NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania do kobiet...dziewczyn
Autor Wiadomość
.:Paco:. 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Wiek: 42
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 583
Wysłany: Śro Gru 08, 2010 9:34 pm   

mamqa - mam nadzieje,ze i z nia tak bedzie...takze cos delikatnego

jagodka - fajny pomysl ale obraczki pozniej przewaznie sa podobne wiec moze fakt wezme poprawke na siebie :029: a tak na serio cos delikatnego i eleganckiego wybiore
 
 
oczekująca 
Poczatkujacy

Dołączyła: 08 Gru 2010
Posty: 8
Wysłany: Pią Gru 10, 2010 5:36 pm   

nie przesadzajcie z taka ostrą krytyką paco!on pon prostu pyta o porade i nie liczy, że wybierzecie za niego tylko doradzicie.i nie sądzę zeby jego dziewczyna miała o to żal gdyby sie dowiedziała:0 Paco, moim zdaniem to, czy twoja przyszła żona będzie nosiła pierścionek zależy od tego, czy lubi nosić pierścionki, czy będzie jej praktycznie i wygodnie itp. to tak na codzień. ale na pewno będzie go zakładała na wyjścia, szczególne okazje, w dni,kiedy będzie sobie wspominać stare czasy...kobiety są sentymentalne;) dlatego myślę, że warto aby pierścionek zaręczynowy był w jej stylu. odradzam srebro bo nie jest tak trwałe jak złoto,typowego złota ja np nie lubię i myślę, że właśnie białe to najlepsza opcja. skoro jest delikatna wybierz coś subtelnego. mi z twoich propozycji bardzo spodobały się te 2 modele:
http://www.apart.pl/pl/szukaj,bizuteria,q,,,715
http://www.apart.pl/pl/szukaj,bizuteria,q,,,742
Powodzenia!
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Pią Gru 10, 2010 5:39 pm   

To co .:Paco:., na którym jesteś teraz etapie? Wybrany, kupiony czy wręczony? Liczę tu na jakąś notkę jak poszło.
_________________
Dumny Polak
 
 
rybcia13 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 115
Wysłany: Pią Gru 10, 2010 5:42 pm   

He he tez jestem ciekawa, czy mozesz napisac na ktory sie zdecydowales. Mi najbardziej podobal sie ten aparat.........715! Pozdrawiam
 
 
.:Paco:. 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Wiek: 42
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 583
Wysłany: Pią Gru 10, 2010 8:13 pm   

jso napisał/a:
To co .:Paco:., na którym jesteś teraz etapie? Wybrany, kupiony czy wręczony? Liczę tu na jakąś notkę jak poszło.


jeszcze jestem przed kupnem...17 lece do PL i juz mam umowionego jednego jubilera na piatek niedaleko mojego domu a w sobote robie rundke do aparta i kruka tak na zwiady zobaczyc co i jak...

a teraz na serio gdzie jestem - coz doszkalam sie o kamieniach ich klasach, barwach itd aby wiedziec na co zwracac uwage. Myslalem tez czy sie nie wybrac do Antwerpii aby kupic kamien i w PL dorobic sobie pierscionek - znajomy Belg powiedzial mi gdzie kupic i dobre ceny maja. Ale w tej opcji problem taki,ze nie do konca sam wiem jaki pierscionek - tzn nigdy az tak nie zwracalem uwagi na pierscionki takze nie potrafie osbie wyobrazic proporcji kamien/pierscionek i chyba zostawie to az do PL kiedy bede mogl zobaczyc na zywo bo w necie wszystko pieknie wyglada;)

Ale dzieki wielkie za doping:)....jso tylko bez spiewania "doooboju dobooooju oooo" :043: Na pewno powiem jak poszlo...planuje to pod koniec miesiaca w rocznice!

[ Dodano: Pią Gru 10, 2010 8:15 pm ]
rybcia13 napisał/a:
He he tez jestem ciekawa, czy mozesz napisac na ktory sie zdecydowales. Mi najbardziej podobal sie ten aparat.........715! Pozdrawiam


na pewno zdam relacje skoro czesc z was to interesuje...powiem szczerze to mile! :038:

i dzieki takim wypowiedziom i radom naprawde jestem coraz bardziej pozytywnie do tego nastawiony...jeszcze tylko musze wymyslec ten wieczor.

Kazdy robi oficjalna kolacje w restauracji a ja mysle aby cos innego...

[ Dodano: Pią Gru 10, 2010 8:16 pm ]
oczekująca napisał/a:
nie przesadzajcie z taka ostrą krytyką paco!on pon prostu pyta o porade i nie liczy, że wybierzecie za niego tylko doradzicie.i nie sądzę zeby jego dziewczyna miała o to żal gdyby sie dowiedziała:0 Paco, moim zdaniem to, czy twoja przyszła żona będzie nosiła pierścionek zależy od tego, czy lubi nosić pierścionki, czy będzie jej praktycznie i wygodnie itp. to tak na codzień. ale na pewno będzie go zakładała na wyjścia, szczególne okazje, w dni,kiedy będzie sobie wspominać stare czasy...kobiety są sentymentalne;) dlatego myślę, że warto aby pierścionek zaręczynowy był w jej stylu. odradzam srebro bo nie jest tak trwałe jak złoto,typowego złota ja np nie lubię i myślę, że właśnie białe to najlepsza opcja. skoro jest delikatna wybierz coś subtelnego. mi z twoich propozycji bardzo spodobały się te 2 modele:
http://www.apart.pl/pl/szukaj,bizuteria,q,,,715
http://www.apart.pl/pl/szukaj,bizuteria,q,,,742
Powodzenia!


