NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzatanie domow
Autor Wiadomość
kula_ula
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 27
Wysłany: Sob Kwi 09, 2016 5:10 pm   

Zrobiłam tam, wyciagnełam i położyłam na krzesle obok.
Od tego momentu nie ma bielizny na wierzchu. To samo jak ciuchy lezaly po schodach i odkładałam do własciwych pokoi, rowniez skonczylo sie walanie ubrań wszędzie.

Kobieta rozumie, że potrzeba więcej czasu na sprzatanie, ale facet niekoniecznie.
Ostatnio zmieniony przez kula_ula Sob Kwi 09, 2016 7:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hera 
MODERATOR
Hera


Pomogła: 8 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 952
Wysłany: Sob Kwi 09, 2016 11:28 pm   

Stijn napisał/a:
wszedzie w Holandii nalezy pracowac sprawnie

Pracować sprawnie to nie znaczy zapierd**** na akord jak ruski samochodzik za cenę swojego zdrowia.
Generalnie to miałam zacytować więcej Twojego posta, ale nie chce mi się. Za to powiem tak - wciąż są ludzie (czytaj POLACY, bo zaobserwowałam to właśnie u Polaków), którzy przyjeżdżają do Holandii tylko po to, by zapierniczać po 15h dziennie za 8,80 przy taśmie podkręconej na maksa. Boją się odezwać ze za szybko, boją się upomnieć o pauzę czy nawet wyjście do toalety bo teamleader krzywo spojrzy. Tacy ludzie robią krzywdę sobie i całej reszcie potencjalnych pracowników. Trzeba się choć odrobinę cenić.

Przepraszam za off-topic

Kula_ula, powiedz otwarcie swoim pracodawcom ile czasu spędzasz sprzątając ich dom, albo poproś o zakres obowiązków.
Ja sprzątałam u pani, która tydzień w tydzień pisała mi na kartce co tego dnia mam zrobić i jasne było, że tylko na te czynności mam poświęcić te 3h.
Inna pani zawsze pytała czy mogę przeznaczyć ekstra dzień na umycie okien i jeśli mogłam to przychodziłam ekstra i ekstra miałam zapłacone.
Zasady proste i jasne. Nie ma tu żadnej postawy roszczeniowej
_________________
Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło
Gdy cię walnie życia pięść
Nigdy nie poddawaj się dzisiaj nie jest łatwo
Jutro będzie lepszy dzień
 
 
mycha13
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Sty 2017
Posty: 1
Wysłany: Sob Sty 21, 2017 6:31 pm   

Witam, mam pytanie orientuje się ktoś jak wygląda kwestia sprzątania domów prywatnych w okolicach Alphen aan de rijn bądź Leiden? Łatwo znaleźć zlecenia czy może być ciężko? Będę wdzięczna za odpowiedź :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group