NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzatanie domow
Autor Wiadomość
Ewa P 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 546
Skąd: NL
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 3:38 pm   Sprzatanie domow

Hej, zaczynam wkrotce prace przy sprztaniu domow prywatnych i zastanawiam sie jaka jest stawka. Bardzo prosze o odpowiedz osoby ktore juz sprzataja w Holandii , ile normalnie kasuje sie za sprzatanie domkow? czy jest to kwota od pokoju, czy caly dom (bo przeciez domy sa roznej wielkosci)
Z gory dziekuje
Pozdrawiam
 
 
polka 
Poczatkujacy
roxana

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 25
Skąd: polska
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 3:47 pm   

To zalezy w jakiej czesci Holandi bedziesz sprzatala .Placa od domu >Np. w Utrechcie i okolicy placa 10 euro za godzine ,a nawet 12,5 to zalezy ,czesto do sprzatania dochodzi prasowanie ,jest mniej wiecej 3-4 godz. dziennie w jednym domu. Slyszalam ze w okolicach Den Haag placa 8-9 euroza godz.Powodzenia
 
 
Ewa P 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 546
Skąd: NL
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 3:48 pm   

Bardzo dziekuje za odpowiedz :) ) i czekam jeszcze na inne opinie :) ))
 
 
polka 
Poczatkujacy
roxana

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 25
Skąd: polska
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 3:57 pm   

Jezeli chcesz wiecej wiedziec to praca jest niezbyt ciezka .Jezeli chcesz zarobic to mozesz miec 3-4 domow dziennie .Mieszkania sa zazwyczaj czyste ,nie pucujesz wszystkiego raz tygodniu do blysku ,dokladnie musisz sprzatac lazienki i toalety >Holendrzy nie maja regalow pelnych krysztalow.Mieszkania sa urzadzane lekko i przestronnie
 
 
Ewa P 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 546
Skąd: NL
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 3:59 pm   

dziekuje za pomoc :)
 
 
madziuska84
Poczatkujacy

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 38
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 4:58 pm   

w okolicach Rotterdamu placą 10-12.5 euro za godzine.Ale ustal sobie z potencjalnym pracodawcą na początku po obejrzeniu domu ile trzeba Ci czasu na sprzątnięcie tego domu,ustal równiez ze bedziesz sprzątac standardowo czyli odkurzanie,kurze,lazienka i kuchnia,powiedz tez ze prasowac mozesz dodatkowo albo w zamian np.tego ze nie zetrzesz kurzu,tak samo jest z myciem okien.RADA nigdy nie pokazuj holendrowi ze masz za duzo czasu i robisz duzo więcej w tym czasie co go ustalilas,zmniejszą Ci ilosc godzin,i caly czas bedą wymyslali jakies bzdury az w koncu zrezygnujesz bo nie bedziesz mogla sobie dac rady.Dlatego to pisze bo sprzątam tu juz bardzo dlugo i wiem cos na ten temat.POWODZENIA CI Zyczę
 
 
Ewa P 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 546
Skąd: NL
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 5:23 pm   

Dzieki :)
 
 
ejszi 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 35
Skąd: Dordrecht
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 5:06 pm   

CZESC wszystkim mam pytanko . Sprzatacie domy przez jakies biuro??? Czy same szukalysci klientow?? Ja bardzo chcialabym sprzatac domy i biura, mieszkam w Dordrechcie 16 km od Rotterdamu. Szukam wlasnie takiej pracy poniewaz niejestem dyspozycyjna caly dzien bo mam synka i musze go zawozic do szkoly i odbierac z niej. Jak znacie jakies biura, ktore oferuja taka prace to wdzieczna bym byla za pomoc lub inne informacje. Piszcie. Pozdrawiam Ania :039:
_________________
ejszi
 
 
 
Ewa P 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 546
Skąd: NL
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 6:04 pm   

Wiesz, ja tez szukam tego typu pracy poniewaz, nie jestem dyspozycyjna caly czas. Jesli chodzi o biura , to jakos nie jestm przekonana, dlatego wpadlam na pomysl, abu porozwieszac ogloszenia w miescie z propozycja sprzatania domow. Zamiescilam wczoraj pierwsze, no i na razie nic.Ale to tylko jeden dzien. I wiesz, czesto w supermarketach znajdziesz tablice z ogloszeniami, tam rowniez mozna zamiescic swoje.
Pozdrawiam
 
 
marekrebel 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 4
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 8:36 pm   

:061: praca jest dobra .zalozenie firmy kosztuje 57 eu.podstawa to jezyk nl meldunek i bsn.pozrawiam
_________________
marek
 
 
mandarynka 
Poczatkujacy
Mandarynka

Wiek: 42
Dołączyła: 14 Sty 2007
Posty: 22
Skąd: den Haag
Wysłany: Czw Mar 06, 2008 9:30 am   

wolaj minimum 10e !!
_________________
Mandarynka
 
 
 
AnetaS 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Cze 2008
Posty: 2
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 2:54 pm   

Witam ! ja też aktualnie szukam pracy, interesuje mnie sprzątanie domów itp. na terenie Amsterdamu lub w okolicach. Z góry dzieki Pozdrawiam :)
 
 
PES34 
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 9
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 6:20 pm   

czy mozną sobie załatwić sprzątanie mieszkań przez jakieś biuro, pośrednika?najlepiej w polsce
 
 
parsi 
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 3
Wysłany: Pią Cze 06, 2008 11:09 am   

Chcialbym spytac, czy po podpisaniu "Umowy o skierowaniu do pracy za granicą" mam mozliowośc rezygnacji jeszcze przed wyjazdem i czy w zwiazku z ta rezygnacja poniose jakies koszty? Pozdrawiam.
 
 
miumi 
Poczatkujacy

Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 6:17 pm   

ogloszenia o poszukiwaniu pracy
na tablicy prosze umieszczac
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Paź 24, 2009 7:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group