NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzatanie domow
Autor Wiadomość
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Gru 05, 2012 4:24 pm   

kacperos99, uwazasz to za stary post ?

Cytat:

Wto Sty 03, 2012 4:14 pm
Ja sprzątałam domy w okolicach Lisse, Hillegom. Minimalna stawka to 10 euro/h, ale jeżeli pracujesz już dłużej i masz rekomendacje to dostaniesz nawet 15 euro.


od stycznia nadal tyle placa za sprzatanie
 
 
kacperos99
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 3
Wysłany: Pią Gru 07, 2012 10:03 pm   

Paka :)
Proszę serdecznie jeszczę parę osób które ogarniaja ten temat na wypowiedzenie się w tej kwestii.Mam bardzo duże predyspozycje na tematy związane prowadzeniu działalności gosp. (4 lata firma) i się sypło, długi itp. Mam możliwość wyjazdu na prywatne mieszkanie do kolegi tylko nie bardzo jestem zdecydowany żeby jechać ponieważ boje się że nei wypali , jak sie uda to później sam sbie dam radę, ale nie jestem tak przekonany do tego że to sprzątanie jest takie kolorowe. Proszę o troszkę więcej rad. Dziękuję z góry :)
 
 
beataw 
Gaduła
beataw

Pomogła: 1 raz
Wiek: 45
Dołączyła: 23 Sty 2009
Posty: 146
Wysłany: Pon Mar 04, 2013 9:08 pm   

czytam juz te troche stare posty i widze ze piszecie tam ze 12-15 euro na godzine jest na sprzataniu a bylo to nawet w 2008 roku wg postów , u nas 10 euro nawet czasami niechca dac ....najlepiej to robic za 8 euro.Od stycznia zazadalam 12 euro to prawie wszyscy sie zgodzili ale nie powiem zeby sie cieszyli
wiec chyba to zalezy od regionu
 
 
wiolka1707
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 3
Wysłany: Wto Kwi 30, 2013 3:54 pm   

ogloszenie usuniete
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Kwi 30, 2013 4:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gromak 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 41
Dołączył: 14 Gru 2012
Posty: 78
Skąd: Tilburg
Wysłany: Wto Kwi 30, 2013 4:17 pm   

wiolka1707 napisał/a:
mój holenderski jest tragiczny czy mógłby mi ktoś pomóc ,pokierowac czy wspólnie dzięki z góry


Nie sądzę. To forum a nie dział z ogłoszeniami. Poza tym z taką reklamą to co najwyżej możesz posprzątać swój dom.
 
 
Jolanda125
Poczatkujacy
Aga

Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 2
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 3:49 pm   

Witam
, czy na ulotce można napisać że znam słabo angielski?
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Sie 12, 2013 5:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 6:19 pm   

Jolanda125 napisał/a:
Witam
czy na ulotce można napisać że znam słabo angielski?



Papier wszystko przyjmie , ale moim zdaniem lepiej napisz ze jestes pracowita sumienna dyzpozycyjna niz ze znasz slabo j.angielski

Pisz jesli znasz podstawy jezyka komunikatywnie i jestes w stanie sie dogadac inaczej bym sie tym nie chwalila

.....co to za ulotka ?
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Jolanda125
Poczatkujacy
Aga

Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 2
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 7:55 pm   

Ulotka z treścią że posprzątam dom ,umyję okna ......chciałam je powrzucać do skrzynek.
Kiepsko u mnie z angielskim,na miejscu bym się jakoś dogadała ,trochę może ze słownikiem,ale przez tel....nie chcę żeby się wystraszyli na początku,dlatego myślałam żeby napisać że znam słabo angielski.
 
 
kula_ula
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 27
Wysłany: Pią Kwi 08, 2016 8:59 am   

Hej!,

Ja tez sprzatam jeden dom. Dostaje za 2,5 h, mimo ze siedze czasami 3 h.
Poza tym cały czas czuję, że oni myślą, że ja mogę w godzinę umyc okna, odkurzyc, wytrzec kurze, umyc lazienki...

Co do zaufania, to klucze zaczeli zostawiać mi po paru wizytach. Pierwszego razu byłam już zostawiona sama, po jakiejś półtorej godzinie pracy aby dokonczyć resztę.
Ja ze swojej strony też mialam ograniczne zaufanie do nich.

