NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
uwaga na ksiegowa!!
Autor Wiadomość
darud 
Poczatkujacy

Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 9
Skąd: Tilburg
Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 11:31 pm   

Belasting cie nie bedzie scigal z powodu ze sie nie rozliczylas po 8 miesiacach, masz na to 5 lat wedlug mojej wiedzy. Jak ktos dlugo czeka na pieniadze to sa dwa wyjscie, albo do nich zadzwonic ( rozmowa tylko w jezyku holenderskim ), albo najnormalniej w swiecie do nich podjechac i wtedy po angielsku ci dokladnie powiedza na jakim etapie jest twoje rozliczenie :) .
PS. Aby zmienic numer konta w belastingu, ksiegowa nie potrzebuje twojego DIGI CODE, ja jestem w NL ponad 5 lat i go nie mam :) . Kazde legalne biuro rachunkowe w NL sygnuje rozliczenia swoim cyfrowym podpisem i w razie jakichkolwiek problemów nie trzeba szukac winnego, dlatego ja kozystam tylko z uslug takiego biura, w razie niejasnosci odsylam wszystkich do biura. A jak rozlicza sie u pani XXX i placi 5 E mniej bo jest taniej, ona was rozlicza waszym DIGI CODEM to tak jakby jej nie bylo :) . W razie zlego rozliczenia wy jestescie odpowiedzialni.
Pozdro dla rozważnych
_________________
Kto pyta nie błądzi :)
Ostatnio zmieniony przez darud Nie Wrz 30, 2012 11:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
A.M.
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 1
Wysłany: Nie Sty 25, 2015 5:30 pm   Re: uwaga na ksiegowa!!

Witam chcialabym sie odniesc do tego co Pan napisal nigdy w zyciu do urzedu skarbowego nie podawalam swojego nr konta. To sa bezpodstawne pomowienia za ktore tez mozna poniesc kare. Anna
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Sty 25, 2015 5:32 pm   

A.M. napisał/a:
To sa bezpodstawne pomowienia za ktore tez mozna poniesc kare. Anna


nie mozna bylo tego komentarza umiescic na forum 3 lata temu ? :119:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
2009ona2009
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 3
Wysłany: Wto Sty 27, 2015 7:30 pm   

Panni A.M, skad Pani wie ze ten ktos mial na mysli akurat Pania? Mysli Pani ze jest Pani jedyna ksiegowa "Ania z"?

Mysle ze winny sie tlumaczy. Mysle ze ma sie Pani z czego tlumaczyc bo oszukanych jest wiecej. zasiegnela Pani mojej porady o poczytaniu tego co o Pani pisza.

Ja mialam podobna syt. Zmiana nr konta, zmiana adresu w belastingu, zastrzezenie sobie praw co do wysylania listow(czyt. zeby zmienic adres w belastingu trzeba wyslac do nich list z wlasnym podpisem) to znaczy ze moj podpis zostal sfalszowany. Pieniadze ktore dostawalam co miesiac za toeslag poszly na zmieniony nr konta.

Oczywiscie po wielu tel. do Belastinguwyslali mi list z potwierdzonym nr konta na ktory poszly pieniadze i adres. Sprawa trafila do adwokata.

Jezeli jeszcze ktos ma problem z takim czyms, albo jego listy trafiaja na hiszpanski adres. kontaktujcie sie ze mna prywatnie. moze jest nas wiecej...


Swoja droga ku przestrodze. Nie rozliczajcie sie u ksiegowych bez KWK, ktore jest bardzo proste do sprawdzenia. kazda ksiegowa albo biuro rachunkowe ktore go nie posiada jest fikcyjne.Po drugie nigdy nie podawajcie swojego DIgidCode. Osoba ma wtedy dostep DO WSZYSTKIEGO w waszym belastingu.
Ostatnio zmieniony przez 2009ona2009 Wto Sty 27, 2015 7:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group