NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem islamskich imigrantów nas nie ominie.
Autor Wiadomość
bea111 
Poczatkujacy


Dołączyła: 08 Wrz 2010
Posty: 28
Skąd: Friesland
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 11:04 pm   

bronka:a co mnie to obchodzi! żyje własnym życiem,pracujemy z mężem,mamy kasy tyle jak 4 socjale,tylko denerwuje mnie zachowanie panów wyznania islamskiego,że mają tupet domagać się więcej,więcej..nic nie robiąc..przebywam z nimi dwa razy w tygodniu.Na 14 osób na kursie,tylko my z mężem pracujemy i jesteśmy dumni z tego! stać nas na dużo więcej,dorabiamy się!Ja się rozwijam,gram w klubie tenisowym,kurs,pracuje,dzieci,nie jestem byle kim,zeby mi mówić:odpuść sobie..bo jestem kolejną osobą chcącą wykorzystywać?tu właśnie w Holandii znalazłam sens życia..maluję,sport,uczę się języka,pracuję,ludzie mnie szanują,znalazłam blisko profesjonalnych lekarzy dla mojej ciężko chorej córki!jestem dumna że tu jestem! i nikt nie będzie mi mówił,zebym sobie odpuściła!!!
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 11:12 pm   

bea111,

Cytat:
nikt nie będzie mi mówił,zebym sobie odpuściła!!!


ale ja powiem odpusc sobie!

zaloz nowy temat ,albo trzymaj sie tego ,kolejny post nie na temat ,edytuje :035:
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Lut 09, 2012 11:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bea111 
Poczatkujacy


Dołączyła: 08 Wrz 2010
Posty: 28
Skąd: Friesland
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 11:18 pm   

o.k odpuszczam..nie mam złych intencjii,staram sie pomóc zawsze w potrzebie,ale widze,że w kontrowensyjne dyskusje nie ma co sie wtrącać
Ostatnio zmieniony przez bea111 Czw Lut 09, 2012 11:26 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 10:04 am   

bea111
Cytat:

--------------------------------------------------------------------------------

Mnie tylko boli to,że mój mąż na kurs wpada po pracy urobiony,ręce zniszczone,a panowie z Iraku i Iranu pachniutcy,wypoczęci i zadowoleni z socjalu.paznokietki zrobione i co miesiac kilo przybywa.Laptopy za darmo z gminy dostali i jeszcze jeden ma pretensje,ze gmina nie zwróciła mu za bilety na samolot

....a dalej piszesz ,ze jestes szczesliwa ,masz co chcesz ,spełniasz sie zawodowo ,stac Cie na wszystko (czy tam prawie wszystko) a wypachniec sie, czy pazurki wypiłowac a juz kilo więcej w miesiąc :033: to juz pikuś (PAN)
Ci esz sie tym co masz -byle jak najdłuzej Niech Cie nie boli to co ma Pan z Iraku czy Iranu Bądz soba i to wszystko .
 
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Pią Lut 10, 2012 11:38 am   

bea111 napisał/a:
bronka:a co mnie to obchodzi! żyje własnym życiem,pracujemy z mężem,mamy kasy tyle jak 4 socjale,tylko denerwuje mnie zachowanie panów wyznania islamskiego,że mają tupet domagać się więcej,więcej..nic nie robiąc..przebywam z nimi dwa razy w tygodniu.Na 14 osób na kursie,tylko my z mężem pracujemy i jesteśmy dumni z tego! stać nas na dużo więcej,dorabiamy się!Ja się rozwijam,gram w klubie tenisowym,kurs,pracuje,dzieci,nie jestem byle kim,zeby mi mówić:odpuść sobie..bo jestem kolejną osobą chcącą wykorzystywać?tu właśnie w Holandii znalazłam sens życia..maluję,sport,uczę się języka,pracuję,ludzie mnie szanują,znalazłam blisko profesjonalnych lekarzy dla mojej ciężko chorej córki!jestem dumna że tu jestem! i nikt nie będzie mi mówił,zebym sobie odpuściła!!!


bea panowie wyznania ekhm...islamskiego
jak cie to w oczy kluje.... jedynei oni sa na zasilkach a panowie wyznania...chrzescijanskiego to juz nie sa? to juz oni nie maja basiory piwne ktorych nawet pasek nie da rady utrzymac, to nie oni sa tacy biedni ze az otyli i z tej otylosci sa dyskwalifikowanie do pracy? nie maja socjalow? nie spedzaja calych dni na dupie nic nei robiac a jednak maja pieniadze na jedzenie, na tv, picie, papierosy i utrzymanie kilku psow
(mialam sasiadke POLKE na socjalu ktora miala dwojke dzieci i w dzien bozegonarodzenia latala jak szalona po kruidvacie szukajac prezeny dla dzieci bo wczesniej nic nei kupila... za to stac ja bylo aby utrzymac rybki, kota, psa, chomika i kroliczka.... ja majac jednego kota uwazam ze to jest drogie a ona majac taki zwierzyniec...? i nie dawala im najtanszej karmy z AH)

bea puknij sie w glowke i otworz swoje oczeta szeroko prosze bo jak na razie to wybiorczo dostrzegasz pewne sprawy pomijajac szerokim lukiem reszte.
zal ci ze islamscy panowie wydaja pieniadze na paznokcie i ubrania a nie zal ze chrzescijanscy panowie wydaja na piwo. ja wole stac w autobusie obok pachnacega pana na socjalu niz piwnego pana na socjalu...
 
 
talyb 
Nieśmiały użytkownik


Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 82
Skąd: Brabant
Wysłany: Pią Sie 17, 2012 9:00 am   

Pijana Polka w ciąży zaatakowała muzułmanki w hidżabach


Będąca pod wpływem alkoholu ciężarna Polka zaatakowała dwie muzułmanki w hidżabach. Do incydentu doszło w pociągu, w hrabstwie Yorkshire, w północno-wschodniej Anglii.


