NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polacy - mężowie Holenderek
Autor Wiadomość
ajax4ever 
PRZYJACIEL FORUM

Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 439
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 4:23 pm   

Uhm... to dobrze, że dodałaś kawałek; więc piszę z własnego doświadczenia... :083:
 
 
 
Justine 
Super gaduła


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 4:24 pm   

Ja też się nie zgodzę ze stereotypem grubej Holenderki, tzw babo-chłopa. Mam kilka koleżanek made in NL i nie są to
Cytat:
Holenderskie kobiety bawoly o metrowym kroku i pozytronowe kobiety rzepy.
To dziewczyny z klasą, a uroda to kwestia względna, z resztą nie mi oceniać.
Każda z nas jest inna a to czy ma klasę czy nie, nie leży w kwesti jej pochodzenia.
Mam nadzieję, Panie Diable, że poznałeś również Polki z klasą, które nie interesują się Twoimi zarobkami... :)
_________________
Work like you don't need the money,
Love like you've never been hurt,
And dance like no one's watching.
Ostatnio zmieniony przez Justine Wto Kwi 15, 2008 4:27 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ulcia_h 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 78
Skąd: Heerjansdam
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 5:29 pm   

a z jakiego doswiadczenia mialam pisac,nie widzialam to pisze ze nie widzialam.sam pisales ze nie maja ladnej urody ogolnie i ja tez tak uwazam.porownujac polki a holenderki to moim skromnym zdaniem holenderki nie maja szans.
i nie kazda polka pyta sie o sprzatanie, sa tez wyksztalcone polki jakby ktos nie wiedzial i ja do nich naleze, zreszta mam meza holendra i nie musze sie o nic martwic.widze ze bardzo trzeba uwazac na kazde napisane slowo, przykre ze niektorzy tak sie wszystkiego czepiaja, bo jak tu wyrazic wlasne zdanie?
 
 
marta81 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 67
Skąd: Delft
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 5:49 pm   

Wiesz, Ulcia ja bywalam w Rotterdamie i widzialam bardzo ladne dziewczyny/kobiety. Co do ich klasy nie mam pojecia, bo tego nie da sie tak latwo rozpoznac na ulicy:)
W mojej pracy sa bardzo ladne Holenderski, obok tych przecietnych lub tych, ktore nie grzesza uroda. To samo mozna powiedziec o Polkach, czy kobietach z innego kraju.
Nie wiem, czy spacerujac po Krakowie bedziesz natrafiac na same piekne Polki, w dodatku z klasa.
(To nie byl atak, tylko wyrazenie mojej wlasnej opinii).

Zauwazylam, ze to z reguly Holenderki lubia zadawac duzo pytan, czesto na gruncie prywatnym. Byc moze jest to zwiazane z tym, ze jestesmy zza granicy i w zwiazku z tym pojawia sie wieceksze zainteresowanie(?)

Nie znam tutaj zbyt wiele Polek, ale po raz pierwszy slysze, zeby ktos zadawal pytanie o wyplate czy tez dodatkowe prace. Coz, Diable, miales najwidoczniej pecha w doborze towarzystwa:)
 
 
 
ulcia_h 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 78
Skąd: Heerjansdam
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 5:55 pm   

Ja jestem z Poznania:-)nie z Krakowa.Sa gusta i gusciki.Ale teraz nasuwa sie pytanie skoro jest tyle pieknych Holenderek to dlaczego Holendrzy wola kobiety spoza Holandii lub i mezczyzn?a moze lepiej przemilczec.
Pozdrawiam wszystkie piekne i wyksztalcone Polki oraz Pana Diabla. :041:
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 6:11 pm   

Cytat:
Sa gusta i gusciki
Dokladnie!!! ..... dziwi mnie, bo kolejny znow raz wracamy do tematu ''brzydkich Holenderek i pieknych Polek'' czy to jest prawdziwe stwierdzenie? ...trudno mi w tej chwili powiedziec.... bo im dluzej mieszkam w tym kraju coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, ze nie tylko slowianki, sa piekne... :033:
 
 
ajax4ever 
PRZYJACIEL FORUM

Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 439
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 6:35 pm   

Ulcia, a kto powiedział, że Holendrzy wolą kobiety spoza Holandii ? Przecież na to tak samo nie ma reguły. Chyba, że przeprowadziłaś ankietę i wyszły Ci właśnie takie dane... Jeżeli tak to proszę Cię, podziel się nimi z nami...
 
 
 
koroner 
Nieśmiały użytkownik
koroner


Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 82
Skąd: DEN HAAG
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 10:50 pm   

A to kawał;;a'propos Holenderek.Nowo przybyłego rolnika z polski ,,pyta holender--a podobają ći sie holenderki??rolnik odpowiada--tak,aile mleka dają? pozdr
_________________
koroner z Valkenboslan.
 
