NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nauka w ISK
Autor Wiadomość
Małgosia35
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 25
Skąd: Bergen op Zoom
Wysłany: Pon Lip 29, 2013 2:37 pm   

Ja zapisywałam dziecko zaraz po przyjeździe,nie miało jeszcze meldunku ale był wymagany z tego względu ,że dziecko musiało posiadać BSN które nadaje gmina własnie przy meldunku.
Przyjęli do szkoły bez problemu ,ale w międzyczasie trzeba było dziecko zameldować .
Z dokumentów potrzebny był jeszcze paszport lub dowód i dokument potwierdzający ,że dziecko posiada ubezpieczenie zdrowotne (polisa,karta ubezpieczeniowa).
Ksiązki i materiały do nauki dostał w szkole.
 
 
_RedSonia_
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Wrz 2013
Posty: 2
Wysłany: Pią Wrz 06, 2013 11:43 am   


Edytowane
nie ma potrzeby umieszczania kilku takich samych postow na forum
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Wrz 07, 2013 10:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
olo77
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 1
Wysłany: Czw Sty 09, 2014 11:17 am   

Witam
Szukam szkoły ISK dla 7-latki i 14- latki w miejscowościach STEENBERGEN, THOLEN, BERGEN OP ZOOM, ROOSENDAAL.
Proszę o jakieś informacje.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Sty 09, 2014 4:01 pm   

olo77 napisał/a:
Szukam szkoły ISK dla 7-latki


Nie mozesz poslac 7 latki do szkoly ISK poszukaj w swojej miejscowosci najblizej swojego miejsca zamieszkania szkoly podstawowej


szkoly ISK moze szukaj przez internet ...wpisujac miejscowosc np.

http://www.lowan.nl/vo/ad...en_scholen.html
 
 
jolcia29 
Super gaduła

Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 229
Skąd: Olsztyn/Tilburg
Wysłany: Czw Sty 09, 2014 8:24 pm   

dla 7 latki nie potrzebny jest ISK ale specjalna klasa w podstawowce ktora nazywa sie taalschool, idz do najblizszej podstawowki i tam cie pokieruja albo zadzwon do gemente
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Czw Sty 09, 2014 9:28 pm   

jolcia29 napisał/a:
dla 7 latki nie potrzebny jest ISK


a wyzej w poscie nad twoim to niby co pisze ? ze moze ? :119:
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 12:21 am   

7-letnie dziecko lepiej wyslac do normalnej basisschool, zadnej taalschool, bo 7-letnie dziecko w pare miesiecy nauczy sie holenderskiego. W Taalschool na pewno beda polskie dzieci, a to tylko opoznia nauke jezyka.

Na temat ISK mam podobna opinie, niestety juz za duzo Polakow w wiekszosci szkol i malo wychodzi z nauki jak w przerwach, z przyjaciolmi i w domu mowia tylko po polsku.
 
 
jolcia29 
Super gaduła

Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 229
Skąd: Olsztyn/Tilburg
Wysłany: Pią Sty 10, 2014 9:42 am   

Panicelinka, przepraszam ze urazilam powielaniem informacji ale czy sie to komus odoba czy nie to mam prawo napisac cos co przynajmniej jest zwiazane z tematem
GeraltRivia, masz racje ze lepiej wyslac do normalnej szkoly, ale jak bedzie miejsce w taalschool to nikt nie da ci wyboru, my tak mielismy i nasza coka chodzi do taalschool i juz nie moge doczekac sie jak pojdzie do normalnej grupy bo nie dosc ze jest tam najmlodsza to jest oprocz niej 5 polakow i niestety troche dokuczaja jej bo jest mala a reszta to panny po 11 lat i z maluchami sie nie zadaja a malo tego sporo jej dokuczaja
 
 
zuzka1978 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączyła: 24 Lip 2007
Posty: 29
Skąd: Waalwijk
Wysłany: Sob Mar 29, 2014 3:54 pm   ISK Waalwijk i Basisschool

