NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BANKOMAT
Autor Wiadomość
MUSZKITMAJSTER 
Poczatkujacy
MUSZKITMAJSTER

Wiek: 30
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 1
Skąd: AMSTERDAM
Wysłany: Śro Lip 08, 2015 8:32 pm   BANKOMAT

Witam. Mam problem ponieważ Mieszkam w grubeenvorst i byłem w Mieście Venlo tylko 2 razyi nie korzystałem wgl z karty a od wczoraj mam potrzebę i byłem sprawdzić czy u mnie na dzielnicy obok sklepu moge wypłacić i się nie dało normalnie wsadzam karte wpisuje PIN chce wyplacić kwote i po chwili coś tam pisze (nie rozumiem ;c) i mi ją oddaje spowrotem. w czym ktwi problem ? Karte mam z banku MILENIUM VISA. Liczę na pomoc :) POZDRAWIAM MIŁEGO DNIA !
_________________
MM22JP
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Śro Lip 08, 2015 8:41 pm   

MUSZKITMAJSTER, no raczej nie jestesmy jasnowidzami, żeby widzieć, co Ci się wyswietlilo w bankomacie po wlozeniu karty i wpisaniu pinu.
Może być tak ,ze masz zablokowana ta karte. Przejdz się do banku i spytaj, co z Twoja karta, bo nie możesz wyplacic pieniędzy.
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Śro Lip 08, 2015 9:13 pm   

Jesli ta MILLENNIUM VISA jest polska karta , to moze byc tak ze nie zadziala we wszystkich holenderskich bankomatach
Niedawno byl u mnie siostrzeniec z karta tej nazwy nie wiem czy kolor ma tu jakies znaczenie
ale on mial niebieska i co... okazalo sie ,ze w zadnym sklepie , nie mogl nia zaplacic nie mowiac juz o zatankowaniu auta na powrot .
Jego karta nie dzialala ani w ING ani w RABO i pojawial sie mniej-wiecej taki komunikat

de pinautomaat de bankpas niet kan lezen >> automat jej nie rozpoznaje ,moze to o to chodzi ?
 
 
FijneBuurman 
Gaduła

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 111
Wysłany: Czw Lip 09, 2015 10:16 am   

Potwierdzam, przed 2 tygodniami chciałem zapłacić polską kartą mBank VISA w holenderskim Lidlu, nie dało się, spróbowałem inną VISA z BZ WBK i też nic. Oczywiście karty są OK z kasą.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group