NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
sąsiadka bije dziecko?
Autor Wiadomość
WikiMiki2601
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 3
Wysłany: Sob Lip 11, 2015 10:08 pm   sąsiadka bije dziecko?

mam dosyć nietypowe pytanie: co zrobić w sytuacji gdy codziennie po kilka / kilkanaście razy roczne dziecko płacze (długo i intentywnie), nie słychać żeby jego rodzice (młode osoby, max. 23 lata) jakoś próbowali uspokoić i pomoc dziecku, a nawet kilka razy słyszałam krzyki i trzaski. sama mam syna mniej więcej w wieku tego chłopczyka i chciałabym jakoś zareagować, tylko co można zrobić? żadnych dowodów nie mam więc chyba policja odpada. myślałam o GGD bo oni zajmują się takimi małymi dziećmi. z góry dziękuję za odpowiedź.
pozdrawiam.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Lip 12, 2015 10:13 am   

WikiMiki2601,

Wierze ze masz dobre intencje , ale zanim podejmiejsz jakiekolwiek kroki ..nim nakrecisz spirale z ktorej potem trudno bedzie sie wyplatac nie dzialaj pochopnie .

Bo niechcacy zamiast pomoc, narobisz sasiadom problemow , najpierw wybadaj jak sprawy sie maja ,zapukaj do nich , zapros na sasiedzka kawe i ciacho , a potem dyskretnie wypytaj czy wszystko z dzieckiem w porzadku , czy nie choruje etc...

mozesz tez smialo powiedziec ,ze slyszysz czesty placz i jestes troche zaniepokojona, bo sama masz dziecko , wierz mi da sie wyczuc jesli cos jest nie tak ... Jesli to nie jest jakas patologia to taka romowa tym ludziom da do myslenia.

Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group