NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Wto Mar 08, 2011 8:42 pm
Samodzielne Rozliczenie podatku przez program!
Autor Wiadomość
Andrew00 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 4
Wysłany: Pon Mar 07, 2011 5:25 pm   Samodzielne Rozliczenie podatku przez program!

Utworzylem nowy temat, poniewaz krew mnie zalewa jak czytam te wypociny na poprzednim temacie. Dla nie doinformowanych: Forum jest od tego, aby ludzie szukajacy pomocy, mogli ją tu znaleźć a nie czytać brednie i wypociny czy tez ogloszenia cwaniaczków z Holandii lub Polski lub innego kraju, ktorzy, gdy nie zobaczą dopisanego postu: "Dobrze zaplace za pomoc" to nie pomogą. Jak bym chciał zabulić to bym poszedł do byle badziewnego biura zaplacil i czekal czy mnie skroja czy nie. Nie po to US w Holandii wymyslil programy do rozliczenia aby, zwykly szary czlowiek taki jak ja musial dorabiac beznadziejne biura zajmujące się zwrotem.

Jezyk programu jest zrozumialy, ale wymaga czasami pomocy innych, bardziej doświadczonych. Dlatego też poraz n-ty wychodzę z prośbą oraz zapytaniem:

gdzie wpisać kwoty z Jaaropgaafu:

- Loon Zorgverzekeringswet
- Ingehouden bijdrage Zorgverzekeringswet
i czy wogóle trzeba je wpisywać i jest w tym programie jakieś miejsce na to ?

W punkcie Te verrekenen bedragen są jakieś 3 opcje i w sumie tez nie wiem co tam zaznaczyć i czy nie tyczy się to przypadkiem tego co wyżej napisałem.

Pozdrawiam
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Mar 07, 2011 5:42 pm   

http://www.niedziela.nl/f...ghlight=#221739


przeciez to twoje po kiego wiec piszesz znow to samo
myslisz ze jak z postu na ktory nikt do tej pory nie zareagowal utworzysz nowy temat to znajdziesz na forum jeleni ktorzy ci to od razu wytlumacza ?
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Mar 07, 2011 5:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group