Polka krzyczała m.in, aby muzułmanki wróciły do swojego kraju, bo "nikt ich tutaj nie chce". Chłopak, który towarzyszył przyszłej matce również rzucał obraźliwe komentarze w kierunku Brytyjek. Jednej z nich zdarł z głowy chustę.

Kiedy agresywną kobietę uspakajali strażnicy, ta zagroziła, że jeśli straci dziecko, to zabije jedną z muzułmanek.

Przesłuchanie kobiety i mężczyzny było możliwe dopiero następnego dnia, ponieważ wcześniej byli zbyt pijani.

Poszkodowane kobiety powiedziały, że wolą aby "wulgarni Polacy, którzy od kilku lat mieszkają w Anglii zrozumieli, że zrobili coś złego, a nie poszli do więzienia".

Mężczyzna wziął odpowiedzialność za swoje czyny jednak twierdzi, że nie miały one podłoża rasistowskiego.

Kobieta cudem uniknęła kary więzienia. Została skazana na trzy miesiące w zawieszeniu na rok i 120 godzin prac społecznych.

http://fakty.interia.pl/s...dzabach,1833103
Ostatnio zmieniony przez talyb Pią Sie 17, 2012 9:00 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Monitka 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączyła: 18 Paź 2012
Posty: 4
Wysłany: Nie Paź 21, 2012 8:21 am   

Dla mnie istota problemu to nie socjał pobierany, bo to przecież zależy od człowieka - jeśli ktoś jest robotny to będzie pracował, a ten który myśli że mu się wszystko należy będzie zasiłek pobierał.

Istota problemu to to, że muzułmanów jest co raz więcej i przez to, że czują, że rosną w siłę, a my im to nieco ułatwiamy, domagają się swoich praw. Obawa jest właśnie nie o pieniądze, a o to, że obca kultura tak łatwo daje się wejść w naszą i będzie próbowała być tą najważniejszą.
_________________
pozycjonowanie stron Katowice
 
 
janosik 
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 759
Wysłany: Pią Lis 30, 2012 11:41 am   

Matura z islamu:

YOUTUBE - oglądnij i skomentuj
_________________
IT IS BETTER TO FIGHT FOR SOMETHING THAN LIVE FOR NOTHING - GEN.PATTON

www.polstore.nl - strona poświęcona wspaniałej rasie jaką jest Długowłosy Owczarek Niemiecki
 
 
skasia
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 21
Wysłany: Pon Gru 03, 2012 8:37 am   

jak dla mnie, troszke za bardzo antyislamskie.
co do jezyka arabskiego, to wydaje mi sie nic zlego jesli dzieci mogly by sie uczyc dodatkowego jezyka. A jak mi sie wydaje to my "Polacy" tez chcemy aby polski jezyk byl w holenderskich szkolach.
Ponadto czlowiek czlowiekowi nie rowny w "naszej" religi tez sa zagorzali fanatycy. nie mozemy wszystkich wkladac do jesnego worka.
 
 
siemej 
Gaduła

Dołączyła: 02 Sty 2009
Posty: 158
Wysłany: Pią Gru 07, 2012 4:24 am   

http://wiadomosci.gazeta....zescijance.html

http://www.polskatimes.pl...t.html?cookie=1

http://natemat.pl/3623,ni...ch-w-tabloidzie

Dodam jeszcze, ze w Niemczech mowi sie juz iz niedlugo rdzenni mieszkancy Niemiec beda czuli sie u siebie jak goscie. Byc moze i "na wlasne zyczenie", ale dlaczego jest tak, ze w kraju (nie ma znaczenia jakim) do ktorego masowo emigruja muzlumanie nie maja oni poszanowania dla tradycji i kultury w danym kraju panujacych. Powiesz takiemu, ze zachowuje sie jak przyslowiowa malpa to posadzi cie o rasizm i obraze dla jego kultury i
religii. Ale jesli on ci powie, ze to ty zachowujesz sie jak ta malpa - g**no zrobisz. Panosza sie jak u siebie i chca z krajow europejskich zrobic swoja druga ojczyzne. Ty musisz poszanowac jego prawa, wyznanie, kulture, tradycje...ale oni twoja maja w dupie. Taka prawda.

Opinia wydana ogolnie. Wiec nie wyskakiwac mi tu z pojedynczymi przypadkami, bo ktos z Was kogos tam zna, kto taki nie jest. W koncu po jednostkowych obywatelach polskich zostalismy alkoholikami, cpunami i zlodziejami i kij wie kim jeszcze.


A tu jeszcze jedna ciekawostka: http://www.youtube.com/watch?v=KjlS-MeQ6jU
_________________
niewazne ile mamy....zawsze chcemy wiecej....
Ostatnio zmieniony przez siemej Pią Gru 07, 2012 4:46 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group