NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Digid Code
Autor Wiadomość
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 2:26 am   

No wszystko fajnie, ale co mam zrobić, kiedy mieszkam w chacie biura pośrednictwa i NIE jestem zameldowana??? Istnieje jakis sposób, by zdobyć digid?
 
 
mavd 
Mega gaduła

Pomogła: 45 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1134
Skąd: Hilversum
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 7:43 am   

Jesli nie jestes zameldowana nie dostaniesz Digi D


Monika
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 3:41 pm   

Odpowiednikiem DigiD dla tych, ktorzy nie posiadaja meldunku jest podpis elektroniczny.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Wto Mar 31, 2009 9:01 am   

Dzieki...tyle, że teraz to już nie wiem o co chodzi, bo w innym wątku przeczytalam, że DigiD to jest właśnie podpis elektroniczny. Jesli to nie to samo, to może ktoś ma link do strony od podpisu, a nie Digid-u? Z góry dziękuję za pomoc :)
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Wto Mar 31, 2009 10:43 am   

bagniaczka napisał/a:
Jesli to nie to samo, to może ktoś ma link do strony od podpisu, a nie Digid-u?


http://www.belastingdienst.nl/download/567.html
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Kwi 01, 2009 9:37 am   

Dzięki piękne :)
 
 
astynka 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Kwi 2008
Posty: 61
Skąd: Best
Wysłany: Sob Maj 02, 2009 9:05 am   

Hallo, a więc odświeżę ten temacik, ponieważ... No właśnie ponieważ już od miesiąca próbuje uaktywnić mój DigiD i nie mogę. Wyskakuje mi, że mam jakiś błąd, no włąśnie jakiś ale przecież tam tylko jest do wpisania bsn numer, adres i data i bach problem :088: a zaznacze, że mam meldunek od marca. A co najlepsze dwa tygodznie po meldunku mój chłopak otrzymał ten numer a ja nie.. :072:
_________________
Niebo ogarnia tych, co odeszli...
 
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Sob Maj 02, 2009 9:11 am   

Moze napisalas gdzies duza litera zamiast mala lub odwrotnie?Wtedy tez ukazuje sie blad.Jezeli nie dasz rady sie zalogowac,zarejestruj sie jeszcze raz,przysla Ci nowy kod.Ja tez tak zrobilam bo mi ciagle wyskakiwal blad i nie moglam dojsc do tego,co zrobilam zle.
 
 
astynka 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Kwi 2008
Posty: 61
Skąd: Best
Wysłany: Sob Maj 02, 2009 9:30 am   

Ja już próbowałam setki razy nawet osoby trzecie mi to wpisywały, bo myślałam, że ja ciągle gdzieś coś źle pisze... I co zaś ten sam komunikat... Próbuje zarejestrować się jeszcze raz i nici z tego nie idzie grrr...
_________________
Niebo ogarnia tych, co odeszli...
 
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Nie Maj 03, 2009 11:11 pm   

astynka napisał/a:
Ja już próbowałam setki razy nawet osoby trzecie mi to wpisywały, bo myślałam, że ja ciągle gdzieś coś źle pisze... I co zaś ten sam komunikat... Próbuje zarejestrować się jeszcze raz i nici z tego nie idzie grrr...


byc moze nie istniejesz jeszcze w systemie... tzn. kobinacja twojego BSN i adres... znajomi tez tak mieli... odczekali jakies 2 tygodnie i sprobowali ponownie... i tym razem z pozytywnym rezultatem...
 
 
gustav 
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 17
Skąd: Roelofarendsveen
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 1:45 pm   

hey.
A czy nie da się dostać tego numeru mailem lub smsem?
Esem przyszedł m,i tylko transactiecode.Dałem ciała i przeszedłem do Activeren,wybrałem
* U hebt een sms authenticatie uitbreiding aangevraagd
-po wpisaniu kodu i loginu 3x, mam wynik takowy:


Er is een fout opgetreden:
Uw DigiD inlogcode is geblokkeerd tot zondag 5 juli 2009 13:08:05. Wellicht hebt u meerdere malen een verkeerd wachtwoord ingevoerd. U kunt het na de blokkering opnieuw proberen. Als u uw wachtwoord bent vergeten, kunt u opnieuw een DigiD inlogcode aanvragen.

