NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
All in to work
Autor Wiadomość
mikaja887 
Poczatkujacy

Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 4
Wysłany: Czw Maj 12, 2011 6:27 pm   All in to work

Witam. Czy zna ktoś, lub słyszał jakieś opinie na temat biura All in to work?
Siedziba mieście sie w Roosendal. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
 
 
fufu1979 
Nieśmiały użytkownik
Ello

Pomogła: 1 raz
Wiek: 44
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 72
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Czw Maj 12, 2011 8:57 pm   

Czesc co do tego uitzentbureau moge powiedziec,ze nie jest to az takie zle biuro.No musisz i tak ich sprawdzac co do wyplat ale to biuro jest jeszcze wmiare uczciwe,czasem myla sie co do wyplat np.wysla na konto mniej kasy lub wiecej.Nie jest zle wiec moge polecic.Jesli ktos bedzie odradzal ci to biuro po prostu nie sluchaj ja zalatwialam prace moim znajomym po przez to biuro i nie nazekaja.hotel do ktorego pewnie sie dostaniesz nie jest zle a calkiem calkiem bylam i widzialam ja mieszkalam na hotelu ale innym wiec porownalam i jest ten Hotel o niebo lepszy niz ten gdzie mieszkalam a i nie pobieraja duzo.Koordynatorka jest Benia i powiem tyle ze jesli ty jestes dobrym pracownikiem to masz prace a i jest kobieta ok.Zalatwic z nia mozesz wiele spraw.Wiadomo ze nie zawsze ma czas ale nie ma z nia problemow.Moj znajomy obibok dostawal tyle szans ze nie jeden by chcial i to Benia zalatwiala.Wiec nie musisz sie bac.Powodzonka zycze i pozdrawiam :039: .Jesli masz jakies pytania po prostu napisz odpowiem sama chcialam pracowac przez to biuro ale w firmie zjawila sie pierwsza koordynatorka z pollux(patolux) i wybralam pierwsze lepsze (i tu popelnilam blad ogromny).
_________________
fatima
 
 
kubus_223 
Poczatkujacy
Poland

Wiek: 41
Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 13
Skąd: kraków/belgia
Wysłany: Pią Maj 13, 2011 6:54 pm   czyli

pff czy to jest to sama firma http://www.all-works.pl/ ?
_________________
zaufanie jest dobre ,ale kontrola lepsza. J.Stalin
Ostatnio zmieniony przez kubus_223 Pią Maj 13, 2011 9:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mikaja887 
Poczatkujacy

Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 4
Wysłany: Sob Maj 14, 2011 11:15 pm   

fufu1979 dziękuję bardzo za odpowiedz. Powiem, że na dzien dobry Benia zrobila na nas tak pozytywne wrazenie, ze biuro zyskalo u nas 90% zaufania, no ale wiadomo, ze roznie to faktycznie bywa, wiec wolalam sie upewnic :)
kubus_223 strona ktora podales jest do biura Allworks, ja sie pytalam o biuro All in to work. To chyba jednak nie to samo :p
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 11:53 am   

mikaja887 napisał/a:
Powiem, że na dzien dobry Benia zrobila na nas tak pozytywne wrazenie, ze biuro zyskalo u nas 90% zaufania, no ale wiadomo, ze roznie to faktycznie bywa, wiec wolalam sie upewnic


Witam,

Panie w biurze podczas "Naboru" przeważnie robią pozytywne wrażenie , sytuacji zmienia sie czasem o 180 stopni przy wypłacie 1 tyg itp ...

Oczywiście nie jest to reguła i może jeszcze są jacyś W PORZĄDKU Koordynatorzy ( ja juz mam 4 w firmie i powiem szczerze że OBECNY jest najbardziej słowny i daje radę oby tylko sie nie zmienił za szybko ... :029: )
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Amcia 
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 4
Wysłany: Czw Maj 19, 2011 4:03 pm   

