NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzatanie domow
Autor Wiadomość
buuba 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 28 Maj 2009
Posty: 67
Skąd: holandia/opolskie
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 7:23 am   

czesiag100, masz rację tak jak wcześniej pisałam im więcej tym lepiej! Jeszcze to że smycz8, ma ulotki w języku angielskim może spróbujcie kogoś znaleźć kto by wam to napisał po holendersku może będzie większy odzew trzeba próbować różnych rzeczy aha no i też zależy gdzie roznosicie te ulotki tzn. na jakich osiedlach koleżanka mi zawsze radziła tak że musi mi się podobać dane osiedle jeżeli nie to nie wrzucać szukać dalej no i skutkowało nie wiem co mogłabym wam jeszcze poradzić! Powodzenia! :039:
 
 
zanecia000 
Poczatkujacy
zanecia000

Dołączyła: 09 Wrz 2008
Posty: 3
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 5:21 pm   

na forum nie umieszczamy ogloszen
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Paź 18, 2010 6:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
blebleuu 
Poczatkujacy

Dołączyła: 26 Lut 2011
Posty: 21
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 11:25 am   

Kochane koleżanki!! :039: Poradźcie mi Jak się dogadujecie w pracy? Czy bez znajomości języka angielskiego, niemieckiego czy holenderskiego mam jakieś szanse??????? Proszę Was o wsparcie!!!! :088:
_________________
Jak długo trwa minuta, zależy od tego po której stronie drzwi toalety się znajdujesz!!!
(Prawo Balaniego)
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Sie 05, 2011 2:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 12:25 pm   

Mysle ze masz jezeli bedziesz znac jezyk francuski i bedziesz sprzatac dla francuzow.
Istniejej jeszcze inna mozliwosc - znajac arabski mozesz sprzatac dla arabow.

Innej mozliwosci nei widze.

No chyba ze..... ktos Cie zatrudni do sprzatania na tzw klucze gdzie nie bedziesz miec kontaktu z wlascicielami domow ale i tu istnieje male ryzyko ze taki holender nie zechce Cie zatrudnic bo nie zrozumiec co napisal na liscie spraw do zrobienia lub gdy cos zapodziejesz a on nie bedzie mugl tego znalesc ani z Toba sie dogadac gdzie to polozylas.

Ah zapomnialam o innej opcji - sprzatanie dla polakow! :)
 
 
gibon 
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 37
Wysłany: Sob Sie 06, 2011 12:15 am   

post usuniety

moze nie wiesz, ale na forum nie umieszczamy ogloszen
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Sie 06, 2011 12:26 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
martuś 
Poczatkujacy

Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 43
Wysłany: Pią Paź 14, 2011 4:13 pm   

witam dziewczyny napiszcie jaki stawki teraz sa,uległy zmianie?pozdrawiam :039:
 
 
martuś 
Poczatkujacy

Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 43
Wysłany: Pią Paź 14, 2011 5:47 pm   

dzieki za odpowiedz ,a czy wystawia tobie fakture czy sa to pieniadze do reki?
 
 
olek1063 
Gaduła

Dołączył: 01 Sty 2012
Posty: 111
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 5:28 pm   

Powiedźcie mi - jakby chłopak sprzątał miałoby to rację bytu? :083:
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 6:38 pm   

olek1063, zwlaszcza "jakby sprzatal "to czemu nie mialo by racji bytu ?
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
olek1063 
Gaduła

Dołączył: 01 Sty 2012
Posty: 111
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 7:32 pm   

baileys napisał/a:
olek1063, zwlaszcza "jakby sprzatal "to czemu nie mialo by racji bytu ?


Jakoś przyjęło się, że od sprzątania powinna być kobieta. Cóż u siebie w domu chodzę w rękawicach i sprzątam, więc dlaczego by nie wyjść z tym do ludzi. Z Easy English są jakieś szanse, aby mieć klientów?
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 9:27 pm   

Ja ci moge powiedziec czy u mni emialbys szanse:
tak.

Dalabym ci szanse sprzatac mieszkanie ale jezeli bys sie nie sprawdzil to tak sama jakby to byla kobieta - podziekowalabym ci za prace.

Prawde mowiac to chyba bym wolala miec pana sprzatacza niz pania sprzataczke bo wiem ze jesli napisze na kartce co ma zrobic to wiem ze by nie sprzatal na skroty tylko wszystko zrobil tak jak prosze.
 
 
olek1063 
Gaduła

Dołączył: 01 Sty 2012
Posty: 111
Wysłany: Nie Sty 01, 2012 10:17 pm   

jagodka napisał/a:
Ja ci moge powiedziec czy u mni emialbys szanse:
tak.

Dalabym ci szanse sprzatac mieszkanie ale jezeli bys sie nie sprawdzil to tak sama jakby to byla kobieta - podziekowalabym ci za prace.

Prawde mowiac to chyba bym wolala miec pana sprzatacza niz pania sprzataczke bo wiem ze jesli napisze na kartce co ma zrobic to wiem ze by nie sprzatal na skroty tylko wszystko zrobil tak jak prosze.


Dzięki za odpowiedź!

Czy warto w takim ogłoszeniu umieszczać stawkę za godzinę, czy zaproponować po obejrzeniu domu? Myślicie, że dodatkowa usługa (extra paid) wyprowadzanie psa również by się sprawdziła?
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Pon Sty 02, 2012 9:40 am   

stawka mysle ze jest mniej wiecej wszedzie taka sama wiec nie weim czy zrobi to jakas roznice w ogloszeniu.

po obejrzeniu domu mozesz zasugerowac ilosc godzin ile bedziesz musial spedzic sprzatajac ten dom choc ludzie moga sami zdecydowac ze chca abys zrobil to w czasi przez ich wyznaczonym,

wyprowadzanie psa zawsze sie przyda tylko nie wiem czy jest to naprawde mozliwe... bpo czy to chcesz robic co dzien czy tylko w dniach kiedy jestes w tym domu? jezeli uzgodnisz ze zrobisz to co dzien to musisz spojrzec realistycznie czy bedziesz mogl przyjechac np z drugiego konca miasta wy wyjsc z psem na ta godzine, czy ci sie to oplaci jezlei znow bedziesz musial wracac by sprzatac inny dom
 
 
misia0101 
Super gaduła


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 368
Skąd: Bikinibroek
Wysłany: Pon Sty 02, 2012 3:16 pm   

Moj znajomy (mezczyzna) wlasciwie znam 2 facetow co sprzatali domy i.... naprawde dobrze zarabial.
Ten pierwszy po 3 latach zrezygnowal ze wzgledow prywatnych i wrocil do polski na stale - przy czym sprzatanie domow bylo jego zajeciem od 12.00 (do 12.00 rozwozil gazety) nigdzie indziej nie podejmowal pracy.
Pan nr 2 zdobyl tyle kwater prywatnych ze koniec koncow zajmowali sie sprzataniem w 2 osoby ON i jego zona. U nich szlo na tyle dobrze ze po 5 latach sprzatania kupili sobie dom (na hipoteke) i teraz z wlasnych oszczednosci go remontuja (bez bouwdepo).

Takze mezczyzni jak najbardziej moga sprzatac!
_________________
Ik Ben Er Klaar Voor.... trochę żółtego koloru na tym wiecznie szarym forum.
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Pon Sty 02, 2012 5:28 pm   

.Mezczyzni sa mile widziani do sprzatan np biur w godzinach pozno nocnych czy wczesnie rano - to bezpieczneij dla mezczyzny w takich godzinach samemu jechac do pracy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group