NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem islamskich imigrantów nas nie ominie.
Autor Wiadomość
misia0101 
Super gaduła


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 368
Skąd: Bikinibroek
Wysłany: Śro Lut 08, 2012 9:25 pm   

michaltg napisał/a:
chore sa tu te moralniaki w obronie muzlumanow przez panie.
moze wlasnie pracujecie dla ktorego i jest wyjatkowo dla Was mily co mydli Wam tak na prawde oczy i myslicie ze oni sa wszyscy tacy wporzo.
Widze glownie Jagode w obronie muzlumanow na niedzieli. Moje pytanko do Ciebie: czy Ty w ogole wychodzisz z domu ? Moze mieszkasz w jednej z tych lepszych dzielnic Hagi obok amsz alberta do pracy jezdzisz autem i tyle widzisz z tego co sie dzieje w Nl.
Ja pracuje z Holandrami mlodzi starsi i rozmawiamy o wszystkim. Tyle ile oni klna na muzlumanow to niemozliwe. Maja za kaxzdym razem argumenty.


Sorry kulne sie ze smiechu 3x :043: :043: :043: A ty pitola ile razy dziennie myjesz? Nie wiem czy to twoje ego (bo przeciez pracujesz z holendrami! Ojej!) czy glupota tak smierdzi??? Na polakow tez holendrzy maja argumenty, nawet nie wiesz co o tobie gadaja jak sie obrocisz. Tak, tak ciebie kochaja bo ty jestes bialy katolik z polski (na widac po PVV nie wszyscy nas kochaja...)
_________________
Ik Ben Er Klaar Voor.... trochę żółtego koloru na tym wiecznie szarym forum.
 
 
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Lut 08, 2012 9:34 pm   

michaltg napisał/a:
Tyle ile oni klna na muzlumanow to niemozliwe. Maja za kaxzdym razem argumenty.


Wilders stemmers zeker :043:
_________________
" Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszlości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani prawa do przyszlości. " Józef Piłsudski.
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Śro Lut 08, 2012 9:46 pm   

Michaltg :
Cytat:
.........Ja pracuje z Holandrami mlodzi starsi i rozmawiamy o wszystkim. Tyle ile oni klna na muzlumanow to niemozliwe. Maja za kaxzdym razem argumenty

az sie ucieszyłam ,bo wreszcie holendrzy klną na kogos mocniej niz na polaków :038:
a maja niestety powody i to bardzo powazne ,bo juz wkrotce bedzie w holandii wiecej obcokraj.najwiecej muzułmanów (rodziny mieszane)niz tubylców.
A tak poza tym to pracujesz z holendrami ,wiec o muzułmanach wiesz tyle co Ci opowiadaja inni a ile w tym prawdy ?-pewnie sam nie wiesz .
kindzal ino bez polytyki :033:
misia0101
Cytat:
Sorry kulne sie ze smiechu 3x A ty pitola ile razy dziennie myjesz? Nie wiem czy to twoje ego (bo przeciez pracujesz z holendrami! Ojej!) czy glupota tak smierdzi??? Na polakow tez holendrzy maja argumenty, nawet nie wiesz co o tobie gadaja jak sie obrocisz. Tak, tak ciebie kochaja bo ty jestes bialy katolik z polski (na widac po PVV nie wszyscy nas kochaja...)
_________________

ale Cie poniosło :082: Tez sie ukulałam z 3xxx z tego pitola :082:
Ostatnio zmieniony przez aknairam Śro Lut 08, 2012 10:12 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
michaltg 
Nieśmiały użytkownik
popcorn

Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 55
Wysłany: Śro Lut 08, 2012 10:09 pm   

Widze same kobiety w obronie muzlumanow. Zalosne i tyle ;]
 
 
kindzal 
Super gaduła


Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 229
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Lut 08, 2012 10:16 pm   

A ja widze, ze nie tylko bialy, Polak i katolik (chociaz moze troche przesadzilem z tym katolikiem bo jak widac, z ta miloscia do blizniego swego troszke na opak) to na dodatek jasnowidz???
_________________
" Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszlości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani prawa do przyszlości. " Józef Piłsudski.
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 7:34 am   

jagodka napisał/a:
michal, wcale nei wychodze z domu bo mnie maz arab lancuchami do kaloryfera przykul :P


Poległem ze śmiechu ... :043:

A tak na powaznie to nie ma co generalizować ...

Ktos kiedys pisał ze osoby rasy ciemnej ( tzn Czarnej ) to nieroby itp a mi własnie taki "Czarny" uratował "dupe"jak miałem spięcie z "Turkiem " przy 1 pobycie w NL

Jakis czas po - krył mnie przed kierownikiem jak zgubiłem czytnik zakladowy i wymyslił taka "bajke " ze nie musiałem placic 150 euro kary ... :033:

Wiec ludzie bez przesady z tym generalizowaniem :035:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
bea111 
Poczatkujacy


Dołączyła: 08 Wrz 2010
Posty: 28
Skąd: Friesland
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 1:25 pm   