Po przejściu do aanvragen
Er is een fout opgetreden:
Uw DigiD is nog niet geactiveerd. U krijgt binnen vijf dagen na uw aanvraag een brief met activeringscode thuisgestuurd. Hiermee kunt u uw DigiD inlogcode activeren op www.digid.nl/activeren/.

Czy mimo tych błedów wyślą mi ten list?
pozdrawiam
 
 
jolcia88 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 17 Gru 2008
Posty: 190
Wysłany: Sob Lip 04, 2009 3:16 pm   

tak czy siak pewnie wysla Ci ten list i wtedy wejdziesz w activeren i wpiszesz wszystko no i kod z listu...jakby jednak cos nie dzialalo to daj znac :)
Ostatnio zmieniony przez jolcia88 Sob Lip 04, 2009 3:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
semilka 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 47
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 65
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 12:11 am   

gustav napisał/a:
hey.
A czy nie da się dostać tego numeru mailem lub smsem?
Esem przyszedł m,i tylko transactiecode.Dałem ciała i przeszedłem do Activeren,wybrałem
* U hebt een sms authenticatie uitbreiding aangevraagd
-po wpisaniu kodu i loginu 3x, mam wynik takowy:


Er is een fout opgetreden:
Uw DigiD inlogcode is geblokkeerd tot zondag 5 juli 2009 13:08:05. Wellicht hebt u meerdere malen een verkeerd wachtwoord ingevoerd. U kunt het na de blokkering opnieuw proberen. Als u uw wachtwoord bent vergeten, kunt u opnieuw een DigiD inlogcode aanvragen.

Po przejściu do aanvragen
Er is een fout opgetreden:
Uw DigiD is nog niet geactiveerd. U krijgt binnen vijf dagen na uw aanvraag een brief met activeringscode thuisgestuurd. Hiermee kunt u uw DigiD inlogcode activeren op www.digid.nl/activeren/.

Czy mimo tych błedów wyślą mi ten list?
pozdrawiam

Coś mi się wydaje, że źle się zarejestrowałeś, bo ten kod z telefonu się od razu wpisuje i wyskakuje potem informacja o liście który przyjdzie z kodem do aktywacji. Ten list przychodzi bardzo szybko bo w ciągu dwóch - trzech dni i wtedy się go aktywuje. Oczywiście wszelkie dane jakie wpisujesz do logowania są bardzo ważne i najlepiej je sobie zapisać, bo pamięć płata - figle.
_________________
pozdrawiam
semilka
 
 
mlodygniewny24 
Poczatkujacy

Wiek: 41
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 31
Skąd: Voorburg NL
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 11:55 am   

Witam ....

Posiadam juz ten numer DiGiD : to chyba o to chodzi

Persoonsnummers

A-Nummer: 1748961053
Burgerservicenummer: 264597746

Wsumie do czego on sluzy ??
to teraz juz moge sie nim poslugiwac ??
slyszalem ze tez mozna poprzez niego szukac pracy dla partnerki ...
 
 
 
szalona-22 
Poczatkujacy
szalona-22

Dołączyła: 19 Lut 2009
Posty: 12
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 12:12 pm   

hej , numer DIGID sluzy w Holandii praktycznie do wszystkiego, mozesz wszystkie sprawy urzedowe zalatwiac przez internet logujac sie za pomoca tego numeru.Ja rozliczalam sie zpodatku za pomoca numeru, staralam sie o substydie jak i logowalam sie na stronie UWV(zasilek dla bezrobotnych).Twoj numwe mosi posiadac login i haslo, ktore ty sam sobie wybierasz. Jesli skaldales wniosek o nadanie numeru digid , przyslali ci pewnie kod aktywacyjny, wtedy musisz wejsc na www.digid.nl i dokonac aktywacji(czyli wybrac haslo i login) dopiero wtedy bedziesz mogl z niego korzystac
WAZNE!!!!
Twojego numeru digid nie mozesz nikomu dawac, gdyz naprawde jest to bardzo wazny dokument za pmoca ktorego mozna naprawde sobie ufatwic zalatwianie spraw
Twoj szef czy tez biuro pracy tez nie moze znac twojego numeru!!!!
A jesli wpadnie w niepowolane rece moze ci ktos naprawde namieszac jak i narobic klopotow :039:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group