 
 
Justine 
Super gaduła


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 10:52 pm   

ajax4ever napisał/a:
Ulcia, a kto powiedział, że Holendrzy wolą kobiety spoza Holandii ? Przecież na to tak samo nie ma reguły. Chyba, że przeprowadziłaś ankietę i wyszły Ci właśnie takie dane...


Dobre :) Holendrzy wolą kobiety spoza Holandii :037: :037:
Się uśmiałam. To może jeszcze na pierwszej randce sprawdzają dowód/paszport... Byleby nie Holenderka :037: :037:

Ludzie... :011:
_________________
Work like you don't need the money,
Love like you've never been hurt,
And dance like no one's watching.
Ostatnio zmieniony przez Justine Śro Kwi 16, 2008 7:41 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
dutch
Nieśmiały użytkownik


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 81
Skąd: noord holland
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 10:53 pm   

Zaslyszane : " W miejscu,gdzie krowy sa piekniejsze od kobiet zaczyna sie Holandia"... :029:
 
 
ulcia_h 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 78
Skąd: Heerjansdam
Wysłany: Śro Kwi 16, 2008 9:01 am   

Jak juz wczeniej napisalm pisze co widze lub co slyszalam.Wielu Holendrow z otoczenia mojego i meza albo chce miec dziewczyne -zone Polke, pytaja mnie sie czy nie mam nie zameznych kolezanek Polek, a czesc ma dziewczyny-zony z Kolumbii, Brazylii, Filipin, jest jedna Holenderka zona kuzyna ale wyglada jak facet.
Zwlaszcza po wczorajszym basenie podtrzymuje :Holenderki do urodziwych nie naleza. :036: ogolne -nie mowie o jakis tam wyjatkach.
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Śro Kwi 16, 2008 9:33 am   

Ulcia_h zapytaj tych znajomych Holendrow,dlaczego chca Polki czy Kolumbijki itp.Jezeli szukaja zony stawiajac urode na pierwszym miejscu - to wypada tylko wspolczuc.
Co do Holenderek - tak jak wszedzie - sa ladniejsze i brzydsze.Jezeli nie widzialas ladnych Holenderek,to czas sciagnac klapki z oczu :074:
Ostatnio zmieniony przez Witch01 Śro Kwi 16, 2008 9:34 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pan Diabel 
Poczatkujacy
Fashe Romantyk


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 31
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Śro Kwi 16, 2008 10:12 am   

ulcia_h napisał/a:
skoro jest tyle pieknych Holenderek to dlaczego Holendrzy wola kobiety spoza Holandii lub i mezczyzn?a moze lepiej przemilczec.


Cytat:
W dzisiejszym programie postaramy sie rozwiklac mroczna zagadke Holandii, przemilczana od wiekow, a poruszona niedawno przez mloda i wyksztalcona emigrantke z Polski. Dlaczego Holendrzy wola kobiety spoza Holandii lub i mezczyzn? Udamy sie z kamera do najdalszych zakatkow Holandii, gdzie w zamknietych enklawach zyja holenderskie kobiety odtracone przez ich mezczyzn. UWAGA! Program zawiera tresci drastyczne: owlosione pachy, zolte zeby i stopy rozmiaru 13.
 
 
ulcia_h 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 78
Skąd: Heerjansdam
Wysłany: Śro Kwi 16, 2008 10:58 am   

:037: Dobre.
Mysle ze kazdy ma inna miare ocen widoczne moja jest wysoka.
Kazdy lub prawie kazdy facet-zeby sie zaden Pan nie oburzyl, chce miec atrakcyjna zone i nie nalezy takim wspolczuc, tak samo jak kobieta chce miec przystojnego meza.
Mam nadzieje ze ktoregos pieknego dnia objawia mi sie te urocze Holenderki, jak narazie ten dzien nie nadszedl.Poki co istnieje stereotyp ladniejszej Polki niz Holendeki.
Zreszta moja tesciowa Holenderka po pobycie w Polsce sama mi powiedizlam ze Polki sa ladniejsze, delikatniejsze i bardziej o siebie dbaja-oceniajac Poznanianki, bo z Poznaina pochodze.I to by bylo na tyle :026:
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Śro Kwi 16, 2008 11:25 am   

ulcia_h napisał/a:
:037: Dobre.
Mysle ze kazdy ma inna miare ocen widoczne moja jest wysoka.
Kazdy lub prawie kazdy facet-zeby sie zaden Pan nie oburzyl, chce miec atrakcyjna zone i nie nalezy takim wspolczuc, tak samo jak kobieta chce miec przystojnego meza.


Kazda,a przynajmniej prawie kazda kobieta,ktora zadba o siebie - jest atrakcyjna :079:

A jesli w zwiazku u Ciebie na pierwszym miejscu stawiasz urode ,atrakcyjnosc kobiety,mezczyzna - koniecznie przystojny,to mysle,ze masz powazny problem...ale to juz nie moja sprawa. :061:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group