fufu1979 napisał/a:
Czesc co do tego uitzentbureau moge powiedziec,ze nie jest to az takie zle biuro.No musisz i tak ich sprawdzac co do wyplat ale to biuro jest jeszcze wmiare uczciwe,czasem myla sie co do wyplat np.wysla na konto mniej kasy lub wiecej.Nie jest zle wiec moge polecic.Jesli ktos bedzie odradzal ci to biuro po prostu nie sluchaj ja zalatwialam prace moim znajomym po przez to biuro i nie nazekaja.hotel do ktorego pewnie sie dostaniesz nie jest zle a calkiem calkiem bylam i widzialam ja mieszkalam na hotelu ale innym wiec porownalam i jest ten Hotel o niebo lepszy niz ten gdzie mieszkalam a i nie pobieraja duzo.Koordynatorka jest Benia i powiem tyle ze jesli ty jestes dobrym pracownikiem to masz prace a i jest kobieta ok.Zalatwic z nia mozesz wiele spraw.Wiadomo ze nie zawsze ma czas ale nie ma z nia problemow.Moj znajomy obibok dostawal tyle szans ze nie jeden by chcial i to Benia zalatwiala.Wiec nie musisz sie bac.Powodzonka zycze i pozdrawiam :039: .Jesli masz jakies pytania po prostu napisz odpowiem sama chcialam pracowac przez to biuro ale w firmie zjawila sie pierwsza koordynatorka z pollux(patolux) i wybralam pierwsze lepsze (i tu popelnilam blad ogromny).

Mogłabyś podać stronę tego biura? Wybieramy się w 3osobowej paczce do pracy ;)
Dziękuję za opinie i za adres! :039:
 
 
mikaja887 
Poczatkujacy

Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 4
Wysłany: Czw Maj 19, 2011 9:06 pm   

No coz. Bylismy wczoraj w tym biurze. Zaproponowano nam "pokoj". Pies w polskiej budzie ma wiecej miejsca niz bylo w tym pokoju. Grzecznie odmowilismy. Pan Wincent naklonil nas, abysmy zostawili nasze auto pod biurem i pojechali razem z nim (jego bmw x6 !! ) obejrzec pokoj na "hotelu". Wystarczajacy pokoj wedlug miemania All in to 4 gole sciany i kran wystajacy ze sciany. Oczywiscie zrezygnowalismy. Gdy Pan Wincent odwiozl nas pod biuro (zabierajac nas wczensiej na 'mala wycieczke krajoznawcza"), po tym jak odmowilismy mu pracy (bo nie mieli dla nas innego mieszkania) zastalismy nasze auto z rozbita szyba, a po zajrzeniu do srodka okazalo sie, ze nas okradziono!!!! Pewnosci nie mamy kto to zrobil. jedyne co mozemy powiedziec, ani pan Wincent, ani koles ktory mu towarzyszyl, ani pani Benia nie byli juz mili i uprzejmi jak na poczatku. Najprowdopodobniej chodzilo o zastraszenie nas, abysmy jednak pozostali w ich biurze. Reszte dopiszcie sobie sami.

SZCZERZE ODRADZAMY BIURA ALL IN TO WORK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Czw Maj 19, 2011 9:20 pm   

mikaja887 napisał/a:
zastalismy nasze auto z rozbita szyba, a po zajrzeniu do srodka okazalo sie, ze nas okradziono!!!!


Oczywiście sprawę zgłosiliście na policję ???
mikaja887 napisał/a:
o mozemy powiedziec, ani pan Wincent, ani koles ktory mu towarzyszyl, ani pani Benia nie byli juz mili i uprzejmi jak na poczatku.


Hmmm a czy ja o tym nie pisałem kilka postów wyżej ... :072:

Tak z ciekawości auto zostawiliście pod biurem które znajdowało sie na uboczu czy w centrum jakiegoś miasta ???

Troszkę ta historia jak z "NIe do wiary " ale współczuje wybitej szyby ... :119:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
mikaja887 
Poczatkujacy

Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 4
Wysłany: Pią Maj 20, 2011 4:52 pm   

Jasne, ze sprawe zglosilismy na policje. Jedyne co "mile" panie policjantki nam pomogly to podaly nr do kolesia ktory moze nam wstawic nowa szybe-dzisiaj 510euro, jesli w dniu jutrzejszym to za szybke 399e. Nawet nikogo nie wyslaly na miejsce zdarzenia. Nic, zero reakcji! Bylam w ciezkim szoku...