Dzieki "Aniele strozu";)

[ Dodano: Wto Sty 18, 2011 3:06 pm ]
A wiec jak obiecalem...jednym slowem stalo sie:) I powiem szczerze zero stresu, super poszlo...postanowilem nie wykorzystywac wszystkich pomyslow tylko tak spokojniej. Zabralem moja juz narzeczona do Pizzerii (wiem, kazdy zapyta czemu nie super restauracja) ale w tej pizzerii wszystko sie zaczelo doklandie 3 lata temu i chcialem aby zaczelo sie od nowa! - fajna mala przytulna pizzeria przy politechnice. Ma swoj klima bo jest w piwnicach wiec wszystko wylozone ceglami, ladne swiatelka swiateczne zielen - doslownie jak kolacja na jakims zamku. Dalem jej zjesc i sie troche najesc bo sie obawialem,ze pozniej nic nie zje i mialem racje;) Na poczatek dalem jej maly drobiazl a pozniej album ze zdjeciami (zrobilem fajne kolaze, i wybralem ze wszystkich wspolnych wyjazdow fajne zdjecia). Co najwazniejsze przekaz byl taki na koniec,ze kazda strona w albumie to jeden rok naszego zwiazku i chodzi o to aby album zawieral cala nasza sage:) Tzn kazda kartka bedzie przedstawiac jeden rok i bedziemy widzieli jak nasz zwiazek sie zmienia/rozwija i jak my sie zmieniamy razem - na poczatek raptem 4 kartki;) ale album ma ich 100 :043: Od pocztaku zwiazku smialismy sie,ze mamy 3 letnia gwarancje jakby cos sie popsulo albo produkty (=kazde z nas) nie spelnialo oczekiwan mozna wymienic "na mlodszy model" wiec napisalem tekst o przedluzeniu gwarancji i dwa kwadraciki do zaznaczenia albo: o kolejne 3 lata albo dozywotnio - moze tutaj w tekscie nie brzmi to tak super ale wyszlo super. Ale wlasnie wtedy wyjalem pierscionek i poprosilem o zaznaczenie wlasciwego kwadracika i padly magiczne slowa. I tak wlasnie album podsumowuje nasz zwiazek...pokazuje nas od poczatku i zawiera "cyrograf=powiedziane TAK". Po oswiadczynach juz nic nie zjadla:P

Na koniec myslalem,ze jeszcze sobie gdzies pojdziemy ale tego juz bylo za wiele wiec przeszlismy sie na spacer do centrum a tam mialem zarezerwowany na noc apartament w Intercontinentalu i spedzilismy sobie noc w apartamencie wyslanym rozami z widowkiem z 30 pietra na podswietlona Warszawe:) a pozniej z rana siedzielismy w jacuzzi na 43 pietrze:D

Szczerze bardzo jestem zadowolony z tego jak to wszystko wyszlo i Ona tez.
jak wspomnialem stresu nie bylo...jedynie nastepnego dnia jak narzeczona powiedziala,ze musimy powiedziec rodzicom to wtedy mnie troche jakbym dostal cegla po glowie i dotarlo do mnie co sie stalo....tzn jak/czas powiedziec rodzicom;)

Pierscionek...wybralem ten:
http://www.apart.pl/pl/szukaj,bizuteria,q,,,715

byl najladniejszy a z rozmiarem i tak nie trafilem bo ma bardzo cieniutkie paluszki;)

Dziekuje wszytskim za pomoc i rady!!
Ostatnio zmieniony przez .:Paco:. Pią Gru 10, 2010 8:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bobik 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 1
Wysłany: Wto Sty 18, 2011 6:27 pm   

Gratulacje!
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Wto Sty 18, 2011 8:28 pm   

Gratuluję! Super to zrobiłeś. Do tego stopnia, że nie pokażę żonie Twojego opisu, bo by mi wyrzucała, że się tak ładnie nie postarałem :-( .
_________________
Dumny Polak
 
 
rybcia13 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 115
Wysłany: Wto Sty 18, 2011 8:42 pm   

Ja tez gratuluje!
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Wto Sty 18, 2011 9:20 pm   

.:Paco:., no i będziecie mieli cudowne wspomnienia :) Gratuluję :)
_________________
"Mam tylko jedno skrzydło
To prawie tak jak anioł"
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Śro Sty 19, 2011 12:56 pm   

paco, mozesz pisac romasidla albo scenariusze do tasiemcow, mysle ze w modzie na sukces ridge teg by lepiej nie zrobil;)
 
 
.:Paco:. 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Wiek: 42
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 583
Wysłany: Śro Sty 19, 2011 6:16 pm   

Dzieki wielkie wszystkim:)

jso w sumie to nei bylo nic wielkiego..generalnie jak o tym pomysle mysle,ze najlesze sa rzeczy proste zwyczjne - oczywiscie trzeba brac poprawke na ta druga osobe co lubi ale nie ma co przesadzac bo to ma byc magia chwili atmosfera...

jaogdka a moja pani od polskiego zawsze mi mowila,ze ona nie wie jak ja skoncze podstawowke i sie dostane do liceum:P
Ostatnio zmieniony przez .:Paco:. Śro Sty 19, 2011 6:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ailis 
Poczatkujacy

Dołączyła: 16 Sie 2017
Posty: 1
Wysłany: Śro Sie 16, 2017 11:43 am   

spam
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Śro Sie 16, 2017 5:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group