Mnie tylko boli to,że mój mąż na kurs wpada po pracy urobiony,ręce zniszczone,a panowie z Iraku i Iranu pachniutcy,wypoczęci i zadowoleni z socjalu.paznokietki zrobione i co miesiac kilo przybywa.Laptopy za darmo z gminy dostali i jeszcze jeden ma pretensje,ze gmina nie zwróciła mu za bilety na samolot :074:
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 1:27 pm   

drogie kolezanki i koledzy, michal jest antymuzulmanki - nie wiem czy mu chodzi o religie czy o ludzi z krajow muzulmanskich czy tylko osoby o sniadej karnacji.. nic go nie przekona i jak osiolek bedzie szedl w zaparte nie majaj sam zadnych doswiadczen opierajac swoja opinie jedynie na slowach wspolpracownikow z fabryki.
czy mozna z kims takim dyskutowac? :)
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 2:22 pm   

bea111 napisał/a:
Mnie tylko boli to,że mój mąż na kurs wpada po pracy urobiony,ręce zniszczone,a panowie z Iraku i Iranu pachniutcy,wypoczęci i zadowoleni z socjalu.paznokietki zrobione i co miesiac kilo przybywa.Laptopy za darmo z gminy dostali i jeszcze jeden ma pretensje,ze gmina nie zwróciła mu za bilety na samolot :074:


Zal Ci, co ? Tez bys tak chciala ? No niestety azylanci sa na innych prawach. Na innych prawach sa tez Polacy, ktorzy lata temu wyemigrowali do Niemiec na zasadzie pochodzenia. Znam takich, ktorzy latami, nawet przez 20 lat ! pobieraja zasilki i do Polski jezdza tylko na "fuchy " , buduja domy i jezdza na wczasy do cieplych krajow. Tak ze ja tu bym sie nie czepiala narodowosci, bo Polak jak bedzie mial okazje tez skorzysta.
_________________
Fox- kolejny niechciany psiak do adopcji

https://www.olx.pl/oferta...html#eb5bd1b1c3
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 2:56 pm   

[b]michaltg[/b
Cytat:
Widze same kobiety w obronie muzlumanow. Zalosne i tyle ;]

musiało Ci cos zaszkodzic (moze ryz ,albo za duzo baraniny zjadłes :033: ) albo przezyłes jakąs traume ? Nie wiem juz czy Ty mowisz o muzułmanach jako o narodzie czy widzisz tam tylko facetów ,ktorych my kobiety bardzo ,,bronimy,,(z wiadomych dla Ciebie powodów) Otóz jestes w błedzie ,kobiety tam tez wystepuja i to całkiem ładne ! :039:
 
 
 
bea111 
Poczatkujacy


Dołączyła: 08 Wrz 2010
Posty: 28
Skąd: Friesland
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 7:07 pm   

Bronka:no jak bym chciala,to tez bym mogła na socjalu siedziec ale nie chce i napewno nie chciała bym być arabką,bo juz jedna znajoma arabka ostatnio dostała od swojego męża butelką w głowe..
Ostatnio zmieniony przez bea111 Czw Lut 09, 2012 7:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 7:34 pm   

bea111 napisał/a:
Bronka:no jak bym chciala,to tez bym mogła na socjalu siedziec ale nie chce


Tere fere... z rocznym stazem w Holandii na pewno bys nie mogla.

bea111 napisał/a:
i napewno nie chciała bym być arabką,bo juz jedna znajoma arabka ostatnio dostała od swojego męża butelką w głowe..


No a Polkom w ogole takie rzeczy sie nie przytafiaja... wiesz , daj juz sobie lepiej na wstrzymanie.
_________________
Fox- kolejny niechciany psiak do adopcji

https://www.olx.pl/oferta...html#eb5bd1b1c3
 
 
michaltg 
Nieśmiały użytkownik
popcorn

Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 55
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 9:23 pm   

jagodka napisał/a:
drogie kolezanki i koledzy, michal jest antymuzulmanki - nie wiem czy mu chodzi o religie czy o ludzi z krajow muzulmanskich czy tylko osoby o sniadej karnacji.. nic go nie przekona i jak osiolek bedzie szedl w zaparte nie majaj sam zadnych doswiadczen opierajac swoja opinie jedynie na slowach wspolpracownikow z fabryki.
czy mozna z kims takim dyskutowac? :)


mi sie jakos nie marzy Europa z islamem na czele. Chcialabys zeby Twoja corka kiedys wrocila do domu np. z Marokanczykiem ?

Niemcy Anglia Dania czy Szwecja to kraje gdzie multi-kulti sie nie sprawdzilo. 10 przykladowna krzyz o mega dobrze wyksztalconym muzlumanom mojego zdania o nich nie zmieni.

A co islam to taka porzadna relia i tak wesolo w niej jest ? Czemu moj najazd na muzlumaninow? Reprezentuja ta religie i tyle. euroislam.pl zapraszam czasem do poczytania.
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 10:26 pm   

lol piszecie naprawde bzdury..
bea ile TWOICH osobiscie znanych znajomych arabek dostalo od meza butelkami po glowie a ile nie-arabek? :030:

michal, z marokanczykiem to nie jakos nie lubie tej nacji ani facetow z egipta, tunezji i algierii :029:

a o tym euroislamie to mozesz sobie pisac, nie czytam takiego gowienka...

dziwie sie ze tak bardzo anty arabski/muzulmanski jestes a wildersa to chyba na swiniach za wies bys wywiozl.. powiedz, czym sie roznicie ...oprocz pracy i stylem fryzury? :036:
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 10:38 pm   

jagodka napisał/a:

dziwie sie ze tak bardzo anty arabski/muzulmanski jestes a wildersa to chyba na swiniach za wies bys wywiozl.. powiedz, czym sie roznicie ...oprocz pracy i stylem fryzury? :036:



Jagodka strzal w 10 tke :smile2me:
_________________
Fox- kolejny niechciany psiak do adopcji

https://www.olx.pl/oferta...html#eb5bd1b1c3
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group