Biuro miesci w samym centrum Roosendaal! 15 metrow za biurem zaczyna sie pasaz, jest parking podziemny (na ktorym wczesniej zostawilismy auto - ale tym razem wincent i benia namawiali nas abysmy zostawili auto zaraz za biurem, a my naiwni posluchalismy)

Zastanawia nas, dlaczego wincent namawial zebysmy jechali jego autem obejrzec mieszkanie,skoro gdyby wszystko bylo w porzadku to mielismy sie od razu wprowadzic,a wszystkie nasze rzeczy byly w naszym aucie,pod biurem...
 
 
tomkodiabel 
Poczatkujacy
Serdecznie witam

Wiek: 48
Dołączył: 19 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: raciborz
Wysłany: Pią Maj 20, 2011 9:10 pm   

Cos mi sie nie wydaje moja kolezanka ktora wypowiadala sie juz tu zalatwila mi prace w tym biurze i sobie chwalilem,owszem mialem na poczatku zle warunki mieszkaniowe i bylo tez o tym glosno w mediach ale potem mieszkalem w hotelu widzialem jak wszystko sie zmienia i ladnieje.Nie ma luxusow ale wiezcie mi teraz jest fajnie i nie jest zle.Byly tez na poczatku problemy z kasa ale zalatwilem to z Benia uprzejmie i bylo ok.Nawet pytalem w zwiazkach zawodowych bo moja kolezanka jest zapisana.Wiadomo ze nie jest tak uczciwe jak kazdy by chcial ale nie jest zle a i nie znam wcale jezyka obcego wiec czego sie moge spodziewac?Z Geba nigdy i nigdzie nie zmiesci sie.Ja powiedzialem uczciwie ze musze jechac do domu i musze konczyc wspolprace,powiedzialem ze milo mi sie pracowlo.Bylem dobrym pracownikiem i mnie chwalili nie zawalalem pracy a to jest naj wazniejsze.Jesli cos sie dzialo powiadamialem wczesniej i nie bylo problemu.A z Wincentem tez mozna sie dogadac jesli sie chce.Nie wiem jaka byla przyczyna tego co wam sie przytrafilo i szczerze wspolczuje.to biuro nie bylo dla mnie zle ale nie chcialbym trafic do biura holland contrakting oni sa na prawde zlodziejskim biurem wiec porownujac to milion razy wolalbym pracowac do All ina niz do Hollanda.Pozdrawiam serdecznie.Powodzonka wszystkim zycze.
_________________
Przyjaciol poznaje sie w biedzie
 
 
kodzak
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 2
  Wysłany: Czw Sty 19, 2012 8:14 pm   chwila prawdy

ludzie nie sluchajcie tych bzdetow ze niby ta firma jest ok to sa jakies fanabeje moze zaczne od tego ze szefem firmy jest turek ktury jak tylko moze to was oszuka godzin nie ma dwa dni pracujesz trzy siedzisz do tego 70 euro transport nawet jak chodzisz na piechote bo mieszkasz blisko pracy to terz placisz samo to nie mowiac juz ze wyplaty nie sa na czas caly czas jakies problemy albo za malo wyplacone musisz chodzic upominac sie o swoje to jeszcze kordynatorki caly czas sciema albo powiedza czeba do wincenta on wyjasni wincent to szef a on ci powie musisz paczec konto i tak paczysz dwa tygodnie puzniej nastepne dwa chodzisz do biura powrucmy do kordynatorek zaczniemy od beni to jest osoba ktura na poczatku zeby cie sciagnac do tego piekla bedzie bardzo mila i przekonywujaca a jak juz sie znajdziesz na miejscu i cos bendzie nie tak i sie odezwiesz to uslyszysz jak ci sie nie podopa to wracaj do polski po drugie oficjalnie muwi swoim przydupasa ze nie nawidzi polakow samo za siebie mowi nastepny aniolek wicka to aneta ta gra na dwa fronty jak nie ma kolo niej benki to bedzie twoim naleprzym kumplem ale tylko niech znajdzie sie koloniej benia ss to zaraz sie przeistoczy w twojego wroga co moge jeszcze dodac nie wyjezdzajcie do tej firmy lepie poszukajcie gdzie indziej polecam pran przynajmniej warunki sa przejzyste i nie ma sciemy jak mowia tak jest to co tu wypisuja ze niby jest ok to prawdo podobnie przydupasy benki sami rozumiecie tacy zawsze napisza ze jest ok juz nie bende dodawal co dzieje sie w niekturych zakladach gdzie marokance sa kierownikami i gdzie pracuja nasze dziewczyny nie jedna byla molestowana tak powiem i nie uzyskaly zadnej pomocy od swoich kordynatorek tez kobiet i jak nie chcialy wiecej jechac juz tam do pracy to jak zwykle uslyszaly nie podoba sie do polski tak wiec szczeze odradzam i szczeze tez to opisuje zebyscie sie nie nabrali na mile slowa jeszcze dodam kierowca wicka to terz turek ktury na samym poczatku cie tu przywita oczywiscie jak jestes kobieta to na poczatku bendzie milutki nawet bendzie ci chcial pomuc zebys miala godziny ale oczywiscie nic za darmo
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Czw Sty 19, 2012 8:33 pm   

