NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Euro Work
Autor Wiadomość
jacko3231 
Poczatkujacy
jacko3231

Wiek: 34
Dołączył: 03 Gru 2011
Posty: 31
Skąd: Zabrze
Wysłany: Śro Gru 28, 2011 3:51 pm   Euro Work

Witam

Bardzo proszę o opinie o agencji Euro Work, czy są uczciwi? Jak zakwaterowania itp

Pozdrawiam
 
 
 
ewa12801 
Poczatkujacy

Dołączyła: 01 Gru 2011
Posty: 6
Wysłany: Śro Gru 28, 2011 4:24 pm   

Jeśli masz na myśli firmę z Katowic to polecam.Pracowałam przez te pośrednictwo-umowę w Holandii podpisywałam z Creyfsem.Mieszkanie super,doskonale wyposażone,trochę mało godzin ale płacą terminowo.
 
 
jacko3231 
Poczatkujacy
jacko3231

Wiek: 34
Dołączył: 03 Gru 2011
Posty: 31
Skąd: Zabrze
Wysłany: Śro Gru 28, 2011 4:33 pm   

Tak chodzi mi o tą firmę z Katowic, Osobiście widziałem no z zewnątrz jak jechałem do Holandii to przede mną wysiadały 2 dziewczyny do Euro Work i nawet na całkiem fajnym osiedlu nie daleko Utrechtu. a pytam bo bardzo dużo ogłoszeń jest na info.pracy z tej agencji
 
 
 
imperatore
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 8
Wysłany: Nie Lut 26, 2012 4:39 am   

Wyjezdzalem z EURO WORKU i moge polecic :) sprawnie i konkretnie. Oczywiscie po paru miesiacach i ich dalo sie obejsc i dostac kontrakt bezposrednio przez hollendra co daje dodatkowe pare Euro :)
 
 
novo
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Kwi 2012
Posty: 12
Skąd: pokoj
Wysłany: Pią Maj 03, 2013 12:33 pm   

czy ma ktoś może jakiś namiar na koordynatorów w holandii a dokładnie Leerdam praca przy pakowaniu szkła. Bardzo bym prosiła o odpowiedz na priv ewentualnie w Groot Ammers. To dla mnie ważne bo szukam czegoś od dłuższego czasu i nic. Ale chca ludzi z Polski, albo mam za dużo lat, albo po prostu mam za daleko do pracy :/. Pozdrawiam
 
 
igorzakujawski 
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 1
Wysłany: Wto Wrz 10, 2013 4:32 pm   

Witam. Mam pytanie odnośnie agencji Euro Work; wyjeżdżam do pracy w Brest koło Eindhoven. Praca związana z częściami samochodów (zawieszanie aluminiowych części na stojaki, rozładunek itp). Czy ktoś znający tę agencję/miejsce pracy ujawni swoją opinię? Jak z mieszkaniem, wypłatami, pracą? Czy ogólnie są uczciwi? Z góry wielkie dzięki za odp. Pozdrawiam :039:

[ Dodano: Śro Wrz 11, 2013 10:34 am ]
Jak ktoś coś wie na ten temat to priv. Pozdrówki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group