NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nauka w ISK
Autor Wiadomość
Koval ^_^ 
Poczatkujacy

Wiek: 31
Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: den Haag/ Wroclaw
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 1:10 pm   Szkola w Nl po gimnazjum w Pl

hej, witam wszystkich :039: w Nl jestem dopiero jakies dwa tygodnie w- den Haag. nie znam jezyka. slabo angielski :( uczylem sie tylko niemieckiego. mam 16 lat i skonczylem gimnazjum w Polsce. tutaj chce isc do szkoly... wiem ze musze isc do szkoly ISK... czy ktos wie gdzie jest taka szkola w Hadze? wiem tylko o jakiejs szkole jak- Johan de Witt Colleg. to jest ta szkola ISK? nic nie wiem gdzie mam isc. nie wiem dokladnie jakie papiery mam zaniesc... jedynie wiem to co piszecie na forum... prosze o wszelkie info na moj temat :) o adresy szkol itp. thx :P
 
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 10:47 pm   Re: Szkola w Nl po gimnazjum w Pl

Koval ^_^ napisał/a:
hej, witam wszystkich :039: w Nl jestem dopiero jakies dwa tygodnie w- den Haag. nie znam jezyka. slabo angielski :( uczylem sie tylko niemieckiego. mam 16 lat i skonczylem gimnazjum w Polsce. tutaj chce isc do szkoly... wiem ze musze isc do szkoly ISK... czy ktos wie gdzie jest taka szkola w Hadze? wiem tylko o jakiejs szkole jak- Johan de Witt Colleg. to jest ta szkola ISK? nic nie wiem gdzie mam isc. nie wiem dokladnie jakie papiery mam zaniesc... jedynie wiem to co piszecie na forum... prosze o wszelkie info na moj temat :) o adresy szkol itp. thx :P


polecam College Edith Stein... W Johan de Witt College bedziesz mial malo godz... i duzo lekcji przepada... znajomi maja tam 2 corki, ktore mysla o przepisaniu sie do College Edith Stein... ponac ta szkola ma duzo lepsza opinie...

adres:
Louis Couperusplein 33
2514 HP Den Haag
070-360 55 68
kontakt z pania M. Bouwmeester
www.edithstein.net
 
 
Koval ^_^ 
Poczatkujacy

Wiek: 31
Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: den Haag/ Wroclaw
Wysłany: Śro Lip 23, 2008 2:30 pm   :)

wielkie dzieki za odpowiedz :) zapisuje juz kontakt i sprobuje sie czegos dowiedziec... :) a czy w wakacje rowniez jest otwarta szkola?
 
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Śro Lip 23, 2008 3:54 pm   Re: :)

Koval ^_^ napisał/a:
wielkie dzieki za odpowiedz :) zapisuje juz kontakt i sprobuje sie czegos dowiedziec... :) a czy w wakacje rowniez jest otwarta szkola?


nie... raczej nie... ale powinnien byc ktos w sekretariacie...
 
 
lewo 
Poczatkujacy
lewo

Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 10
Wysłany: Sob Lip 26, 2008 10:20 am   

potrzebuje pomocy przy zapisaniu córki do holenderskiej szkoły ISK tel.+31 619329028

[ Dodano: Sob Lip 26, 2008 12:44 pm ]
Zapomniałem dopisać że w Den Haag i najlepiej w Edith Stein
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pią Sie 08, 2008 4:54 pm   

lewo napisał/a:
potrzebuje pomocy przy zapisaniu córki do holenderskiej szkoły ISK tel.+31 619329028

Zapomniałem dopisać że w Den Haag i najlepiej w Edith Stein


odezwij sie do mnie na priva...
 
 
astynka 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Kwi 2008
Posty: 61
Skąd: Best
Wysłany: Pon Sie 18, 2008 9:37 pm   

Hej Wam :)
Chciałabym się od Was dowiedzieć kto może iść do tej szkoły ISK ? Może głupie pytanie, ale kto pyta nie błądzi :) Kurczaczki bo jestem tutaj w tej Holandii w Eindhoven i bardzo bym chciała w końcu umieć rozmawiać po holendersku.. Trochę się uczę ze stronek internetowych ale to i tak nie to samo.. Chciałabym chodzić do szkoły by móc się uczyć a nie tylko na kurs który trwa 8 tygodni...
_________________
Niebo ogarnia tych, co odeszli...
 