Ogólnie nie wiem czy są zadowoleni, bo nic nie mowią.
Czy jeżeli nie będą to mi powiedzą?

Aaa i mam pytanie: czy miałyście przypadek, że montowali w domach kamery?
Ostatnio zmieniony przez kula_ula Pią Kwi 08, 2016 11:16 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Hera 
MODERATOR
Hera


Pomogła: 8 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 952
Wysłany: Pią Kwi 08, 2016 11:54 pm   

kula_ula napisał/a:
Hej!,

Ja tez sprzatam jeden dom. Dostaje za 2,5 h, mimo ze siedze czasami 3 h.
Poza tym cały czas czuję, że oni myślą, że ja mogę w godzinę umyc okna, odkurzyc, wytrzec kurze, umyc lazienki...

Tak osobiście mi się wydaje że dajesz się wykorzystywać. Skoro płacą za 2,5h to pracuj 2,5h a nie 3... Z pracodawcą musisz się dogadać. To naturalne ze w 2,5 czy 3h nie dasz rady wysprzątać ca lego domu wraz z umyciem okien. Albo sprzątasz, albo myjesz dom. Wiem o czym mówię, bo sama sprzątałam przez rok w kilku domach.
Powiedz jasno pracodawcy ze zostajesz te pół godziny dłużej i albo ci za to zapłacą albo po prostu czegoś nie zrobisz i wychodzisz po 2,5h. Nie jesteś robotem....

Ludzie, sami dajecie sie wykorzystywać a potem macie pretensje do bóg wie kogo...
_________________
Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło
Gdy cię walnie życia pięść
Nigdy nie poddawaj się dzisiaj nie jest łatwo
Jutro będzie lepszy dzień
 
 
Stijn
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Lut 2015
Posty: 15
Wysłany: Sob Kwi 09, 2016 3:04 am   

kula_ula napisał/a:
Hej!,

Ja tez sprzatam jeden dom. Dostaje za 2,5 h, mimo ze siedze czasami 3 h.
Poza tym cały czas czuję, że oni myślą, że ja mogę w godzinę umyc okna, odkurzyc, wytrzec kurze, umyc lazienki...


wszedzie w Holandii nalezy pracowac sprawnie


Hera napisał/a:
Tak osobiście mi się wydaje że dajesz się wykorzystywać. Skoro płacą za 2,5h to pracuj 2,5h a nie 3... Z pracodawcą musisz się dogadać. To naturalne ze w 2,5 czy 3h nie dasz rady wysprzątać ca lego domu wraz z umyciem okien. Albo sprzątasz, albo myjesz dom. Wiem o czym mówię, bo sama sprzątałam przez rok w kilku domach.
Powiedz jasno pracodawcy ze zostajesz te pół godziny dłużej i albo ci za to zapłacą albo po prostu czegoś nie zrobisz i wychodzisz po 2,5h. Nie jesteś robotem....


postawa rozszeniowa zwykle konczy sie natychmiastowym wypowiedzeniem, czasami rowniez natychmiastowa eksmisja na ulice

po prostu jesli ktos ma dwie lewe rece do pracy to nie wybiera sie do Europy
 
 
seemija
Gaduła

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 142
Wysłany: Sob Kwi 09, 2016 7:54 am   

Stijn napisał/a:
postawa rozszeniowa zwykle konczy sie natychmiastowym wypowiedzeniem, czasami rowniez natychmiastowa eksmisja na ulice

po prostu jesli ktos ma dwie lewe rece do pracy to nie wybiera sie do Europy


Boze
:119:
mam nadzieje ze nie masz zadnych pracownikow pod soba
to ze czegos nie da sie zrobic w okreslonym czasie nie znaczy o lewiznie (kazdy ocenia wg siebie) a o tym ze sie nie da, jesli mam ogarnac caly dom z podlogami (u nich nie wiem czemu listwy podlogowe liczy sie osobno :D ) to nie zdaze w tym czasie zrobic prasowania i umyc okien, proste
wiec jesli mam ograniczony czas to mowie ze zrobie to to i to
a jesli chca cos dodatkowo to dodatkowo placa, proste.
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Sob Kwi 09, 2016 2:42 pm   

Stijn,

Cytat:
postawa rozszeniowa zwykle konczy sie natychmiastowym wypowiedzeniem, czasami rowniez natychmiastowa eksmisja na ulice


Bez przesady ,sprzatanie domow , to nie pakowalnia miesa przy tasmie ,gdzie trzeba sie uwijac jak w ukropie , a jesli nie nadazasz to wypad !

