NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Śro Sty 23, 2013 8:55 pm
Zmiana konta bankowego.
Autor Wiadomość
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Wto Sie 20, 2013 11:40 am   

Ni i git :026: Nie wiedzialem, dzieki
 
 
feel_x 
Super gaduła
feel_x


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 305
Wysłany: Wto Sie 20, 2013 12:41 pm   

Wchodzac na konto internetowe juz mam wyswietlany swoj numer konta razem z iban. Nie wiem jedynie jak sie sprawa ma np z automatische incasso albo z przelewami np od pracodawcy. Nie wydaje mi sie zeby teraz trzeba bylo wszedzie uaktualniac numer. Wchodzac w ksiazke adresowa numery innych mam jeszcze po staremu. Wyczytalem ze banki maja same zaktualizować te numery i beda wyswietlane juz z iban. Pozyjemy zobaczymy.
Ostatnio zmieniony przez feel_x Wto Sie 20, 2013 12:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bartt85
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Sty 2013
Posty: 8
Wysłany: Pon Lut 24, 2014 8:49 am   

Nie wydaje mi się żeby księgowa mogła coś takiego zrobić, nawet jeżeli zmieniła nr konta podrabiając podpis to pieniądze od momentu złożenia wniosku przez stronę belasting są wstrzymane do momentu weryfikacji nowego nr konta.

Zmieniałem ostatnio nr konta i była to bardzo długa procedura.

1. Wniosek internetowy o zmianie nr konta (strona belasting po zalogowaniu przez digid)

2. Pieniądze nie zostały wysłane na stary nr konta. Zostały wstrzymane.

3. Po jakichś 3 tygodniach dostałem pismo, które musiałem podpisać i jeszcze raz ręcznie napisać mój nr konta.

4. Po jakichś dwóch tygodniach od momentu odesłania pisma zadzwoniłem do belasting i zapytałem jak długo jeszcze muszę czekać na pieniądze i urzędnik odpowiedział, że mają już moją sprawę zarejestrowaną i do 10ciu dni wszystkie moje pieniądze zostaną wypłacone.

5. Otrzymałem pieniądze na nowe konto. Sprawa trwała około dwóch miesięcy.
Ostatnio zmieniony przez Bartt85 Pon Lut 24, 2014 8:50 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group