 
 
nalest 
Poczatkujacy
Leśniakowie

Wiek: 45
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: Prudnik/Lochem
Wysłany: Pon Sie 18, 2008 9:56 pm   

Witam wszystkich. Jestem nowo zarejestrowanym użytkownikiem. Znalazłem tę strone szukając w internecie coś na temat szkół dla polskich dzieci. Ponieważ pracuje tu czyli w Holandi i chciałbym sprowadzic tu żone i syna w wieku 12 lat i zacząć mieszkać na stałe ale mam problem ze znalezieniem szkoły do której mógłbym zapisać syna. Niewiem czy są tu szkoły w których mógłby się porozumiewać po polsku? Najlepiej w okolicach Almelo ponieważ tam pracuje. Jeżeli ktokolwiek jest w stanie mi pomóc to bardzo bym prosił o odpowiedz. Z góry dziękuje.
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Wto Sie 19, 2008 2:06 pm   

astynka napisał/a:
Hej Wam :)
Chciałabym się od Was dowiedzieć kto może iść do tej szkoły ISK ? Może głupie pytanie, ale kto pyta nie błądzi :)


dzieci w wieku szkolnym... czyli dzieci, ktore nie ukonczyly 18 roku w momencie zapisania do szkoly...
 
 
tackill 
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: den Haag
Wysłany: Czw Sie 21, 2008 9:57 pm   

ja bym chciał się zapisać do Edith Stein bo podobno to najlepsza szkoła tylko nie mam pojęcia czy mnie przyjmą w tym momencie a nie miałem mozliwosci wczesniejszego zapisania się ktoś może mi odpowiedzieć ?

ps. muszę przyjść z rodzicem czy sam mogę sobie to załatwić ?
Ostatnio zmieniony przez tackill Czw Sie 21, 2008 9:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pią Sie 22, 2008 12:21 pm   

tackill napisał/a:
ja bym chciał się zapisać do Edith Stein bo podobno to najlepsza szkoła tylko nie mam pojęcia czy mnie przyjmą w tym momencie a nie miałem mozliwosci wczesniejszego zapisania się ktoś może mi odpowiedzieć ?

ps. muszę przyjść z rodzicem czy sam mogę sobie to załatwić ?


a czemu nie mieliby cie przyjac??? skonczyles 18 lat???

jesli jestes niepelnoletni... to bedzie potrzebny podpis rodzicow... po drugie w szkole woleliby zobaczyc twoich rodzicow...
 
 
sylart 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Wiek: 53
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 54
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Nie Sie 24, 2008 5:11 pm   

Witam

Szukam szkoły ISK dla 12-sto latki nieznającej języka holenderskiego.

Z góry dziękuję
 
 
 
ALICE 
Gaduła


Pomogła: 1 raz
Wiek: 104
Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 109
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro Sie 27, 2008 7:56 pm   

Witam.Mam takie pytanko.
Nauka w szkole ISK-jaki to jest poziom nauczania w Holandii?(np.havo,vavo,vmbo.itp)Muszę podać do formularza)
Z góry dziękuję.

I jeszcze jedna rubryka:
soort onderwijs-co wpisać tutaj jeśli syn dopiero zaczął naukę w ISK?
Ostatnio zmieniony przez ALICE Śro Sie 27, 2008 9:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ikke 
Gaduła

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 31 Sty 2008
Posty: 116
Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 1:18 pm   

Jezeli chodzi o Edith Stein, to idz do p Bouwmeester (dyrektorka isk) i powiedz jej, ze bardzo ci zalezy na nauce ejzyka, moze ci sie uda,zycze powodzenia

A poziom w isk to ani vmbo ani havo, poprostu moze pani wpisac nvt
w 2 rubryce tez, lub begin

pozdrawiam
 
 
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 8:12 pm   

ALICE...
poziom wpisalabym: schakelklas

soort onderwijs moze byc: voortgezet onderwijs, beroepsonderwijs itp... zalezy do jakiej szkoly dziecko chodzi... w twoim wypadku jest to pewnie voortgezet onderwijs...
Ostatnio zmieniony przez Duuvelke Pon Wrz 15, 2008 8:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group