Nikt jej nie bedzie poganial ,moze pracowac swoim rytmem

Cytat:
czy miałyście przypadek, że montowali w domach kamery?

przy tobie montowali ? czy przyszlas pracowac do takiego domu gdzie kamery byly juz zamontowane.
Gospodarze sa u siebie i jak dla mnie ,moga miec monitoring nawet calego domu ,lacznie z wlasnym sraczem :035:
wplywa to jakos na twoja prace samopoczucie ? jesli tak, to zmien prace ,niestety , psychika moze tego nie wytrzymac
ale jesli jestes uczciwa, to nie powinno to miec znaczenia .
 
 
kula_ula
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 27
Wysłany: Sob Kwi 09, 2016 4:32 pm   

Nie jestem leniwa, pracuję swoim tempem i staram się zrobić wszystko jak należy. Czasami jeszcze układam ubrania, ścielę łóżka i dlatego tyle schodzi.
Nikt nie okreslił mi co mam robić konkretnie, mam po prostu posprzątać dom więc robię to tak jakbym robiła u siebie.
Czasami mają jakieś specjalne "zlecenie", typu umycie okien właśnie czy drzwi.

Co do kamer to mam takie przeczucie, że są, ale jestem uczciwa więc zwisa mi to...

A powiedzcie co robić gdy jak odkurzam to pod łóżkiem leżą np. stringi?Zostawić je tam?I jak szuflady są pootwierane, pozamykać czy zostawić?Wiem, że głupie pytania, ale to jest moj pierwszy dom.

I czy powiedzą mi, że są niezadowoleni?

Jaki macie system komunikacji?Ja pisze wiadomosc kiedy i kiedy przychodzę i tyle.

[ Dodano: Sob Kwi 09, 2016 4:37 pm ]
Stijn napisał/a:
kula_ula napisał/a:
Hej!,

Ja tez sprzatam jeden dom. Dostaje za 2,5 h, mimo ze siedze czasami 3 h.
Poza tym cały czas czuję, że oni myślą, że ja mogę w godzinę umyc okna, odkurzyc, wytrzec kurze, umyc lazienki...


wszedzie w Holandii nalezy pracowac sprawnie


Hera napisał/a:
Tak osobiście mi się wydaje że dajesz się wykorzystywać. Skoro płacą za 2,5h to pracuj 2,5h a nie 3... Z pracodawcą musisz się dogadać. To naturalne ze w 2,5 czy 3h nie dasz rady wysprzątać ca lego domu wraz z umyciem okien. Albo sprzątasz, albo myjesz dom. Wiem o czym mówię, bo sama sprzątałam przez rok w kilku domach.
Powiedz jasno pracodawcy ze zostajesz te pół godziny dłużej i albo ci za to zapłacą albo po prostu czegoś nie zrobisz i wychodzisz po 2,5h. Nie jesteś robotem....


postawa rozszeniowa zwykle konczy sie natychmiastowym wypowiedzeniem, czasami rowniez natychmiastowa eksmisja na ulice

po prostu jesli ktos ma dwie lewe rece do pracy to nie wybiera sie do Europy


Ja nie przyjechałam DO Europy, bo z niej POCHODZĘ! Ty nie?
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Sob Kwi 09, 2016 4:54 pm   

kula_ula napisał/a:
A powiedzcie co robić gdy jak odkurzam to pod łóżkiem leżą np. stringi?Zostawić je tam?I jak szuflady są pootwierane, pozamykać czy zostawić?Wiem, że głupie pytania, ale to jest moj pierwszy dom.


Moze sprawdzaja cie czy jestes dokladna? :119:
majtek nie zostawiaj ,wyciagnij poloz w takim miejscu ,zeby byly widoczne np. na zascielonym wyrku .w ten sposob dasz im delikatnie do zrozumienia ze nie musisz ogladac ich bielizny :036:
blaty szafek poprzecieraj z kurzu i pozamykaj .
Jesli beda niezadowoleni to powiedza ,zebys wiecej nie przychodzila .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group