NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polacy - mężowie Holenderek
Autor Wiadomość
GWEN 
Poczatkujacy
NIEPOWTARZALNA

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 18
Skąd: AMSTERDAM
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 7:28 pm   

´Gruba kasa¨ Niewiesz co to takiego-to dobrobyt,gdzie stac cie na wszystko,a nie zycie od 1 do 1,lub od ostatniego,do ostatniego,ale w sumie wyjatki,gdzie holenderka nie marudzi o kase(my polki tez marudzimy rownie dobrze),albo gdzie polak jest super wystarczalny itp-.te wyjatki tez sie oczywiscie zdarzaja. Sylwo ile czasu jestes w Holandii???Rozejrzyj sie i co widzisz?.Oczywiscie Twoja odpowiedz moze brzmiec-Widze biegnacych ludzi,zawsze gdzies sie spieszacych.Gdzie zapytasz? W pogoni za pieniadzem.Caluski.
_________________
"OCZY SA ZWIERCIADLEM DUSZY" JAKIES PYTANIA???
Ostatnio zmieniony przez GWEN Czw Mar 20, 2008 7:32 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ajax4ever 
PRZYJACIEL FORUM

Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 439
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 7:42 pm   

GWEN napisał/a:
Sylwo ile czasu jestes w Holandii??


Sylwo dopiero się wybiera do Holandii ;) .
 
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 8:35 pm   

eee taaaam, moj szwagier jest polakiem, mieszka i pracuje w Polsce a jednak stac go na coroczny wyjazd na wakacje poza polske...

nie ma co porownywac ze ktos goni za kasa czy nie, polacy tez sa bogaci i sa tez i biedni... nie wsypujcie wszystkich holendrow do jednego wora bo tu tez sie zdarzaja zgredy co oszczedzaja lub nie maja pieniedzy, przeciez na innych tematach porownuje sie ich do szkotow-dusigroszy wiec smieszne ze na tym temacie taki skok w druga strone - gruba kasa :D
 
 
SHREK 
Poczatkujacy

Wiek: 63
Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 31
Skąd: Haga(bijna)
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 8:41 pm   

Ja sie zastanawiam dlaczego mamy manie dzielenia wszystkiego na Polska/Holandia.Przeciez to nie zalezy od narodowosci ale charakteru czlowieka chyba.Jacy sa Polacy?JAcy sa Holendrzy??Non stop te pytania.To ludzie i to ludzie.Ja znam Holenderke co wyszla za Ukrainca bez kasy.Mieszkaja w wynajety pokoju,ona z dosc zamoznego domu poszla do pracy do szklarni i nie wyglada na nieszczesliwa,wrecz przeciwnie.
 
 
GWEN 
Poczatkujacy
NIEPOWTARZALNA

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 18
Skąd: AMSTERDAM
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 9:31 pm   

No tak,to tez sie zdarza,bo Milosc jest stanem upojenia.Na ten temat moglabym tez duzo powiedziec,albo opowiedziec,mowie wam ksiazke mozna byloby napisac.Kazdy dobrze wie,ze Milosc to,cos czego nawet rozsadek nieprzeskoczy.Ale my mielismy dyskutowac,anie szukac czegos w rodzaju zamknietego kola.Wszystko sie moze zdarzyc...A juz napewno jesli jestesmy daleko od kraju i bliskich.Prawda??Pozdrawiam.
_________________
"OCZY SA ZWIERCIADLEM DUSZY" JAKIES PYTANIA???
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 9:36 pm   

...19 postow ...a tu nadal echo....polakow,mezow holenderek jak nie bylo tak nie ma... :079:

No z moim postem to bedzie juz 20...
 
 
Kuba 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 76
Skąd: Zoetermeer/Gdynia
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 9:52 pm   

Bo jak chlopaki maja polskie dziewczyny to one im wszystko przygotowuja, a ci ktorzy zwiazali sie holenderkami sami musza sobie szykowac :082:
(to oczywiscie przerysowany stereotyp, tak gdyby kto mial watpliwosci)
_________________
Tak jestem honofobem
GA 1929
 
 
MARDOFEL 
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 4
Skąd: wies,Lodzkie, Polska
Wysłany: Pią Mar 21, 2008 5:17 am   

ja jeszcze nigdy w Holandii nie bylem. ale jak bylem w Anglii to mialem dziewczyne Holenderke, pracowala(pewnie jeszcze pracuje) w toni & guy - to salon fryzjerki. Ja nie pracowalem przez duzy okres czasu i dlatego pozniej sie rozeszlismy bo klutnia o pieniadze. Ale znalem tez jej kolezanke, przynajmniej te co tam byly nie byly takie ktore poatrza tylko na dobrobyt.
A mam nadzieje ze juz tej mojej byej holenderki nie zobacze.. PS: w uczeniu jezyka NL tez mi nie pomogla a ja chce do Holandii jechac.


