nie mam prawa jechac , takie maja zasady otrzymalam w odpowiedzi na pytanie o swoj transport ,nic na temat miejsca pobytu a pytalam 2 razy, napisalam pani Barbarze ze na wycieczke krajoznawcza niech jada frajerzy.Mznowu nowe ogloszenie ze wyjazd jest 15 grudnia i jest mozliwy zjazd na swieta ,dla mnie to totalna sciema.
 
 
praca27 
Poczatkujacy
praca27

Wiek: 40
Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: polska
Wysłany: Sob Lis 13, 2010 1:18 pm   

U MNIE W MIESCIE JEST ICH BIURO<<<<>>>>>........

post edytowany nie uzywaj Caps Lock,a
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Lis 14, 2010 2:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asderty 
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2
Wysłany: Śro Lis 17, 2010 8:13 pm   

Zaryzykowal ktos ?wplacil kase?
 
 
rozkminiacz89 
Poczatkujacy
rozkminiacz89

Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 1
Wysłany: Śro Lis 17, 2010 8:43 pm   

też dostałem od nich odpowiedź ale nie można uzyskać żadnych informacji, telefon który podali ciągle jest wyłączony, a na stronie holandiapraca.fora są dodani do czarnej listy. ogólnie podejrzana sprawa. Ale jeśli ktoś wpłacił te kase to niech sie odezwie czy dostał jakąś odpowiedź od nich.
Ostatnio zmieniony przez rozkminiacz89 Śro Lis 17, 2010 8:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
asderty 
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 2
Wysłany: Czw Lis 18, 2010 7:14 pm   

no to by byl jakiś postęp. Dla mnie wyglądało na ok ale jak poczytałem to juz nie jest to takie świetne. Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group