NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Digid Code
Autor Wiadomość
MiniSmurfin 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2008
Posty: 733
Skąd: Alphen a/d Rijn
Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 11:43 pm   

mlodygniewny24 napisał/a:
Witam ....

Posiadam juz ten numer DiGiD : to chyba o to chodzi

Persoonsnummers

A-Nummer: 1748961053
Burgerservicenummer: 264597746

Wsumie do czego on sluzy ??
to teraz juz moge sie nim poslugiwac ??
slyszalem ze tez mozna poprzez niego szukac pracy dla partnerki ...


A-Nummer to numer pod ktorym to widniejesz w gemeenten(urzad miejski) i jest tylko potrzebny do "komunikacji" pomiedzy Toba a urzedzem miejskim . Link
By zalatwiac wszystkie inne sprawy np w belastig to wtedy potrzebujesz DigiD.
Burgerservicenummer to nic innego jak Twoj Pesel.

Nie podawaj nigdy zadnych osobistych danych na forum
 
 
 
j.o.a.n.n.a 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączyła: 06 Wrz 2009
Posty: 3
  Wysłany: Pią Paź 16, 2009 2:18 pm   digid blokada

czy mógl by mi ktoś pomoc i podpowiedzieć czy mogę odblokować digid, wpisalam błędnie hasło i zablokowało . wiem ze mogę odblokoać wysyłając ale kod aktywacyjnyprzychodzi na adres pocztą ,a ja jestem juz w polsce może da w jakiś inny sposób. dzieki a podpowiedzi.
 
 
alfa 
Super gaduła

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 275
Wysłany: Pią Paź 16, 2009 9:15 pm   

Nie bardzo rozumiem kiedy Ci zablokowalo, czy przy aktywowaniu? Z reguly po kilkakrotnym blednym wpisaniu hasla nastepuje blokada na kilka godzin, moze sprobuj ponwnie jeszcze raz.
 
 
semilka 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 47
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 65
Wysłany: Sob Paź 17, 2009 11:45 am   Re: digid blokada

j.o.a.n.n.a napisał/a:
czy mógl by mi ktoś pomoc i podpowiedzieć czy mogę odblokować digid, wpisalam błędnie hasło i zablokowało . wiem ze mogę odblokoać wysyłając ale kod aktywacyjny przychodzi na adres pocztą ,a ja jestem juz w polsce może da w jakiś inny sposób. dzieki a podpowiedzi.

Odblokowanie następuje już następnego dnia i można dopiero wtedy dokument wysłać.
_________________
pozdrawiam
semilka
 
 
j.o.a.n.n.a 
Poczatkujacy

Wiek: 34
Dołączyła: 06 Wrz 2009
Posty: 3
Wysłany: Pon Paź 19, 2009 1:00 pm   

dzieki za odpowiedzi faktycznie odblokował się sam .
 
 
Waleczne serce 
Super gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 216
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 9:46 pm   Re: digid blokada

semilka napisał/a:
j.o.a.n.n.a napisał/a:
czy mógl by mi ktoś pomoc i podpowiedzieć czy mogę odblokować digid, wpisalam błędnie hasło i zablokowało . wiem ze mogę odblokoać wysyłając ale kod aktywacyjny przychodzi na adres pocztą ,a ja jestem juz w polsce może da w jakiś inny sposób. dzieki a podpowiedzi.

Odblokowanie następuje już następnego dnia i można dopiero wtedy dokument wysłać.


PO 10 min odblokowuje sie:P
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Nie Lut 28, 2010 6:36 pm   

a jak zmienic numer telefonu zeby sms przychodzil na inny numer?
 
 
calendargirl288 
Super gaduła

Pomogła: 7 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 314
Skąd: Amsterdam / Gliwice
Wysłany: Nie Lut 28, 2010 7:27 pm   

wejdź na DigiD.nl, kliknij w menu Mijn gegevens, każą ci się zalogować. Jak się zalogujesz, to wyświetlą się opcje i prawie na samym dole jest Telefoonnummer wijzigen. Jak tam klikniesz to musisz wpisać nowy numer. I kod aktywacyjny z listu z DigiD (ten sam, który wpisywałeś przy pierwszej aktywacji DigiD).
 
 
juleczka25 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 5
Skąd: Szczecin/Enschede
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 11:01 am   pomocy!!!