Witajcie, Proszę po raz kolejny o pomoc i opinie. Otóż w maju przyjeżdżają do mnie moje dzieci w wieku 14, 12, 10 i 5 lat. Znalazłam szkołę ISK w Waalwijk i bardzo Was proszę o wszelkie informacje i opinie o tej szkole. Czy nauka jest odpłatna, w jakich godzinach itd. i czy wszystkie dzieci muszą do niej uczęszczać, bo najmłodszą planuję zapisać do normalnej Basisschool. Wiem, wiem, zaraz powiecie, że najlepiej wybrać się do tej szkoły i dowiedzieć się wszystkiego u źródła i oczywiście taki mam zamiar, ale bardzo zależy mi na Waszych opiniach na temat tej szkoły, ponieważ w Tilburgu jest też ISK i nie wiem do końca co zrobić. Liczę na Pomoc, pozdrawiam:-)
 
 
jolcia29 
Super gaduła

Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 229
Skąd: Olsztyn/Tilburg
Wysłany: Sob Mar 29, 2014 6:03 pm   

Nie znam szkoly w Waalwijk ale mysle ze jezeli mieszkasz i masz szkole na miejscu to nie ma sensu wozenia dzieci dalej, 14 i 12 latek pojda do ISK ale 10 latek do taalschool, ie wiem jak z tym 5 latkiem bo moja corka jak przyjechala to miala 5 lat i 10 miesiecy i pomimo ze sami chcielismy zeby poszla do normalnej Basisschool zostala skierowana do taalschool. Moja starsza chodzi do ISK w Tilburgu jakbys potrzebowala informacji to pisz smialo.
 
 
justynamartyna 
Poczatkujacy

Wiek: 46
Dołączyła: 21 Maj 2009
Posty: 30
Skąd: nieuw-vennep
  Wysłany: Nie Sie 31, 2014 4:21 pm   ISK w Den Haag ,basis school itd

edytowane w calosci


nie umieszczaj takich tekstow na forum jest od tego serwis ogloszeniowy
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Sie 31, 2014 9:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ruda2309
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 1
Wysłany: Czw Mar 05, 2015 7:41 pm   Witam

W kwietniu przyjeżdża moja córcia, ma 13 lat i szukam dla niej szkoły. Mieszkamy w Lelystad i nic nie mogę znaleźć w tym mieście. Czy ktoś się orientuje czy w Lelystad jest jakaś szkoła ISK czy raczej zostaje nam Almere. Jeżeli Almere to co polecacie? Jakieś namiary mogę prosić?
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Kwi 09, 2015 6:50 pm   

nikvnx napisał/a:
Witam forumowiczów.
24 kwietnia kończę 18 lat. Przyjechałam tutaj z planem stałego pobytu w listopadzie zeszłego roku i zaczęły się schody. Nie chciano mnie przyjąć do szkoły typu Johan de Witt, ponieważ rzekomo mają pewną dziurę i nie ma miejsc dla nastolatków w wieku 17 lat. Kazano mi czekać do ukończenia 18 roku życia i skontaktować się z urzędem. Stwierdziłam, że zacznę się w tym samym czasie uczyć sama języka, żeby nie marnować czasu plus podjęłam się pracy. Z nowym rokiem szkolnym chciałabym podjąć się nauki. Językiem posługuje się na poziomie A1 i jestem w trakcie nauki na poziomie A2, miasto z góry narzuciło mi zgłoszenie się do ROC Moondrian i w ogóle nie zaproponowano nic innego. Mieszkam w Den Haag i chciałabym się po prostu poradzić. Czy jest możliwość nauki gdzieś indziej? Jak tak to gdzie? Wyjeżdzając z Polski posiadam świadectwo ukończenia 1 klasy liceum ogólnokształcącego. Chcę zostać w Holandii i kształcić się jak każdy inny. Z góry dziękuję za porady. Bardzo mi na tym zależy.
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
olafasola 
Poczatkujacy
Dorota223

Wiek: 28
Dołączyła: 27 Kwi 2015
Posty: 2
Skąd: lisse
  Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 7:20 pm   nauka w ISK

Witam rodzice chcą brata zapisać do ISK i takie moje pytanie rok szkolny kończy się za dwa miesiące czy musi mieć ukończony rok szkolny czy mogą go przenieść w czasie roku szkolnego. jest w 2 kl gimnazjum ma 17 lat. z góry dzięki za odp.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Kwi 27, 2015 9:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jolcia29 
Super gaduła

Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 229
Skąd: Olsztyn/Tilburg
Wysłany: Wto Kwi 28, 2015 5:50 pm   

olafasola, moga go zapisac w trakcie trwania roku szkolnego
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group