wolalbym holenderke pochodzenia Indo, czy z Surinaam. te Holendrskie holenderki hmmm PRzynajmniej nie dla MnIE. :031:
 
 
aga910 
Gaduła

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 08 Sty 2008
Posty: 141
Skąd: Zwolle
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 5:54 pm   

Witam
Moje zdanie na ten temat jest takie, ze moze kobiety jakos latwiej podejmuja decyzje o przeprowadzkach i lepiej znosza rozstania z rodzina i przyjaciolmi? Ja rzucilam dobra, prace i wesole zycie w Londynie dla mojego Holendra i choc teraz nie pracuje wierze ze wszystko bedzie dobrze.Z drugiej strony zaraz
po przyjezdzie niewielu z nas mowi po holendersku czy angielsku na tyle dobrze zeby zdecydowac sie na zwiazek z obcokrajowcem a jak dla mnie rozmowa to budulec kazdego dobrego zwiazku. Moze kobiety lapia jezyki nieco szybciej ... a poza tym milosc czyni cuda wiec wierze ze niedlugo mezowie Holenderek nam sie objawia.
Ostatnio zmieniony przez aga910 Nie Mar 23, 2008 6:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mar3ena 
Poczatkujacy

Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 1
Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 10:05 pm   

ja bylam au-pair w takiej rodzince-wlasnie dlatego nastapila szybka ewakuacja z przeniesieniem siedziby (mojej osoby to dotyczy) =) czyli ja mam zdanie okropne-ona rzadzila, chytra, ze ja nie moge, a on siedzial jak idiota i wogole sie nie interesowal (juz nawet nie mowie o zadnym stawaniu czasami w mojej obronie, jeszcze zwalal na mnie swoje bledy grrrrr-a liczylam na jakies wsparcie, bo jednej narodowosci bylismy-nic z tych rzeczy)...
ogolnie przykre doswiadczenie

teraz rodzinka belgijska kipiaca nienawiscia do holendrow (haha)-sa fair i ni sa jacys wybujali w swoich pieniadzach (ktorych maja duzo) tzn mam duze ''pocket money'' jak na au-pair no i naprawde o nic nie musze innego sie martwic, a z obowiazkow domowych to mam prasowanie... tylko...

czyli o belgach zdanie mam automatycznie super =)
 
 
 
ulcia_h 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 78
Skąd: Heerjansdam
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 12:12 pm   

Jak facet-Polak ma kase to nie szuka Holenderki, bo po co?powiedzmy jasno, Holenderki nie naleza do urodziwych i tyle.Nie ma to jak slowianska uroda :039:
 
 
ajax4ever 
PRZYJACIEL FORUM

Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 439
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 12:17 pm   

Uwierz mi... zdarzają się i cudowne Holenderki ;) Tak ogólnie to nie mają ładnej urody, ale są pojedyncze przypadki, że tak powiem :P .
 
 
 
Pan Diabel 
Poczatkujacy
Fashe Romantyk


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 31
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 12:41 pm   

Ja chyba poprosze moje kolezanki holenderki o zgode na wstawienie zdjec to padnie pare mitow.
Holenderskie kobiety bawoly o metrowym kroku i pozytronowe kobiety rzepy wystepuja chyba tylko na prowincji bo w Amsterdamie jest w tej kwestii poziomkowo!
Panny maja jednym slowem klase i urode i co najwazniejsze, na pierwszej randce nie pytaja "ile masz na godzine i czy moglbys mi zalatwic jakies sprzatanie".

Poza tym wszystko lezy tutaj w kwestii gustu. I jak dla mnie pycha!
Ostatnio zmieniony przez Pan Diabel Wto Kwi 15, 2008 12:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ajax4ever 
PRZYJACIEL FORUM

Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 439
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 12:46 pm   

Podpisuje się pod tym obiema nogami i 'ręcami'

;)
 
 
 
ulcia_h 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 78
Skąd: Heerjansdam
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 5:22 pm   

Moze ale ja jeszcze nie widzilam holenderki z uroda i klasa,ani na prowincji ani w Rotterdanie, wiec pisze z wlasnego doswiadczenia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group