Mam pytanko.
Próbuje założyć mężowi Digid Code, mniej więcej wiem co i jak, ale orientujecie się czy można zrobić tak żeby ten list przyszedł do Polski lub ewentualnie na inny adres w Holandii niż jest się zameldowanym.

Dzięki i bardzo proszę o odpowiedź.
 
 
AnnaW 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 22 Paź 2006
Posty: 551
Skąd: Delft
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 11:21 am   

Digid code mozna tylko otrzymac na adres pod ktorym jest sie zameldowanym w Holandii, nie wiem natomiast jak sie maja rzeczy z wyslaniem kodu na adres w Polsce. Wiem tylko ze jak podasz na stronie intertowej adres pod ktorym nie jestes zameldowana to nie przejdziesz to nastepnej strony, bedziesz dostawala wiadomosc "error" bez wyjasnienia jaki jest powod odrzucenia twoich danych i tym sposobem nie otrzymasz kodu.
 
 
KKamil 
Gaduła

Wiek: 33
Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 128
Skąd: Wrocław / Eindhoven
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 11:55 am   

Witam.
Zapomniałem hasła do mojego Digid, wie ktoś jak je odzyskać? Klikam na stronie odzyskanie hasła, to wyskakuje mi aby wpisać login i personenummer ? Czym jest ten Personenummer?
 
 
mavd 
Mega gaduła

Pomogła: 45 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1134
Skąd: Hilversum
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 12:08 pm   

jesli zapomiales hasla to nie pozostaje nic innego jak raz jeszcze zlozyc ten wniosek o podpis digid

monika
 
 
skoviall 
Poczatkujacy
przedsiębiorca


Wiek: 38
Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 26
Skąd: Wrocław / Tilburg
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 11:32 pm   

witam, podłączę się do tematu///


potrzebuje podpis elektroniczny do złożenia wniosku o prawo jazdy w polsce, z tym ze potrzebny jest ten podpis jako plik. mam podpis w belastingu ale to tylko numer a ja potrzebuje to w formie pliku zeby zaladować do stronki gdzie składam formularz, o to prawko... czy idzie zdobyć ten podpis w formie pliku... w polsce wyrabiają podpis elektr. za 200 pln. niech bedzie to i nawet 500, tylko ze firma ktora robi podpis chce zweryfikować tożsamość, a co się z tym wiąże trzeba jechać do PL, dać odcisk palca, porobić zdjęcia i sie wylegitymować. Chce ominąć tą procedurę... nie mam czasu jechac do polski, będąc tam wyrobił bym sobie prawko przy okienku, a nie przez neta i nie potrzebny by mi był wtedy podpis elektr. czy ktoś wie cos ? pomocy
 
 
 
KKamil 
Gaduła

Wiek: 33
Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 128
Skąd: Wrocław / Eindhoven
Wysłany: Śro Sty 19, 2011 1:06 pm   

To po co w takim razie jest opcja "zapomniane hasło" ...
:119:
 
 
sylwia_lelystad 
Gaduła nad gadułami :-)
zajeta..xD


Pomogła: 13 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 10 Wrz 2009
Posty: 826
Skąd: Lelystad schiphol
Wysłany: Śro Sty 19, 2011 7:27 pm   

mavd napisał/a:
jesli zapomiales hasla to nie pozostaje nic innego jak raz jeszcze zlozyc ten wniosek o podpis digid

monika
Racja
:039:

"Gebruikersnaam of wachtwoord vergeten? Vraag opnieuw uw DigiD aan. Andere vraag? Kijk bij de veelgestelde vragen." - tak brzmi opcja zapomnianego hasla :)
_________________
...stoję, nic więcej i nic mniej niż człowiek
z każdą wadą i zaletą gotowa konsekwencje ponieść...
Ostatnio zmieniony przez sylwia_lelystad Śro Sty 19, 2011 7:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group