NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Karta Ban-amro a aktywacja.
Autor Wiadomość
Marekk 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 9
Wysłany: Wto Lis 19, 2013 7:54 pm   Karta Ban-amro a aktywacja.

Witam
Jestem w Polsce ale mam jeszcze konto w Nl W abn amro. Jakis czas temu skonczyla sie waznosc mojej karty. Co mam teraz zrobic? Czy bank wyle mi ta karte pod adres pod ktorym mieszkalem w nl? Jak jzu bed emial ta karte to czy da sie ja jakos aktywowac z polski? np poprzez internet?
W Polsce w WBKU Nowa karte aktywowalem sobie zwyczajnei droga internetowa. A jak to wyglada z AMRO ?
 
 
bejb21 
Nieśmiały użytkownik
lulka21

Dołączyła: 06 Lut 2009
Posty: 65
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 8:54 am   

No wlasnie jestem w podobnej sytuacji tez chcialabym zatrzymac konto holenderskie bo jeszcze mam abonament za telefon. Pisalam do ABN Amro z zapytaniem co mam zrobic czy jest mozliwosc aktywowania karty w polsce lub przez internet no ale niestety do dnia dzisiejszego nie dostalam odpowiedzi.

[ Dodano: Pią Sty 10, 2014 9:54 am ]
Wlasnie przeczytalam na stronce abn amro ze jest mozliwosc aktywowania karty z polski tylko za posrednictwem tel trzeba do nich zadzwonic.
 
 
 
Jopasek 
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 40
Skąd: Uć
Wysłany: Śro Lut 19, 2014 6:19 pm   

pod jaki numer?
 
 
 
bejb21 
Nieśmiały użytkownik
lulka21

Dołączyła: 06 Lut 2009
Posty: 65
Wysłany: Pon Lut 24, 2014 8:10 am   aktywacja karty abn amro

Okazalo sie ze nie musialam telefonicznie aktywowac swojej karty poprostu jak przyszla nowa karta to musiualam ja aktywowac w bankomacie czyli poprostu zajsc do bankomatu wlozyc karte i wpisac swoj stary kod pin i to wszystko.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group