NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomysl na fajny i tani!!!URLOP!!
Autor Wiadomość
darkis 
Super gaduła

Pomógł: 5 razy
Wiek: 52
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 360
Skąd: Venlo-Nijmegen
Wysłany: Śro Lut 09, 2011 7:48 pm   Pomysl na fajny i tani!!!URLOP!!

WItam

Znalazlem bardzo fajna strone z bardzo tanimi biletami lotniczymi, moze sie komus przyda...


http://loter.pl/

pozdro :031: :031: :031: :031:
_________________
www.stalgorzow.pl
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Śro Lut 09, 2011 8:04 pm   

Bardziej praktyczna dla ludzi latających z Polski. Ja używam i polecam tą http://www.skyscanner.nl/
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Śro Lut 09, 2011 8:20 pm   

ja na zmiane http://www.vliegwinkel.nl/ z http://www.cheaptickets.nl/
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
Estamos 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 6 razy
Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 426
Skąd: provincie Utrecht...
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 8:50 pm   

A ja korzystając z waszej dyskusji wymyśliłem sobie wakacje.
Połowa maja, w Portugalii region Algarve.
Bilet na samolot sobie sam kupię.
Tylko mam kilka pytań:
- nie interesują mnie wakacje takie typowe plażowe. Owszem chciałbym 2-3 dni poleżeć na słońcu. Jednak chciałbym też troszkę tam pozwiedzać. Czy wynajęcie samochodu na okres około 6-8 dniaza 150 euro to dobry pomysł?
- inna kwestia. Korzystając z booking.com znalazłem hotele w interesującym mnie przedziale. Jednak mnie intryguje taka kwestia: czy w tamtym rejonie(jeśli ktoś był i wie naturalnie), można znaleźć coś na wzór agroturystyki? Lubie poznawać ludzi ich kulturę, zwyczaje a co mi da spanie w hotelu? Dlatego pytam czy jest szansa znaleźć coś u nie wiem rolnika od pomarańczy czy w jakiejść winnicy nocleg?
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 11:34 pm   

Estamos napisał/a:
nie interesują mnie wakacje takie typowe plażowe. Owszem chciałbym 2-3 dni poleżeć na słońcu. Jednak chciałbym też troszkę tam pozwiedzać. Czy wynajęcie samochodu na okres około 6-8 dniaza 150 euro to dobry pomysł?


Jak najbardziej, wielokrotnie tak właśnie robiłem, że gdzieś tanio leciałem, a na miejscu wypożyczałem samochód. Ryzyko tylko takie, że odbierając auto musisz upewnić się, że mają wynotowane wszystkie uszkodzenia. Niby proste zadanie, ale każde auto ma jakieś tam małe ryski, które nie wiadomo czy są zbyt małe aby zawracać sobie nimi głowę. A potem przez kilka m-cy się denerwujesz, czy wypożyczalnia Cię za to nie skasuje z karty kredytowej. Najlepiej tuż przed oddaniem obfotografować też auto, bo czasami ponoć sobie zmyślają nieistniejące uszkodzenia.
Weź tylko z dobrej wypożyczalni (najlepszą renomą cieszy się Hertz i Avis) lub lokalnej. Firmy, z którymi warto mieć się na baczności to Sixt, Budget i Europcar (choć to nie znaczy, że zawsze naciągają, ale mają niskie ceny, a za to są bardziej czepliwi). Na razie jednak nie miałem jakichś niespodzianek za wyjątkiem takiego incydentu:

(stroma górka, deszcz zaczął padać i zrobiło się nagle ślisko), co kosztowało 200e (wypożyczalnia Budget).
W Hertz można czasami jednak trafić nawet taniej niż w "tanich" wypożyczalniach.
_________________
Dumny Polak
 
 
turystazpolski 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 1
Wysłany: Pią Lut 18, 2011 12:02 pm   

Jeśli wybieracie się w Polskie góry lub w inne miejsce warto wcześniej dokonać rezerwacji noclegu. Np wybierając się do zakopanego warto wcześniej sprawdzić czy jest coś wolego. Ważnym czynnikiem na stronie w tym momencie staje się dostępność oraz możliwość rezerwacji online. Stronę którą polecam spełnia te wymagania aby się o tym przekonać sprawdź czy są jakieś wolne apartamenty w Zakopanem . Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez turystazpolski Pią Lut 18, 2011 12:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group