Cytat:
kodzak
Ło Mamusiu Kocha - Panie wez sie za ortografie - bo nie wiem czy ten post to podpucha czy dyktando w przeciwna strone... :073:

Psss
Jak masz dysortografie to przepraszam a jak nie to do NAUKI POLSKIEGO :029:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Sty 19, 2012 9:07 pm   

Beny.rac,
Cytat:
Jak masz dysortografie to przepraszam


nie przepraszaj bo moim zdaniem nie masz za co ! niech przeprasza i pasowieje ten ktory dal upust swemu grafomanstwu

jest tyle sposobow, by sprawdzic pisownie , ze nawet dyslektyk lub najwiekszy gamon co z ortografia jest na bakier , moze poprawic bledy ortograficzne ,nim umiesci post na forum

i prosze mi tu nie pisac ze sie czepiam :035:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
fufu1979 
Nieśmiały użytkownik
Ello

Pomogła: 1 raz
Wiek: 44
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 72
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 10:38 pm   All in

Te kozak przeginasz sam jestes przydupasem no nie dziwie sie ze juz nie pracujesz po przez to biuro bo pewnie to ty chlales na hotelu,cpales i wszczynales awantury co?No i takie osoby sie eliminuje.Chlopie nie pracowalam przez to biuro ale przez Pollux(Patolux) i szczera prawda juz nigdy wiecej.Wiem co sie dzieje na hotelu mam znajomych tam,nie dawno byla policja i prawda jest taka szukali narkotykow coz gdyby dobrze szukali to na pewno by znalezli ale wczesniej dane osoby dostaly cynk i pochowaly.A w Meat frends pracowalam nie stety teraz duuzo dobrych takze pracownikow traci prace.A Benia nie jest taka zla jak ja opisujesz ja ja widzialam raz i mam dobre zdanie o niej.Czego sie spodziewasz stawki 15e netto i mieszkania z jacizzi?Takowe sa w Eu-People(a raczej byly w 2009r.)nie wiem jak teraz.Bylam w tym hotelu i na prawde sa fajne warunki.Wiec wracaj do polski i nie sciemniaj.Jesli jestes ok to i Benia tez jest ok.To ja sie wstydze ze zalatwilam prace innym a oni zaczeli cpac,chlac i awanturowac sie.Wstydzilam sie za nich.Po prostu mam nauczke nigdy wiecej rodakom nie pomagac,bo czlowiekowi nie jest obojetny los 2-giego czlowieka i pomaga jak tylko moze.
_________________
fatima
 
 
DOBRY CHLOPAK
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1
  Wysłany: Wto Sty 24, 2012 6:09 pm   

Czesc, wszystkim. Moge cos powiedziec na temat tej firmy: JEDNO WIELKIE SZAMBO!!!!!!. Uzyl bym lepszych epitetow ale pewnie dostalbym za to bana. Zaczne od tego ze calkowicie zgadzam sie z KODZAKIEM !!!!!!. PISZE SZCZERA PRAWDE CO DO JOTY W KAZDYM PORUSZONYM TEMACIE. !!!!!!!!!. Wiecznie brakuje pieniedzy, jak nie tej osobie to innej i jest to standard w tej firmie, a jesli komus to pasuje to niech jedzie i DAJE SIE W ROGI WALIC. Zobaczymy co do Polski przywiezie , pewnie taczke gnoju bo na nic wiecej bym nie liczyl. Co do warunkow mieszkalnych ..... jest po prostu ZLE ale to jest standard w holandii i dam sobie spokoj z tym tematem. Pomocy prawie zadnej ze strony pseudokoordynatorow. Pisze prawie bo jesli maja w tym interes to jak najbardziej tej pomocy udziela. Podsumowujac: DAJCIE SOBIE SPOKOJ I SZUKAJCIE GDZIE INDZIEJ ALBO WEZCIE SOBIE DUZO WAZELINY I DOBRZE SIE WYPINAJCIE!!!!!!!. Rada uczciwego wzgledem oponii o tej firmie i ich HAHAHAHA Koordynatorow. ps. Piszac o tej ,, firmie,, malo nie rozj....lem laptopa, nawet po czasie dostaje ku..icy jak slysze na ich temat. DLA MNIE TEMAT JEST ZAMKNIETY A WY SAMI WYCIGCIE WNIOSKI. Pozdrawiam dobrych ludzi. Narka
_________________
siema
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group